Komentari na vest

Brejk! Silovita Barsa pregazila Real u drugom poluvremenu, Higins kao mašina

e

eskobar

pre oko 5 godina

mi iz kraja bi pobedili jadni real eee laso idi vise odatle sta ces vise smorijo se covece
G

Gostlle

pre oko 5 godina

e jest, pobedili biste ti tata mama i sestra :)