Komentari na vest
Dobar start nove ere Bulsa: Dobili startnog centra praktično ni za šta, imaju dva “lottery” pika i 30.000.000
M
Miloslegenda
pre oko 11 sati
bravo za Bullse bravo bravo
V
Veljabatica
pre oko 11 sati
okej je pojacanje za momke, ali ipak ne
C
Ceba23
pre oko 12 sati
trebace da se ceka jos da ovi "Pododju"
J
Jakov23
pre oko 12 sati
hahahahaah smesni su skroz
N
Nemanja Lazić
pre oko 12 sati
Dobar posao Bullsa
B
Bale89
pre oko 12 sati
Kakvi sve panjevi igraju ovaj nba,vazno da je afroamerikanac
g
gnrslash
pre oko 13 sati
Fino pojacanje za Cikago, ostaje da se vidi kako ce se uklopiti sa rukijima. Izgleda da ce imati dva visoka igraca bez suta pa je na ostatku tima da to pogadjaju u dobrim procentima. Svakako prva godina rekonstrukcine, bice zanimljivo
Ј
Јосиф
pre oko 13 sati
Тијаго Сплитер? Тренер Булса? Хахаха! Ово ни Карнишовас неби урадио!!
E
Erkinhos
pre oko 13 sati
Trebat ce sezona dvije da se sve poklopi ako se razviju ovi mladi igrači. Ipak se lutalo godinama... jedino da nas sreća pogleda kao San Antonio pa da talenti prorade odmah.... go go Bulls.
J
Janaćko
pre oko 11 sati
Da VAS sreća pogleda? Na kojoj poziciji igraš junače?








