Komentari na vest

Brutalni Moneke: Izgledalo je kao da nemamo pojma šta radimo! Pričao sam da imamo probleme...

G

Goust1

pre 29 dana

Šta je falilo držati litvanca do penzije pa i kao 4.opciju. njegovim dolaskom su stvari krenule na bolje, a odlaskom na gore!

Marija Radulaski

pre oko 1 mesec

Dobro da je i priznao

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Буквално нисте имали појма шта радите
D

DDS900

pre oko 1 mesec

Bukvalno su bili bez ikakve koncepcije i plana. Brutalno nazadovanje celokupne igre,a timski duh ne postoji.
i

iveljaaa

pre oko 1 mesec

veci sunovrat nekog tima u istoj sezoni nije zabelezen

Ilija

pre oko 1 mesec

Moneke je bas očajan igrač, realno Jabari bolji za klasu
p

podeden

pre oko 1 mesec

Jabari 2.pik na draftu, igrao 10 godina NBA,ovaj cirkusant tada nije imao ni televizor.

Mirko Zlatanović

pre oko 1 mesec

bice bolje samo da ostane u zvezdi

ivanasud

pre oko 1 mesec

Nije kraj sveta neka se i oni malo raduju
B

Bojo

pre oko 1 mesec

Nije sramota izgubiti u sportu, ali da onako sutiraju i promasuju igraci, koji sa trenerima na ime plata dobijaju godisnje oko 17 miliona evra, je nedopustivo! Onako bih i ja sa 76 godina, mogao bacati loptu i nepogresivo promasivati ... Mislim da nam taj cirkus sa Evroligom ne treba i drzava treba pod hitno da prestane da daje novac za to. Drzava uplacuje Zvezdi i Partizanu u proseku ukupno oko 10 miliona evra godisnje, za 5 godina to je 50 miliona, a toliko kosta novi moderni Klinicki centar izgradjen u Nisu. Srbija nema para da se takmici sa klubovima ciji su vlasnici bogati multimilijarderi. I dok strani profesionalci uzimaju milione evra, nasi mladi i talentovani omladinci u Zvezdi i Partizanu, nemaju sansu da napreduju !
b

bracakostic

pre oko 1 mesec

Ni Moneke nije nesto odigrao ove sezone. Sebica, los u odbrani, moze to mnogo bolje.
F

Faye

pre oko 1 mesec

Pa ti prvi nisi odigrao sezonu kako treba. Treba prvi da odeš, od svih pojačanja bio si najslabiji.
X

XYZ

pre oko 1 mesec

Možda je ovaj " sručnjak " u pravu !!!??? Pređi ti kod nas u PRAVI klub, da proigraš, podigneš sebi cenu i odeš!
m

majster

pre oko 1 mesec

On prvi je tako izgledao, uzas
K

KAKVI SU PLANOVI?

pre oko 1 mesec

Hoće li on i još neke njegove klupske kolege igrati za reprezentaciju Nigerije ovog leta?
D

Dajvak

pre oko 1 mesec

Miki Maus igrač, za Miki Maus klub.

Stefan Pavlovic

pre oko 1 mesec

e moji nigerijci
N

Nebojsa22

pre oko 1 mesec

Sad sve ove prevare od igraca napadaju Obradovica, sakriju svoju losu igru iza trenera, nadju drugi klub da uzmu koju milku u tako u krug.
T

Tvrdjava

pre oko 1 mesec

Molim te nemoj da ostanes vrati se u Spaniju pa tamo skuplaj lajkove za jutjub dok primas milionsku platu
Д

Деда Жија

pre oko 1 mesec

Један од оних који су допринели урушавање свлачионицце. С обзиром да је успео, ни он ни тренер не треба да остану. Човек је егзибиционидта и само промотер. Далеко од играча који прави разлику.
B

B.C

pre oko 1 mesec

Samo ti idi dalje , ima bolji i za manje para!

Marija Radulaski

pre oko 1 mesec

Partizan je bio bolji
Z

Zokili

pre oko 1 mesec

Budi konkretan Moneke, ko je tome kriv reci lepo

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 mesec

Kad se setim koliko sam se iznervirao kad je došao u Zvezdu, a očekivali ga svi u Partizanu, ništa nije pokazao previše, na momente.

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre oko 1 mesec

Odjednom ne znaju da igraju
S

Spasovski92

pre oko 1 mesec

Podbacio je ,mnogo vise sam ocekivao od njega

Dacha90

pre oko 1 mesec

ne može svake sezone da se menja ceo tim
Z

Zyzy

pre oko 1 mesec

Više puta ove sezone sam pričao da je Moneke cirkuzant i da nema košarkaške poteze. Ja stvarno ne znam zašto su ljudi iznenađeni, koje kvalitete on to ima, u čemu je dobar: šut, prodor, leđna igra, odbrana... Postoji ogromna krivica Obradovića što se tiče rezultata, ali što se tiče Monekea ja stvarno ne vidim šta on to može, osim da igra neku divlju košarku u tranziciji zbog fizičkih predispozicija.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 1 mesec

Izgledali smo kao da nemamo pojma šta radimo ni u napadu ni u odbrani. Ovim je sve rekao između redova. Kad se ovako nešto desi, to je potpis trenera.

Stefannnbgd

pre oko 1 mesec

Priznaj druze ko je bolji i skrati pricu Partizan do titule u aba ligi ide glat.

Stefan Zafirovic

pre oko 1 mesec

Ostace sigurno.
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Nije mnogo pogresio. Elem vratio bih malo vise domacih igraca u klubove koji igraju Evroligu

Nikola Milicevic

pre oko 1 mesec

moneke nisi uopste bio na visini zadatka

Acaredstar1

pre oko 1 mesec

ja ne mogu da verujem da nas dere partizan a ovamo pobedjujemo najbolje klubove u evroligi
J

Jtdi

pre oko 1 mesec

Problem su kupci koji nemaju pojma a prodavci ih izvaraju. Prvo prodaju vas za mnogo vise nego sto vredite, onako za na oko a kad se zagrize trulo. Drugo Vi niste za kolektivni sport, mozda atletika pa sami sa sobom. Trece ogromna vecina vas nema blage veze gde je dosla a kad pocnu da shvataju onda gledaju da sto pre pobegnu i placeni ste mnooogo vise nego sto vredite

milkica12

pre oko 1 mesec

Skroz se pokvario, nema tu ni i od igraca
@

@ssss

pre oko 1 mesec

Moneke je baš loš igrač za novac koji dobija i za hajp koji se pravi oko njega.Šta znam,meni bar nije ništa posebno.
v

v1ad

pre oko 1 mesec

Pazi samo da ne zavrsi kao Montejunas.
A

Addmin

pre oko 1 mesec

Ne brini, Youtube kreveljenje ti ne gine. Za bolje i nisi.

milosmia1992

pre oko 1 mesec

svi ste podbacili, uzas.
P

Predikat

pre oko 1 mesec

Ti sarlatanu pakuj kofere i pravac nigerija.
B

Best wishes

pre oko 1 mesec

Identitet ti je u Zelezniku.
B

Budak

pre oko 1 mesec

A jel idete na F4!?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

nemaju zato partizan Kidaa

Alma81

pre oko 1 mesec

Monake najbolji
h

h. o. r. i. 91

pre oko 1 mesec

Tako je partizan idemo

mladen misic

pre oko 1 mesec

Nastradaće Saša na kraju

Aleksandra1994

pre oko 1 mesec

Samo neko treba da objasni zašto su neki igrači oterani, zašto neki nisu dobijali ni minut šanse a bili u sastavu zašto se raspao tim i igra...

Kurcslus

pre oko 1 mesec

Ovom izjavom je jasno dao do znanja da je Obradovic krivac za losu igru poslednja dva meseca.

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Moneke mora da ostane i odzelej

Aleksandar Bezbradica

pre oko 1 mesec

moje je totalno podbacio u svojoj igri i nije opravdao ulozeno

misa 81

pre oko 1 mesec

Koliko los igrac jbt,kad je igrao za Baskoniju nekako mi je bio solida ,opasan..Razocarenje
R

Rodman93

pre oko 1 mesec

Nije ni tada bio. Gledao si ga vjerovatno u nekoliko utakmica eventualno, protiv vas, možda Partizana i to je to. Mnogo buke ni oko čega. Da ima tu vrijednost kako je tebi izgledalo, njega bi uzeli Barsa ili Real, ali nema.
Z

Znalac stari

pre oko 1 mesec

A da nije do trenera mozda ? Ili je I Dobric los Davidovac itd
P

Premudri

pre oko 1 mesec

@ Znalac stari...ima i do trenera ..i to dosta...ali,Moneke je pravi cirkuzant,Dobrića su brže- bolje oterali iz Virtusa kad su videli kako su se prešli,a o dedi ne bih trosio reči...pa on još samo kod vas moze da igra...dobar je čovek, bio solidan igrač,ali ako je i malo pošten prema sebi i drugima- treba posle kraja sezone sam da ode.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Idemo Partizan...

Daniel33

pre oko 1 mesec

šta ste zaboravili da igrate košarku iznenada, a tolike pare dobijate?
I

Igor-Bg

pre oko 1 mesec

Hahaha, evo ga ovaj jurisnik na antilope...idi sine pravi loknice i ne sviraj ubili su te centri Partizana...

Meda74

pre oko 1 mesec

Samo neko treba da objasni zašto su neki igrači oterani, zašto neki nisu dobijali ni minut šanse a bili u sastavu zašto se raspao tim i igra...
C

Coa Yea

pre oko 1 mesec

Dodao bih i misteriozan odlazak (otkaz?) prvog pomoćnika stručnog štaba Milana Minića i to pred utakmicu sezone sa Barselonom u plejinu.
U

Užice

pre oko 1 mesec

Ti dečko možeš da budeš samo žongler u cirkusu

Fuenlabrada

pre oko 1 mesec

FMP Identitet...
M

Mellany

pre oko 1 mesec

Ne treba se opterecivati sa navujacima Ako mislw da urade nesto *

Radmila Petrović

pre oko 1 mesec

luzerska ekipa pre svega!

Tubic

pre oko 1 mesec

Монеке чима …. га свима

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

luzerska ekipa pre svega!
K

Kalabasas

pre oko 1 mesec

Koji je ovo pozer,cvidze ,friz,na terenu obicna sirovina,izlupao ih za lovu idemo dalje,postujem spance ,francuze te obicne klubove tenerife,saragosa,breogan,nanter,limoz sto daju tim poluproizvodima 150-200k godisnje pa ko hoce ko nece. Onda dodju kod nas postanu EL igraci ali na papiru iscepaju za lovu i idemo dalje.

Dusan Milenkovic

pre oko 1 mesec

luzerska ekipa pre svega
M

Miloschiiish

pre oko 1 mesec

Ja o ovome pricam cele godine, da ekipa igra na pogodjene trojke sa deset metara, kad udju odlepe se i onda se razlete a kad ne udju izgledaju kao amateri. To je amaterska kosarka i kosarka koja se igra kod obradovica, tako je monakonigrao godinama ali je monako uvek imao 2-3 igraca koji mogu malo cesce da pogode te suteve nego sto ih ima zvezda danas. Nije dobro, opet kazem isto, ne napada se ono sto treba, ne brani se ono sto treba vec po sistemu app (ako prodje prodje). I nije proslo
n

nikolachiiis

pre oko 1 mesec

upravo tako, pravo u metu. Iskoci batker, iskoci moneke, iwkoci ovaj i onaj ali presmesno je ne napadati mismeceve (missmatch), presmesno je sa jagom i batlerom braniti 3 i 4. ima toliko tih detalja koji nisu valjali da je to neverovatno. znas sta je najgore od svega? sto je zvezda ove sezone imala dve jako dobre petorke, jako jako dobre petorke i to je redak slucaj, retko koja ekipa sebi moze da priusti to. I ko god vise ne racuna davidovca i dobrica u kusarkase, treba da porazgovara sa nekim.

atisitaj?

pre oko 1 mesec

PARTIZANEEE VOLIMOOO TEEEE

Nikola Stojanović

pre oko 1 mesec

To sto se izgledali tako na terenu je zasluga trenera i strucnog staba koji nisu uspeli da izvuku ono najbolje iz vas kad je to bilo najpotrebnije
D

DosijeX

pre oko 1 mesec

Moneke za trenra!!!
G

Gost765

pre oko 1 mesec

Prombem je što ti samo pričaš sve ti što ti radiš se svelo na priču,ali boli te uvo klepio si kintu,na terenu te nema nigde!
r

rsczz

pre oko 1 mesec

Gdje li su onoliki botovi sto su me ubjedjivali da je Sasa Obradovic pravi izbor prije Dejana Radonjica, samo sam cekao pravi trenutak. Imali smo ekipu koja je mogla istoriju ispisati a ljudi prevagnu na stranu Sase Obradovica koji nista u karijeri dosadasnjoj nije postigao da bi se to moglo nazvati nekim uspjehom. To sto je igrao F4 sa Monakom je samo posljedica brutalnih partija individualaca koji su kvalitetom i bili u top 4 a ne nikako njegovom zaslugom.
K

Kavurma Jankovic

pre oko 1 mesec

Taj izbor nikada nije ni postojao, jer Radonjic je covek koji ima samopostovanja i nikada ne bi prihvatio da vodi ovaj cirkus sa troglavim klovnom Nvora-Moneke-Batler. Obradovic nije imao samopostovanja da odbije i sada ce da bude kriv i za ono za sta jeste i za ono za sta nije. Npr. kod Radonjica igrac koji daje ovakvu izjavu kao Moneke vise treninga ne bi video. Monekeu su ocigledno bili losi svi treneri s kojima je radio, posto se ni u jednom klubu nije zadrzao predugo, niti je ostvario neke znacajne uspehe. Daleko mu lepa kuca. Klub bi trebalo disciplinski da reaguje na ovakvu izjavu.

50 miliona razloga

pre oko 1 mesec

Tanka je linija od osvajaca EL u oktobru do praznog Pionira u maju... Partizan mnogo bolji
E

Ehhh

pre oko 1 mesec

Gde si ti video prazan pionir?
T

Tribina reaktor

pre oko 1 mesec

Pa sinoc brate, samo se culi skripci parketa i pokoje skandiranje upravi-trneru... solidna atmosfera u rangu Asvel.
@

@Tribina reaktor

pre oko 1 mesec

Bravo smekru voleo bih da vidim obrnutu situaciju na Aba ligi da vam ne dolazi navijacka grupa, pravis se pametan kao a ne znas da na ABA ligu dolaze simpatizeri samo. A pre svega ne znam kako neko od vas ima stida da kaze bilo sta od navijanju drugog kluba posle navijanja za Bajern u sred Arene protiv svog kluba. Ili da se prisetimo onih cuvenig 600 ljudi protiv Limoza u EK, cuvena institucija.
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

Moneke bi posle ovakve izjave trebalo da dobije ispisnicu vec ujutr

ljubisa rajkovic

pre oko 1 mesec

Aj ti lepo pod ruku sa Kodijem pa put pod noge. Dosta smo i tebe gledali vala.
b

balj123

pre oko 1 mesec

Moneke u drugom delu polusezone ocajan
T

Trebinje

pre oko 1 mesec

To se dwsi kada u novembru vec zavrsis na fajn foru hahahaha . Uvek komedija sa delijama iz parka
p

pa vi ste u septembru

pre oko 1 mesec

bili na fajnal foru a na kraju fenjer i sad vam zamazali oci ovim pobedama protiv nase rastimovane bande i sledece sezone opet fenjer
N

Novinari u pokušaju

pre oko 1 mesec

Ne utakmice sa Olimpijakosom u Atini već do one u Areni 26. Novembra posle koje je usledila reprezentativna pauza i 9 dana pripreme za meč sa Barselonom

Aleksandar Vranić

pre oko 1 mesec

Zvezda u basketu kao Partizan u fudbalu...
V

Vrana

pre oko 1 mesec

Pa das... U Zvezdu je sasuto brdo para i u FK i u KK. U KK je još drastičniji problem jer su kupili sve što su znali. Problem je što ne znaju.
d

djuka2025

pre oko 1 mesec

realno tako i izgledaju i tu nema lazi nema prevare kao raspadnuta banda su na terenu
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Samo je Partizan kosarka i tacka,inace ZOFRI KAPITEN ZA ONO VRACANJE ONIH PREDMETA NA TRIBINU TO JE PRAVI KAPITEN NAJVECEG KLUBA U ZEMLJI
Б

Борис

pre oko 1 mesec

Инспирисано је завршио монеке... Боже,хвала ти што је на крају баладе завршио у звезди!!!
R

Ratarac

pre oko 1 mesec

Bez obzira na to da li Obradovic ide ili ostaje, Moneke bi posle ovakve izjave trebalo da dobije ispisnicu vec ujutru. Postoji razlog zasto ozbiljni igraci nikada ne daju ovakve izjave. Kao sto postoje razlozi zasto Moneke nista bitno nije uradio u karijeri i zasto je za 7 godina promenio 10 klubova.

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Nije izgledalo nego stvarno pojma nemate

Predrag Blagojevic

pre oko 1 mesec

Igrali su sjajno kao I protiv zadra prethodno smesno nema jaga I opet ceo mec izgube

rajko vidic

pre oko 1 mesec

Momeke u padu forme, Partizan Zasluzeno pob3dio
m

mr.mrki90

pre oko 1 mesec

Ovi se skroz pogubili... kantastrofa
H

Hbgztfcb

pre oko 1 mesec

Ovaj je rekao punu istinu Minić sad se zna zbog koga je najuren

Mladen Stojkovic

pre oko 1 mesec

Само ћу једно питање да поставим навијачима звезде. Да ли сте икада од навијача партизана чули да је Желимир Обрадовић кривац за све? Наравно да нисте! Плакали су кад је одлазио и сутра би га вратили! А човек освојио три тофеја и једном играо плеј-оф. Ајде лепо да сјашете са Саше Обрадовића и да му дате подршке, а да уперимо прстом у поједине играче који су нам упропастили сезону. Надам се да ће Обрадовић остати и наредне сезоне.
в

велики штрумф

pre oko 1 mesec

Друже, они су идолопоклоници, величали су Жоца кога је време прегазило и кога је Једанаестопулос метлао само тако. Сада су то све заборавили а био им је већи од клуба. Да ли иједан хробар сада спомиње Жоца? НИЈЕДАН! Отишао, спасио их, дошао Пењароја и од слабијих играча направио бољи тим! ТИМ! Нека лепо и други Обрадовић сјаше и спаси нас! Требало је пре 3 месеца. Да је то урадио, ограли бисмо плеј оф ЕЛ и не би нас овако Партизан драо. Зато - ћао. Ако пажљиво прочиташ изјаве играча видећеш колико су лоши односи са њим и колико појма нема.
z

za razliku od tih ludaka

pre oko 1 mesec

mi vise volimo klub od trenera ako nije dobro pakuj kofere i dovidjenja doci ce bolji
S

Seoul

pre oko 1 mesec

Od gomile dešavanja, pucačina i ko zna čega sve nema vremena da se bavi njima, inace bi to Zvezda rešila. Kao u fudbalu
S

Stanazivko

pre oko 1 mesec

Al smo ih razbili svaka cast

FiumenBG

pre oko 1 mesec

kao razbijena banda.. unistio vas partizan

Dramaturg89

pre oko 1 mesec

U pravu je od reci do reci. Propala sezona, losi potezi. Mora Obradovic da se povuce i da dovedemo nekog ili stranca ili Radonju.
D

DosijeX

pre oko 1 mesec

Zna on o cemu prica!
B

Bnm

pre oko 1 mesec

PRICAO SI TI I DA SI VEC NA F4, A DA OSTALI VIDE STA CE...
M

Moneke izgleda

pre oko 1 mesec

Kao zabavljac u nigerijskom cirkusu za turiste a nije ni zabavan
S

Sousou

pre oko 1 mesec

Ni sa Sferopulosom izgleda niste imali konekciju, pa ste se malo konektivali pa opet pukla mreza... Odradi ti podcast, taman ne moras da preskaces utakmice jer te boli nokat na malom prstu.. Za sve su krivi Jago Kalina i Trener, ti si Chima nasa vodilja.
Л

Легенда предграђа

pre oko 1 mesec

Догодине у Железнику
P

Pedja1976

pre oko 1 mesec

Kad hoćeš nešto da komentarišeš moraš prvo da budeš iskren prema sebi,pogledaš se u ogledalo i kreneš od sebe i svoje igre.Tvoja košarka sem u par utakmica je blago rečeno katastrofa.Većina ljudi koji znaju košarku za tebe će reći youtuber i cirkuzant.Kad gledamo tvoju sezoni bio si igrač koji je imao najviše odmora(pauzirao utakmice) ali i ponajviše povreda koje su se dešavale na zagrejavanjima i treninzima pred sami utakmicu.Ulaze i polaganja na početku sezone koje si promašivao i slobodna bacanja koja su bila loša tokom cele sezone su samo plus da po mom skomnom mišljenju kažem da ne zaslužuješ platu koju primaš.Animatora imamo i za manje pare.Tebe samo deca vole-kao što rekao cirkuzant.”Trenera” neću da komentarišem previše:neznalica,cava koja nema hrabrosti da se obrati ni navijačima ni novinarima,uništitelj svojim glupim odlukama i sistemima domaćih(Dobrić,Davidovac i ovi klinci što greju klupu) i pojedinih stranih igrača(Matejunas,Odżelej).Uprava ozbiljne neznalice-ko je sad u Zvezdi i za koje novce-užas.Mora reset totalni,ali mislim da ovi ljudi nemaju kapacitet da to promene.Morala bi metla da radi ozbiljno.

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Alal mu vera na rečenom, sve je ubo
I

Identitet

pre oko 1 mesec

Železnik. FMP. Tad ste izgubili identitet
R

RS Rs

pre oko 1 mesec

Cepter, igokea. Jednom ste izgubili grb, drugi put ime. Ima li to ikakve veze sa identitetom?

Umo Bolnik

pre oko 1 mesec

Realno i nemate pojma. Ne mogu da skapiram kako ste uopste i vezali onoliko pobeda u EL.

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Ovaj čovek nema s kim da igra.

Suptilni utovar

pre oko 1 mesec

Klasičan 3 na 3 basketaner, lošeg karaktera. Kako ti nije smetao trener, kad je Zvezda dobila 7 za redom u EL? Sad kad je forma pala, kreće medjusobno pljuvanje... Jadno
p

pozajmica od sina

pre oko 1 mesec

salji ovog vraca nazad u pleme haha a sutra ujutro kad cika cora dosoli ranu ...lelebateeee
W

Walldorf

pre oko 1 mesec

G.Minić i Litvanac Moteijunas.. obojicu je odstranio Obradović. Zašto? Zato što su unutar kluba govorili šta ne valja i kako bi trebalo. Nisu držali tirade u štampi i ostalim medijima, već govorili tamo gde treba, Čima Moneke. Ostavi se krupnih reči, Obradović jeste najveći krivac ali ni ti nisi bio na nivou, recimo, jednog Bonge koji je celu sezonu odigrao konstantno dobro. Čak i u ono vreme pre Penjaroje.. Manje priče, više rada, Moneke. Ako uopšte ostaneš u sastavu za sledeću sezonu..

Batina1

pre oko 1 mesec

Dobar je igrač ali ove sezone je jak samo na rečima.
V

Varazdin Delije

pre oko 1 mesec

Kaj delas na terenu za to tkoliko si placen sramota
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

jbg mora i partizan nekad da pobedi
N

Nezzz63

pre oko 1 mesec

Kakvo kulturno prozivanje neznalice Obradovića. Doduše, ni Moneke u poslednje vreme nema pojma.

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

Partizan zaslužio neka sta

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

tužno je kako je odvaljena
L

Ledeni

pre oko 1 mesec

Jabari Parker 2

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

nažalost zvezda je razvaljena
.

...k

pre oko 1 mesec

Da da, kakav mudrac. Zna on šta ne valja, a ne zna kada mu igrač četiri puta na jednoj utakmici uleće na bek door. Kad ostane u bloku i primi trojku zbog toga, kad ga svi probijaju jedan na jedan čitave sezone. Možda je Sale Obradović kriv što Moneke NE ZNA nista osim da se zaleti na dvokorak???!!! Divlji igrac, 0 kosarkasle pismenosti, a prvi je da pametuje. Što ostali nisu izašli i rekli isto, oni su glupi jel? Da sam na njegovom mestu poklopio bi se ušima i nadati se da postoje neki duduvi osim iz uprave Zvezde koji ce mu dati te pare i potpisati ga. KAKAV UZASAN KOSARKAS

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Bez motivacije, katastrofalna igra
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

ja idem na f4 a vi kako te ? Cima moneka februar mesec

filipdjuk11

pre oko 1 mesec

razbijena banda i rekreativci tako igra zvezda na kraju sezonu... totalno neozbiljno
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Pa to su svi znali,Obradovic pitanje da li je Evroligaski trener,njega su odveli ISO igraci na F4,savrsen tandem uz Majka Dzejmsa. Nek ode u Barsu pa mozda nesto i napravi sijetan lik skroz
D

DDF

pre oko 1 mesec

Ti isto nisi nista bolji od njega"cirkusant sa tik-toka"...da vredis odavno bi ti zavrsio u boljem klubu,tebe treba na leto oterati
Z

Za Triii

pre oko 1 mesec

Pre par meseci sam pisao da je izgleda atmosfera u svlacionici losa i da Vuk i Moneke nisu u ljubavi sa Obradovicem. To je bio onaj period kad je Jago objavljivao neke zapaljene brodove , a ta dvojca kacila slike Miljenovica u znak podrske sto Jago igra pre njega, sa sve Obradovicem u pozadini tih slika kao "slucajno". Na sve to imamo sklanjanje Litvanca nakon nekih izjava. I onda par njih mi ovde pisalo kako izmisljam,lazem itd...
@

@ssss

pre oko 1 mesec

Da li je to onak lik što je krenuo na F4?
b

brutalni moneke

pre oko 1 mesec

samo na utakmici nije. brutalan, corak cele sezone, a mi slavili njegov dolazak, preoteli ga partizanu... blago nama ..kome da ga uvalimo sada.
J

JahabajababajHah

pre oko 1 mesec

Ti tako izgledas cele sezone. Krvav si igrac.

[email protected]

pre oko 1 mesec

Ajde lagano da svi odje...e. Koji vam je k..... Razvali vas Partizan
B

BvB

pre oko 1 mesec

Ovo je odavno jasno, ne treba biti narocito pametan pa zakljuciti kakvo je rasulo zapravo Obradovic napravio. Igraci ga ne zarezuju 2 posto dok on izigrava glavnog. Ljudi cele sezone pljuju Kalinica, Monekea nazivaju influenserom, Nworu blejacem. Sta mislite kako je igrati za trenera koji je umisljeni egoista i koja vas bukvalno maltretira mesecima. Igracima je ocigledno muka od Obradovica! Neki ce sad reci za milione koje prrimaju bla bla… Sve ima svoju granicu, i oni su ljudi. Obradovic ih tera da rade nesto sto jednostavno ne ide svaki trenung, svaku utakmicu svake nedelje mesecima unazad dok ih navijaci pljuju i vide krivce u njima za poraze. Bukvalno im se na licima vidi da jedva cekaju da mu vide ledja.
s

srka

pre oko 1 mesec

Ti si prike basketaš. Nemoj da se lažemo. Da je hteo, tebe bi doveo Željko Obradović i napravio od tebe košarkaša, a ne basketaša. Moraš da zaboraviš tu igru tri na tri, to više nisi ti. Sad si profesionalni košarkaš.
B

Bršcz

pre oko 1 mesec

Da li je neki trener kroz karijeru odgovarao Čimi Monekeu? I da li je nekada nešto osvojio?
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Idi snimaj podkaste i spotove ti si najjobičniji cirkuzaner ti sve znaš ali na terenu gde treba ništa nemi posmatrač treba da leti naglavačke ali i većina igrača među kojima si i ti....

Sanja Cvetkovic

pre oko 1 mesec

Problema ima i taj problem treba da se reši što pre ako nešto želimo
d

daj, bre

pre oko 1 mesec

sram te bilo. za te pare koje dobijate ste sramotni.
D

Depay

pre oko 1 mesec

Sprema se covek za F4 Eurolige axxaxa
A

Avangarda

pre oko 1 mesec

Okreni se ti YT to ti bolje ide :)
v

vladan czbgd

pre oko 1 mesec

🤡🤡🤡 smešan igrač
T

Tpb

pre oko 1 mesec

Kako se situacija menja,u prvom delu sezone kad je Partizan bio u rasulu navijaci Zvezde se smejali i sitili situacijom svakodnevno uz dodatnu mastu kako osvajaju EL...a evo sad oni u jos vecem rasulu bez top 8 i trofeja uz poluprazan Pionir i skandiranje uprava napolje 😂

pre oko 1 mesec

Na kraju se i njegova sezona svela na davanje izjava,potpuno razočarenje.
Z

ZZvezdas

pre oko 1 mesec

Krivac se mora pronaci i treba preuzeti odgovornost zbog katastrofalne sezone Zvezde.
V

Vasilis

pre oko 1 mesec

Sad svi pljuju, a lupali minuse kad smo upozoravali. Negde protiv Dubaia u Januaru (EL pobeda) je bilo jasno da je tim pukao. Ocito je nadrndani Sasa usao u sukob, verovatno prvo sa Monekom. Znamo da je Sasa u “Indirektno” izjavio da Moneke gleda samo sebe i imao bas losu izjavu o njemu (tad Sasa jos nije bio u Zvezdi) i sigurno da mu je Cima to zamerio jer je 100% video to. Ocito su neki igraci stali na stranu Monekea. Onda sukob sa Motijunasom koji ga je ozbiljno napao na sred treninga i rekao mu da ne ume da kontrolise tim, Sasa je hteo da oglumi autoritet i sklonio ga, a igraci su mu i to dodatno zamerili jer je Motijunas bio dusa tima. Sve u svemu Sasa je unistio ono cemu smo se nadali. Prvo smena njega, otkaz Kalinicu kao najgorem igracu i onda Dozet-Bagzi napolje.
S

Smena trenera

pre oko 1 mesec

PA SVI ZNAMO KO JE PROBLEM..SASA OBRADOVIC NA MESTU TRENERA!
b

bratino sacuvaj nesto

pre oko 1 mesec

za podcast, i reci blanko, koliko da ti produzimo ugovor...