Komentari na vest

Bogdan Bogdanović ne stiže na kvalifikacije za Olimpijske igre

b

bilo jednom davno

pre oko 5 godina

Sto pljujete po Jokicu........Nataša Janić Devojka rođena u Bačkoj Palanci, 2003. uzela mađarsko državljanstvo jer država nije htela da joj obezbedi 30.000 evra godišnje za pripreme!? Za četiri godine .Od 2003. Nataša je sa velikih takmičenja u svoje vitrine donela ni manje ni više nego 23 najsjajnija odličja. I onda to je bilo u redu???? I sada ako Jokic nece da igra onda on odmah izdajnik, pa ne on cini ekipu Srbije
G

Gza

pre oko 5 godina

Prosto objašnjeno. Svaka čast momak. Ovi ovde se za 100 lajkova prolupavaju, za 100 evra bi pričali drugo da im neko ponudi. Mislim ove patriote.
G

Gile 88

pre oko 5 godina

@TP-1 Tako je ma muka mi je od ovih sto ga pravdaju niko mu ne bi trazio da igra grupnu fazu.
G

Gile 88

pre oko 5 godina

@Kleka I zato ne moze da odigra eventualno 3 utakmice kad pocne eliminacija od 1/4 finala nemo pricati ovde bajke
G

Gostiona

pre oko 5 godina

Jokicu ceka dete. Mislim da je to sasvim dovoljno. Ja ga kao suprug i roditelj potpuno razumem i podrzavam, i mislim da je sramota sto ga cela javnost ovoliko osuđuje
G

Gile 88

pre oko 5 godina

Ceka dete u novembru a ne od 23 jula do 8 avgusta kad su OI
G

Gile 88

pre oko 5 godina

Ne moze niki da se ljuti na Bogdanovica kad nece da igra Jokic koji ce mesec dana ranije kad se sve ovo sabere zavrsiti play off
K

Kleka

pre oko 5 godina

Pa kakve veze ima kad je termin, hoce da bude uz svoju suprugu, ocigledno si dovoljno mali da bi shvatio neke stvari sinak
T

TP-1

pre oko 5 godina

Da nece somborac da duva kad mu se zena poradja umesto ne nje?! Ne razumem zaista ni njega ni ljude koji pokusavaju da ga odbrane. 20 dana bi odsutan bio...
v

valdy

pre oko 5 godina

Druže, evo i ja čekam dete, radim 8+ sati dnevno, jurcam na x strana, bavim se sportom, 10 godina sam stariji od ovog "našeg", pa ne kukam, već se borim. On radi jednu stvar, posao, a svim ostalim se bave njegove sluge+na sve to ima i odmor od mesec dana. Misliš da je on umorniji od mene? Nije sigurno, nego drami.
G

Gostt22

pre oko 5 godina

Bogdan je primer koliko se voli prezentacija, takvi igraci su potrebni uvek. Iako ima obaveze u Nba on ce svakako doci i igrati za nasu zemlju. Ja se izvinjavam svima koji imaju nesto protiv moga stava o Nikoli Jokicu... Moram se dotaci Nikole, ja razumem da je covek igrao celu sezonu, davao svoj maksimum, nosio tim na svojim plecima, ali nije mi jasno cemu to pravljenje ljudima glupim kako je on povredjen, kako mu je odmor potreban. Naravno, zasluzeno, iskoristi odmor, ali dodji i igraj za reprezentaciju, osecam kao da ga ne zanima toliko dres Srbije. Ja koliko znam u Nba su utakmice bas cesto, svaki drugi dan, zasto nije rekao treneru da se oseca iscrpljeno i da mu treba pauza.. A pa bitan je status i jos jedna materijalna stvar. Meni je drago sto je uzeo MVP nagradu, za mene bi bilo bolje da igra za reprezentaciju... Ne treba da zaboravi gde je krenuo da igra i odakle je...I kada budes imao kesa punu torbu, ljubav je u porodici, REPREZENFACIJI i Bogu. Toliko od mene.
P

Ponos Srbije

pre oko 5 godina

Bogdan ce da dodje u kakvom god stanju bio. Nema njemu vaznije od dresa Srbije. Isto se ponasa prema reprezentaciji kao Aleksandar Mitrovic. Mozemo da budemo Partizanovci ili Zvezdasi, da nam se svidja kako igraju ili ne, Al moramo obe strane da im skinemo kapu za odnos i zelju prema drzavnom dresu. Tako da je njima mesto zagarantovano u timu ma u kakvoj god formi da budu.
D

Dmitar

pre oko 5 godina

Pišeš o Bogdanu koji je nezadovoljan suđenjem u derbiju (kada je izvodio 25 slobodbih u proseku) zapretio da neće igrati za istu ukoliko se takvo suđenje protiv njega nastavi ??? Koliko slobodnih sada izvodi u NBA ? 0,5 u proseku
B

Bel

pre oko 5 godina

Dmitar prica o coveku koji od 2013 nije propustio nijedno takmicenje.sta si ti u zivotu uradio za Srbiju,osim sto si pun mržnje prema drugim ljudima koji ne navijaju za isti tim,jer si GL.. kad bi mucno tu tvoju gl... glavu video bi da u tvojoj familiji,drustvu,okolini ima ljudi koji navijaju za suprotnu stranu...
K

Kap1243

pre oko 5 godina

@Dmitar čovek je bio revoltiran neverovatnom količinom bezobrazluka i nameštanja da se na silu jedan odvratan projekat poput čovićevog kluba sa iznajmljenim navijačima već te godine ustoliči iako je Partizan bio mnogo bolji.
O

Orao

pre oko 5 godina

Bez Bogija se moze nece nedostajati tu je Dobric!
B

Bel

pre oko 5 godina

Dobric je dobar naravno ali u kosarkaskom smislu ne mozemo da nadomestimo Bogdana jer je najbolji bek u Evropi,kao ni Jokica jer je najbolji centar na svetu..Teodosic nije nivo Bogdana kad gledas sve aspekte igre a ne Dobric,naravno pricam bez boja decko je Srbin bas me briga dal igra za Zvezdu ili Partizan.
k

knn

pre oko 5 godina

Bogi sto se nas tice moze na cetvrtfinale olompijskih, legenda!
X

XD

pre oko 5 godina

Mislim da ce Milvoki lagano da počisti i njih i kasnije Feniks u finalu.
T

TP-1

pre oko 5 godina

Bogdanu je sve oprosteno i da se ne odazove. Nije bilo takmicenja da se nije odazvao do sada. Vuko ekipu kad niko nije hteo. A Somborac nek uziva,karakter nema sta!
H

Hahahahaha

pre oko 5 godina

Covece taj Somborac je svojim radom postigao da moze da uziva, ne duguje Srbiji nista, samo je rodjen ovde…
G

Gostiona

pre oko 5 godina

Prekinite vise o Nikoli, stvarno je sramota da coveka toliko osuđujete vi svi koji loptu niste drzali 3 luta u zivotu
G

Grobar....

pre oko 5 godina

Kad pocinju Olimpijske igre? Daj boze da on tad bude 100% spreman...bez njega smo stvarno drugi tim..Mislim da on i Micic mogu biti dobar tandem..
Z

ZzzRrr

pre oko 5 godina

Čini mi se 23.jula, ali neki dan kasnije je košarkaški turnir
P

Popa

pre oko 5 godina

Kakve procente šuta za 3 ima u pley off-u (19%) uspećemo nekako to da nadomestimo. Ali bez šale 2-9, 1-7 sinoć 0-4 sve otvoreni šutevi, ništa ne može da pogodi. Sreća po njega pa ima poverenje trenera još uvek
P

Pizzi

pre oko 5 godina

Druze igra sa povredom,savetovali su ga da preskoci.osporavati bogdana kao sutera je neozbiljno.
M

Mykonos

pre oko 5 godina

Neozboljno je reci za Bogdana da je dobar igrac. Ako ovaj nas ima sut sta ima onaj hrvat Bojan B.?
g

ghpost11

pre oko 5 godina

On i da otkaže opravdano mu je. nije kao neki
D

DELIJA SEVER 1989

pre oko 5 godina

Valjda možemo i bez njega pobediti.... A i Italiji će faliti Galinari tako da smo na istom
f

falice

pre oko 5 godina

i Belineli..
G

GostPP

pre oko 5 godina

I Datome..
G

Gost 22

pre oko 5 godina

Verovatno nece ni doci-em plej of,em rovit i sigurno ce mu klub zabraniti ...
G

Gfspskh

pre oko 5 godina

Bas suprotno, doci ce uprkos svemu tome
O

Oflksbl;k

pre oko 5 godina

Bogdan osvaja nba prsten zatim i olimpijsko zlato!
G

Gost Lk

pre oko 5 godina

Ovaj sto rece da osvaja prsten i zlato stvarno se "razume" u kosarku.
I

Izdaja U Tem Denveru

pre oko 5 godina

Ma nista od bogdana ni za same oi, a kamoli kvalifikacije. Nece mu klub dati, nema sanse. Izranjavan je samo tako, videlo se nocas da je bas povredjen. Al njemu nema sta da se zameri, uvek se odazivao i dolazio na pripreme. A neki su zdravi, a vec 2.put imaju bol u predelu prepona. Ajmo konjske trke gledat dok zenu cuvam. Uuu bogte, sad bi mogli jos kojeg konja kupit.
I

IzdajoUTojSrbiji

pre oko 5 godina

Ti si najveca izdaja ikada. Tako da pricas za njega do juce sve lepo. Daleko bilo.
I

Izdaja U Tem Denveru

pre oko 5 godina

Pa naravno. Treba nesto da se desi da bih promenio mišljenje i stav, zar to nije normalno?