Komentari na vest
¡Bombazo! NBA bez saveznika, Real ostaje u Evroligi
N
Ništa nije izgubljeno.
pre 25 minuta
Može NBA da prevuče FMP.
B
Bale89
pre 37 minuta
Ali Asvel ima ugovor a mi ne,ovo je smejurija bez presedana.
Radojkovic Milos
pre oko 1 sat
Nestvarno su male finansijske nagrade u Evroligi..ali opet svakako najbolje takmicenje
Milan Lukic
pre oko 1 sat
real je vrhunska ekipa ali sta ce oni u NBA

Miloš Milovanović
pre oko 1 sat
Real kvari sve konvencionalne priče. tako i u fudbalu sa onom ligom
s
sghehj
pre oko 1 sat
ta prica o fransizama je bas zanimljiva, gledaju u to kao u zlatno tele misleci da ce to promeniti stvari, kako ce klubovi zaradjivati vise, kako ce liga zaradjivati vise ako su klubovi fransize umesto ovoga sto sada imamo? trideset godina nisu u stanju da ucine kosarku profitabilnom, svi klubovi im gube novac i njihovo resenje je-postanite fransize, bice vise para. kako?
b
bajazitbajazit12
pre oko 1 sat
tako je bre, samo im pruzite otpor uvek i u svemu
Goran Jovic
pre oko 1 sat
Браво, што даље од њих
Realan lik
pre oko 1 sat
Lepo je videti svaki otpor amerikancima i kapitalizmu.
Uskekruske
pre oko 1 sat
Naravno da ostaje
Gatsby82
pre oko 2 sata
Tvrdili su pazar. Pa neće valjda da igraju sa Londonom I Mančesterom. Jedina šansa NBA lige je bila da se udruži sa Evroligom. Ovak je ovaj projekat odmah osudjen bio na propast
r
rea
pre oko 2 sata
Naši mediji se ovo čude kao da je to nešto neočekivano, ne - sigurno bi Real otišao u NBA Evropu (koja neće nikad ni zaživeti), odmah nakon što je na čelo Evrolige postavio svog čoveka koji će narednih 5-10 godina raditi sve da Real ima sve povlastice lige, isto kao što su Real i Barselona imali u stogodišnjoj eri Bartomeua.
C
Czz
pre oko 2 sata
Bez posledica ikakvih jel da ? Kao i fudbal sa super ligom . Ne daj Boze da je neki drugi klub ovo uradio, igrao bi sam sa sobom
N
Natasalena
pre oko 2 sata
Nece ni biti 10 godina jel ce se evroliga raspasti uskoro


.jpg.webp)





