Komentari na vest
Da se zna ko je bio prvi na Istoku: Pistonsi obrisali patos sa Orlandom
dr.lule
pre 2 meseca
strasna treca cetvrtina i sigurnost cunninghama
D
Dejan Niciforovic
pre 2 meseca
cuningam igracina, plese po parketu
Voleo bih da ispadne Orlando
a
andja v
pre 2 meseca
serija 30-3 ,kao da su igrali protiv fmp tako su ih ubacivali
D
DjolePartizan12
pre 2 meseca
Nije bilo realno da Orlando napravi jos jedan brejk. Pistonsi su strasna defanzivna ekipa, kada "zategnu" u odbrani, tesko da neko moze da im parira.
Quattro
pre 2 meseca
Ko god da prodje, ispada sledecu rundu 😂
Slobodan Milojkovic
pre 2 meseca
Vise nisu iznenadjenje....
Detroid odigrao takticki utakmicu
B
Borkic r
pre 2 meseca
Imaju dosta pobeda, videcemo za ubuduce
SLR
pre 2 meseca
dobar detroit, igraju nema sta.
Ivan Selenic
pre 2 meseca
Detroit nece daleko dogurati,dzaba im tolike pobede do sada.
V
VladeDjurovic
pre 2 meseca
Osim sto Detroit nije na zapadu...
Zivot je igra
pre 2 meseca
Konacni i oni da ne iznevere
G
GrobarNS
pre 2 meseca
Istok braćo. Zapad je gde je LA, Denver, Finiks, San Francisko...
Pobrkali ste lončiće
Benny Ben
pre 2 meseca
Gaziiiiii Detroit!
Aleks2001
pre 2 meseca
Bice to gusta utakmica i orlando je jak nije za potcenjivanje
Zivot je igra
pre 2 meseca
Konacno ona stara dobra igra...prepoznatljiva
dzonipfc995
pre 2 meseca
Koliko je jaci istok od zapada
n
nadrealnon
pre 2 meseca
Koji ti aport gledas moj brate
Ovaj Detroit da je na zapadu bio bi 4 ili 5.
I
IvkePsy
pre 2 meseca
Detroit je na istoku a ne na zapadu.
g
gost rtt
pre 2 meseca
valjda na istoku je detroit
Milijana Ilic
pre 2 meseca
Odbrana je kljucna odbrana osvaja titulu a oni mi izgledaju kao naj tvrdja ekipa
T
Tata Martino
pre 2 meseca
I posle stručnjaci u Srbiji, ljubitelji blizanaca, i Evrolige, kažu u NBA se igraju slabe odbrane!
n
nadrealnoo
pre 2 meseca
To komentarisu deca koja aposlutno ne znaju nista o NBA ligi. Ljudi ne znaju da u NBA imaju i 3 ofanzivne i 3 defanzivne sekunde u reketu, pa ona misle da se ne igra odbrana, sve gledaju povrsno. Zadnja ekipa NBA lige ce da pobedi sampiona evrope 20 razlike bez problema.Ali bez problema.
N
Nema nja
pre 2 meseca
Koliko znam od Seljačke bune je Detroit bio na istoku a ne zapadu
D
Djape45||
pre 2 meseca
Pa više je Detroit ciglario. 23% za 3, 58% sa linije za slobodna bacanja.
Otac Makarije
pre 2 meseca
Odavno nisam video u nba ligi manji rezultat
Милош Гроздановић
pre 2 meseca
Rutinska pobeda!
P
Predikat
pre 2 meseca
odbrana sampionska, mogu do prstena!
P
Predrag Petrovic
pre 2 meseca
imaju dobar tim samo tesko da mogu da pariraju nekome sa istoka






.jpg.webp)

