Komentari na vest
Budućnost sanja reprizu prošle sezone, ali se Dubai pita
Slavko Filipovic
pre 29 dana
Ko god da dodje u finalu...msm da je Partizan favorit za osvajanje titule...Ajmo crno beli !!!
n
navijač czv
pre oko 1 mesec
Laganih 2-0 za Dubai možda ih malo namuče u PG ali ništa više od toga....
A
Aleks GM
pre oko 1 mesec
ABA liga je trenutno jedina liga u Evropi, osim španske, u kojoj tri kluba ravnopravno oblučuju o tituli. Ako uđe Abu Dabi, mogli bismo imati 4 izuzetno jaka kluba i još 3-4 kvalitetna, Budućnost, Cedevitu, Kluž. Liga i najveći klubovi bi trebalo da utiču na klubove koji igraju pred praznim tribinama, poput Mege, FMP, Studentskog Centra, Ilirije, Igokee, da pređu u druge gradove gde će imati više publike, poput Novog Sada, Niša, Nikšića, Maribora, Banja Luke... Moramo da stavimo publiku na prvo mesto, jer ona donosi prihode. Da se ugledamo malo kako to rešavaju Amerikanci, a ne samo da kukamo što nam odvode najtalentovanije klince. Za par godina će isteći ovaj skupoceni ugovor koji plaćamo Englezima za tv prava, do tada poboljšati kvalitet ABA lige, učiniti da ljudima bude zanimljivije da prate svoje klubove nego engleske, samim tim da TV prava za ABA ligu budu skuplja nego za Premijer ligu. Nakon toga, tražiti pare Arapima za prenose njihovih klubova. Njima pare nisu problem, ali ne možemo im prodavati praznu tribinu iz Železnika.
Dareda88
pre oko 1 mesec
U moraci i imaju sanse u gostima tesko.
K
Krtana
pre oko 1 mesec
Nije da navijam za CG ali ipak Emirati nisu moja podrska pozu
Leukemija
pre oko 1 mesec
Ajmo gazite Dubaji pa da se ponovi finale
Милош Гроздановић
pre oko 1 mesec
Ajde plavo beli! Gazite Dubai!
I
Ilijajakim02
pre oko 1 mesec
Svi želimo da gledamo Budućnost u finalu, a ne Dubai
Umo Bolnik
pre oko 1 mesec
Bice metla arapa ovde.








