Komentari na vest
Bruno, da li bi ostao u Partizanu? Sigurno, svidela mi se atmosfera
m
milos1987
pre 5 meseci
Atmosfera? Daj makar se potrudi kad lazes da ne lupis totalnu glupost!
M
MVPČAČAK
pre 5 meseci
Miletić, Bruno i Džekiri-triling petica za sledeću sezonu...
F
FTW
pre 5 meseci
Lose za Evroligine standarde.
B
Bel
pre 5 meseci
Apsolutno nije loše, jer nemaš ti tu sad neku ekstra klasu centra koji će davati svaku 20kosa, manje više svi su na istu foru, skaču, vrte pik, poneki zna i da sutne za 3, da zakucaju i to ti to.Igra leđima, polu horok i tako te stvari ne zna nijedan centar u Evropi zapravo i u svetu ih ima malo Jokic,Embid,Valenciunas i Šengun i možda još po neki u NBA...
F
FTW
pre 5 meseci
Sigurno ne bi bilo dovoljno za Top 6, mozda cak ni za plej-in.
K
Kažem
pre 5 meseci
Ostani ljudino zaslužio si u svakom pogledu.
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.
utorak | 30.06.2026.




.jpg.webp)



