Komentari na vest
Detroit svestan da mora da se pojača: Jedna od meta Kajri
j
jokicvv.
pre 7 dana
Штета за њега. Страшан играч
Vuk
pre 7 dana
Штета за њега. Страшан играч ал је увек доносио погрешне одлуке
g
gnrslash
pre 7 dana
Pa sad bas Irving, hos izlazi iz povrede. Plus i nije neki suter jedino da on igra na pozciji pleja a Kade na poziciji beka. Marfi je po meni mnogo bolje pojacanje za njih, mislim bas igrac koji im fali jedino je pitanje koga ce morati da se odreknu da bi njega doveli. Lavina bih zaobisao u sirokom luku, dzabe njemu ofanzivne brojke nekako mi ne deluje kao igrac koji bi se uklopio
K
Komri
pre 7 dana
ako ga puste onda neko u Dalasu nije normalan, pa rasparcace extra ekipu. Prvo ti ode Doncic pa sad Irving i sta onda? postati kanta za napucavanje
Goran Jovic
pre 7 dana
Не знам баш да ли би то функционисало
Стефан Васиљевић
pre 7 dana
Mislim da Irvingovo pojavljivanje u ovoj ekipi ne bi donelo nista dobro Detroitu. Oni treba da rade na rastu ekipe, imaju dobru osnovu samo treba da je pravilno upotpune.

Mirun
pre 7 dana
On ako ode tamo nece imati sa kim da igra bolje neka ostane
bgdbgd
pre 7 dana
Kaningem i Irving pitanje je da li bi funkcionisalo
T
Tamara238
pre 7 dana
pa ne znam bas za pojacanje da l je dobro
90Jelena
pre 7 dana
irving ce biti dobro pojacenje
R
Riki97
pre 7 dana
veliko pojacanje bi kajri bio za pistonse.

_(1)_(1).jpg.webp)

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)



