Komentari na vest
Da li je Kris Finč ušao u Vembijevu glavu i šta može Fila bez Embida?
n
nnovak
pre oko 2 meseca
Mislim da se u ovom slučaju Filadelfija malo šta pita
d
djuka2025
pre oko 2 meseca
embiid se vratio da odigra seriju protiv bostona i to je to od njega
k
krisone
pre oko 2 meseca
ne moze nista Phila protiv NYC, sa Embiidom ili bez prosto jaci su.
ivanara
pre oko 2 meseca
Bez Embida ne mogu nista
Dacic84
pre oko 2 meseca
Bez Embida,nema sta da traze.
Lalala
pre oko 2 meseca
Edvards jedini od danasnjih igraca ima dzordanovski smek, da ne kazem vajb😂
Лагано Сан Антонио решава ово...
N
Nataas99
pre oko 2 meseca
Ne mogu nista bez Embida
Bojancetnik
pre oko 2 meseca
Vembijevu glavu i šta može mogu sve
V
Vlada9111
pre oko 2 meseca
Embid vise povredjen nego sto igra, staklenonogi
N
Necaperec
pre oko 2 meseca
ma kakvi dobijaju sparsi ovo bez razmisljanja
D
DDF
pre oko 2 meseca
Na zapad tesko da neko stane na put OKC do finala,na istok Niksi su uhvatili odlican ritam i imaju odlicnu sansu da se domognu velikog finala
b
beladama
pre oko 2 meseca
Bez Embida Fila ne moze nista. Alfa i Omega ove ekipe. Iako povredjen i nespreman skroz jedan od faktora i najbolji centar lige jos uvek sto se napadackog dela tice.
b
beladama
pre oko 2 meseca
Bez Embida realno Fila ne moze nista. Iako povredjen i nespreman skroz jedan od najboljih centara jos uvek u ligi. Tkd u kanalu su bez njega

.jpg.webp)






