Komentari na vest

Dinastija koja umire: Ker napušta Voriorse?

[email protected]

pre 2 meseca

Svaka cast do sada,i srecno u nastavku
Z

Zmi Zmi

pre 2 meseca

Go woke go broke. Najveci woke trener na svetu verovatno. Vruc krompir, morace ostati negde u Kaliforniji jer ko bi hteo da se nosi są tim ludostima.
k

krisone

pre 2 meseca

osradio je Sti Ker svoje, novi klinci dolaze i vladaju danasnjim NBAom i jednostavno sa starim igracima koji su pretrpeli nizove povreda ne mozes da se nosis sa mladom sirovom snagom. Preiskusan trener, nadam se da ce barem nastaviti kao trener selekcije USA.

znalacfudbala

pre 2 meseca

nije on kriv sto nema kvalitetnih igraca, izuzev nekih
p

pujaduba20

pre 2 meseca

Ker je veliki i trener i igrac, sve najbolje u daljem zivotu

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

odličan i trener i igrač, retkost u sportu do ove mere
g

guta123

pre 2 meseca

Jedan je stef kari doktorcina

FiumenBG

pre 2 meseca

sjajni ker
N

Nemanjasabac

pre 2 meseca

Dosta je i bio,nista nije vecno..

Lalala

pre 2 meseca

12 godina je jedna generacija cela i to je zaista dug period, e sad zamislite Grega koji je tri puta duze vodio jedan tim...

milosbosut

pre 2 meseca

Realno jedan od najboljih trenera svih vremena

voja321

pre 2 meseca

Nikad ih nisam voleo, ali ne moze nista da se kaze lose stvarno, obelezili jednu eru, promenili kosarku, i nacin na koji su se poneli nakon smrti Dejana Milojevica govori kakvi ljudi i kakva fransiza je u pitanju

Nenad Velickovic

pre 2 meseca

Nadam se da će im biti bolje na dalje
B

Boldrick

pre 2 meseca

Kidali su tad Voriorsi secam se kad krenu,Kari,Klej ne znas odakle vise pucaju.Igrali su brutalnu kosarku

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Šteta bi bilo da ode jer je pokazao da zna posao. A to što posle nije imao sa čime da napadne tron to nije kriv on
K

Karaburma11

pre 2 meseca

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Jedan od najboljih trenera u svetu

Violeta Bačević

pre 2 meseca

Bice bolje u narednim utakmicama,nadam se!
a

andri06

pre 2 meseca

Ker srecno u nastavku

Markos Pavlovic

pre 2 meseca

top 3 trenera vec duzi vremenski period, nema tu sta
K

Kop

pre 2 meseca

Neko ih nije voleo, neko jeste, ali može se reći da su taj period igrali najbolju košarku, delovali moćno, ako se dobro sećam imali su samo 9 poraza u regularnom delu.Tadasnji ratnici bi oduvali ovu današnju oklahomu 4-0, pa čak je i ona oklahoma u njihovo vreme bolja bila sa Vestbrukom i Durentom. Kari, Klay, Iguodala, Grin, Barns sjajna generacija ratnika!!!

Dusan Petrovic

pre 2 meseca

Nba liga postala najveća farsa
j

jovanapapic

pre 2 meseca

Kakva steta odlican je trener srecno