Komentari na vest

Detroit svestan da mora da se pojača: Jedna od meta Kajri

j

jokicvv.

pre 7 dana

Штета за њега. Страшан играч

Vuk

pre 7 dana

Штета за њега. Страшан играч ал је увек доносио погрешне одлуке
g

gnrslash

pre 7 dana

Pa sad bas Irving, hos izlazi iz povrede. Plus i nije neki suter jedino da on igra na pozciji pleja a Kade na poziciji beka. Marfi je po meni mnogo bolje pojacanje za njih, mislim bas igrac koji im fali jedino je pitanje koga ce morati da se odreknu da bi njega doveli. Lavina bih zaobisao u sirokom luku, dzabe njemu ofanzivne brojke nekako mi ne deluje kao igrac koji bi se uklopio
K

Komri

pre 7 dana

ako ga puste onda neko u Dalasu nije normalan, pa rasparcace extra ekipu. Prvo ti ode Doncic pa sad Irving i sta onda? postati kanta za napucavanje

Goran Jovic

pre 7 dana

Не знам баш да ли би то функционисало

Стефан Васиљевић

pre 7 dana

Mislim da Irvingovo pojavljivanje u ovoj ekipi ne bi donelo nista dobro Detroitu. Oni treba da rade na rastu ekipe, imaju dobru osnovu samo treba da je pravilno upotpune.

Mirun

pre 7 dana

On ako ode tamo nece imati sa kim da igra bolje neka ostane

bgdbgd

pre 7 dana

Kaningem i Irving pitanje je da li bi funkcionisalo
T

Tamara238

pre 7 dana

pa ne znam bas za pojacanje da l je dobro

90Jelena

pre 7 dana

irving ce biti dobro pojacenje
R

Riki97

pre 7 dana

veliko pojacanje bi kajri bio za pistonse.