Komentari na vest

¡Bombazo! NBA bez saveznika, Real ostaje u Evroligi

N

Ništa nije izgubljeno.

pre 25 minuta

Može NBA da prevuče FMP.
B

Bale89

pre 37 minuta

Ali Asvel ima ugovor a mi ne,ovo je smejurija bez presedana.

Radojkovic Milos

pre oko 1 sat

Nestvarno su male finansijske nagrade u Evroligi..ali opet svakako najbolje takmicenje

Milan Lukic

pre oko 1 sat

real je vrhunska ekipa ali sta ce oni u NBA

Miloš Milovanović

pre oko 1 sat

Real kvari sve konvencionalne priče. tako i u fudbalu sa onom ligom
s

sghehj

pre oko 1 sat

ta prica o fransizama je bas zanimljiva, gledaju u to kao u zlatno tele misleci da ce to promeniti stvari, kako ce klubovi zaradjivati vise, kako ce liga zaradjivati vise ako su klubovi fransize umesto ovoga sto sada imamo? trideset godina nisu u stanju da ucine kosarku profitabilnom, svi klubovi im gube novac i njihovo resenje je-postanite fransize, bice vise para. kako?
b

bajazitbajazit12

pre oko 1 sat

tako je bre, samo im pruzite otpor uvek i u svemu

Goran Jovic

pre oko 1 sat

Браво, што даље од њих

Realan lik

pre oko 1 sat

Lepo je videti svaki otpor amerikancima i kapitalizmu.

Uskekruske

pre oko 1 sat

Naravno da ostaje

Gatsby82

pre oko 2 sata

Tvrdili su pazar. Pa neće valjda da igraju sa Londonom I Mančesterom. Jedina šansa NBA lige je bila da se udruži sa Evroligom. Ovak je ovaj projekat odmah osudjen bio na propast
r

rea

pre oko 2 sata

Naši mediji se ovo čude kao da je to nešto neočekivano, ne - sigurno bi Real otišao u NBA Evropu (koja neće nikad ni zaživeti), odmah nakon što je na čelo Evrolige postavio svog čoveka koji će narednih 5-10 godina raditi sve da Real ima sve povlastice lige, isto kao što su Real i Barselona imali u stogodišnjoj eri Bartomeua.
C

Czz

pre oko 2 sata

Bez posledica ikakvih jel da ? Kao i fudbal sa super ligom . Ne daj Boze da je neki drugi klub ovo uradio, igrao bi sam sa sobom
N

Natasalena

pre oko 2 sata

Nece ni biti 10 godina jel ce se evroliga raspasti uskoro