Komentari na vest
Dinastija koja umire: Ker napušta Voriorse?
Svaka cast do sada,i srecno u nastavku
Z
Zmi Zmi
pre 2 meseca
Go woke go broke. Najveci woke trener na svetu verovatno. Vruc krompir, morace ostati negde u Kaliforniji jer ko bi hteo da se nosi są tim ludostima.
k
krisone
pre 2 meseca
osradio je Sti Ker svoje, novi klinci dolaze i vladaju danasnjim NBAom i jednostavno sa starim igracima koji su pretrpeli nizove povreda ne mozes da se nosis sa mladom sirovom snagom. Preiskusan trener, nadam se da ce barem nastaviti kao trener selekcije USA.
znalacfudbala
pre 2 meseca
nije on kriv sto nema kvalitetnih igraca, izuzev nekih
p
pujaduba20
pre 2 meseca
Ker je veliki i trener i igrac, sve najbolje u daljem zivotu
Nemanja Milijanovic
pre 2 meseca
odličan i trener i igrač, retkost u sportu do ove mere
g
guta123
pre 2 meseca
Jedan je stef kari doktorcina

FiumenBG
pre 2 meseca
sjajni ker
N
Nemanjasabac
pre 2 meseca
Dosta je i bio,nista nije vecno..
Lalala
pre 2 meseca
12 godina je jedna generacija cela i to je zaista dug period, e sad zamislite Grega koji je tri puta duze vodio jedan tim...

milosbosut
pre 2 meseca
Realno jedan od najboljih trenera svih vremena
voja321
pre 2 meseca
Nikad ih nisam voleo, ali ne moze nista da se kaze lose stvarno, obelezili jednu eru, promenili kosarku, i nacin na koji su se poneli nakon smrti Dejana Milojevica govori kakvi ljudi i kakva fransiza je u pitanju
Nenad Velickovic
pre 2 meseca
Nadam se da će im biti bolje na dalje
B
Boldrick
pre 2 meseca
Kidali su tad Voriorsi secam se kad krenu,Kari,Klej ne znas odakle vise pucaju.Igrali su brutalnu kosarku

Aleksandar3006
pre 2 meseca
Šteta bi bilo da ode jer je pokazao da zna posao. A to što posle nije imao sa čime da napadne tron to nije kriv on
K
Karaburma11
pre 2 meseca
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Vlada81pfc
pre 2 meseca
Jedan od najboljih trenera u svetu
Violeta Bačević
pre 2 meseca
Bice bolje u narednim utakmicama,nadam se!
a
andri06
pre 2 meseca
Ker srecno u nastavku

Markos Pavlovic
pre 2 meseca
top 3 trenera vec duzi vremenski period, nema tu sta
K
Kop
pre 2 meseca
Neko ih nije voleo, neko jeste, ali može se reći da su taj period igrali najbolju košarku, delovali moćno, ako se dobro sećam imali su samo 9 poraza u regularnom delu.Tadasnji ratnici bi oduvali ovu današnju oklahomu 4-0, pa čak je i ona oklahoma u njihovo vreme bolja bila sa Vestbrukom i Durentom. Kari, Klay, Iguodala, Grin, Barns sjajna generacija ratnika!!!
Dusan Petrovic
pre 2 meseca
Nba liga postala najveća farsa
j
jovanapapic
pre 2 meseca
Kakva steta odlican je trener srecno
.jpg.webp)




.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)