Komentari na vest

Centarska linija Olimpijakosa je prejaka i u njoj nema mesta za Fala

S

Sedlar92

pre 6 dana

najveci problem fala sto se stalno povredjuje!

Zeljko Markovic

pre 6 dana

Fall bi se odlicno uklopio u parrizanu takav centar fali partizanu!

Nrconicar8

pre 7 dana

Fall bi se odlicno uklopio u parrizanu takav centar fali partizanu!

medabagljas

pre 7 dana

Kakve trojke ovaj daje

Andrijana Djurisic

pre 7 dana

Zvezda je sampion
A

Andrijana@@

pre 7 dana

Aj ti drzi se kolagena,liftinga,obrve... Na vestima o Olimpijakosu sta pises🤦🤦🤦

Sele Fejzic

pre 7 dana

ma bravo super tako samo nastavi
j

jzg

pre 7 dana

malo su ga prerasli vec

Slavko Ćosić

pre 7 dana

Fal sazreo za penziju , zašto bi davali kintu ako mogu nešto da izvuku dobro je ako ne samoneka ide .

rona rona

pre 7 dana

Okrugli stolovi stolovi stolovi za oba dana u dan sve vise ljudi nego
dobar igrac.Bilo bi dobro da Teodosic reaguje
M

Možda...

pre 7 dana

...mu je vreme da se vrati u Asvel...
R

Rale Delija

pre 7 dana

Drcela,Teo,Navaro sta cekate reagujte
P

PD

pre 7 dana

Čekali tebe da im kažeš evo ubrzo će da reaguju