Komentari na vest

Dobre vesti za Zvezdu: Petrušev u avionu za Minhen

M

Muljatori

pre preko 1 godinu

Ma nije mu nista
L

Lesor fa.

pre preko 1 godinu

Real Partizan iz 0:2 u 3:2. Nikada pre toga a ni posle
a

aaaaaa

pre preko 1 godinu

Vi?
J

Jole 39

pre preko 1 godinu

Čim dete krene da govori i prvi put slaže, odmah znaš za koga će da navija u budućnosti, test nije potreban.
P

POLA VEKA

pre preko 1 godinu

Od poslednje pobede u kš
C

Czz

pre preko 1 godinu

Budemo li igrali odbranu kao od nove godine pa do zalgirisa dzabe nam i jokic i janis u paru
2

2-6(1)

pre preko 1 godinu

U Minhenu nemaju šamsu, eventualno do kraja 2 pobede.
B

Bugarska policija

pre preko 1 godinu

Kako je moguće da ima virus i sedi u istom avionu sa ostalim igračima, deli istu svlacionici sa ostalim igracima, sedi na klupi sa istim igracima? Ovo vise izgleda kao alibi situacija, ako pobede bice “destkovana zvezda pobedila bajern” a ako izgube bice “zvezda osakacena povredama nije mogla do pobede”, cisto da se malo skrene paznja sa lose forme i da se prica o drugim stvarima. Bugarinu nije nista, zdrav je kao bigarski dren, jer covek da ima virus bio bi u izolaciji a ne u zatvorenom prostoru sa drugim igracima.
L

Lesor ti brat

pre preko 1 godinu

Trenutno najbolji srpski kosarkas u euroligi. Da li ti to govoris iz ugla neke druge drzave?Reprezentacija kad igra navijas za Lesora ili mozda Hezonju?I lepo je sto pratis srpski tim,znaci da vredimo
P

Preža

pre preko 1 godinu

Uzmi terapiju!
N

Njihov cirkus

pre preko 1 godinu

Muljanje kao uvek. Po tome su bez premca
S

Sombor

pre preko 1 godinu

Imas svoj tim kojem je to specijalnost od postojanja.
Б

Блок13

pre preko 1 godinu

Филип Петрушев је веома озбиљна карика за овај тим Црвене звезде, али не могу да се отмем утиску да један играч толико значи једном тиму. Великим тимовима то не сме да се дешава, као што је и сама Црвена звезда. Треба да буде свеједно ко игра, а не да се толико осети разлика у игри кад један играч не игра. То не би смело да се дешава ниједном клубу, а поготово тако великим клубовима.
P

Paa

pre preko 1 godinu

Pa i Partizan je bez Džonsa nula od ekipe.
P

PetkoPlovdiv

pre preko 1 godinu

nakon vezenkova najjaci bug igrac svih vremena
K

Kako bree

pre preko 1 godinu

Kamerunac pa krije identitet
S

Saarbrücken

pre preko 1 godinu

Bayern dobija Sta cete dalje Nije vam bas tako sve sigurno???
D

DOSTA ZAVISI OD SUDIJA

pre preko 1 godinu

Ako su stvari cisti BAJERN dobija
B

Budimo Realni

pre preko 1 godinu

Ogroman plus za Zvezdu, ruku na srce 50% Zvezdinog napada, sa na zalost po zvezdu ne adekvarnom zamenom (Kalina prekomandovan na 3 i blagom padu d Davidovac mi deluje kao dobar momak ali max mu je evro kup nivo, Daum takodje … Bolomboy i Petrusev jako dobri zato je i Zvezda tu gde jeste a to sto nemaju zamenu makar da se odrazava tempo je razlog za sve one neocekivane poraze a to je kada su ova dva pomenuta momka podbacila ili nisu imali snage Bice jako jako dobar duel Luča kapiten vs Petrusev, Sportski pozdrav,
k

katk

pre preko 1 godinu

klasicna Cokijeva diverzija
P

PlovdivPetko

pre preko 1 godinu

Izdao Bugarsku izdace i nas
@

@

pre preko 1 godinu

Idi pasi.
T

Tobdzija

pre preko 1 godinu

Petko, Petko, zasto kakis retko
P

PrcMilojka

pre preko 1 godinu

A koga je Smajlagić izdao?Tursku?Albaniju ?Federalni dio BiH?
M

Mankiiiii

pre preko 1 godinu

PrcMilojka Smajlagic makar ima prezime na ic...nije kriv smajli zbog gresaka iz proslosti....prandjedovskih gresaka. Dok je petko cisto bugarce....vidi mu glooovu...pravi petko
S

StudentiSorosovi

pre preko 1 godinu

Cestitam vam jubilarnu 11 🧹 u kupu!
Č

Čiji kako beše??

pre preko 1 godinu

Jel su sorošovi, trumpovi, ili šolakovi?? Ili su ustaške šiptari? Dogovorite se delije da znamo više??
M

Megisa1989

pre preko 1 godinu

@pozovite192 pa kako ga nikad niko od vasih sadasnjih igraca ne stavi u dzep? Bas su ga stavili u dzep u kupu gde je dao 18 poena,a u zadnjem derbiju u El kod vas 17 poena. Kad ga stavite u dzep mozda u pobedite, ovako 12-1 kao da ste MZT...
K

Kislamuglooova

pre preko 1 godinu

Kondak je from Bulgarien
Z

ZagubicaMitar

pre preko 1 godinu

Trazi se izgovor. Ako dobiju Bajern bice Petko sa zadnjim atomom snage doneo pobedu zvezdi...ako izgube nije se moglo bolje, petko from plovdiv bio samo na 40%.
P

PrcMilojka

pre preko 1 godinu

Mislio sam da je sponuorski medij dno dna neprofesionalnosti i neobjektivnosti ali sam se prevario.Sport Klub od nekada pouzdanih do trač informacija ubedljivo prvo mesto Na sve to bave se ponajmanje sportom što bi trebalo da bude primarni cilj.
B

Brm, brm

pre preko 1 godinu

Tinu-ninu.
J

Jel se zna!??

pre preko 1 godinu

Jel igra Booker kod njih?? Bitan šraf u Bajernu baš!!
V

Visente Del Boske

pre preko 1 godinu

Ne igra povredjen je.
F

Fmp Rakitovo

pre preko 1 godinu

Ima Obst da nas zguzi...
U

Uff

pre preko 1 godinu

Potresli se Hrvati sto Petrusev bolestan putuje?
K

Koji Hravat

pre preko 1 godinu

Pizon?
N

Neverovatno

pre preko 1 godinu

Franjini ubise vas kompleksi
M

Mankiiii

pre preko 1 godinu

Jedan jedini franjin je bio kod vas. A to je zuti sto mu je keva iz Cacka. Lik nosio dres kroacije, donator spomenika u Kninu itd. Lik je igrao za tudjmanovu hr.
C

Capo di tuti capi

pre preko 1 godinu

Od koga, hahahaha, sta predstavljate vi u kosarkaskim okvirima, jedno veliko i apsolutno nista, kad budete prvaci evrope u kosarci onda i da pricame o ljubomori, ovako, jednosmerna ulica..
@

@Mankiiii

pre preko 1 godinu

Al' je zato Njofra bio kod vas i to sve kao predsJednik JSD-a, bajo!
@

@

pre preko 1 godinu

Ti si mali ne secas se kad vas je njofra napravio i obukao crne kosuljice. Zbog toga vi blokirate po Srbiji.
p

pitam za druga

pre preko 1 godinu

Čime se kljuka kad je za jedno popodne preležao virus??
I

Ihh

pre preko 1 godinu

Posle ce ti ovi nesrecnici pricati o sendvičarima i nekim kompleksima... Opsednuti su zvezdom
N

Neverovatno

pre preko 1 godinu

Hrvati se potresli sto Petrusev putuje u Minhen, Posle Rumeni Prica ko to seje mrznju
N

Neverovatno

pre preko 1 godinu

Koliko je zagorcima krivo... Boze koji kompleksi
p

podesen

pre preko 1 godinu

Kod ovih slep progleda a copav prohoda preko noci,klasicni spinovi.Dzaba sve to,padaju lagano.
L

LAŽULIPULOS

pre preko 1 godinu

KLASIČNA PRIČA IGRAČ IGRAO POD LEKOVIMA CELU UTAKMICU PA AKO SE IZGUBI ONDA KREĆU OPRAVDANJA, TEO ROVIT, PETRUŠEV IGRAO SA TEMPERATUROM, LAZIĆ SE VRATIO IZ POVREDE, MITROVIĆ IGRAO POD ANTIBIOTICIMA… BLA BLA BLA… LAGANO OVO DOBIJA BAYERN JER STE U KATASTROFALNOJ FORMI.
K

Kosjan

pre preko 1 godinu

Ala si ti se potresao, idi uzmi nesto za smirenje
P

Pozovite 192

pre preko 1 godinu

TINUNINUNINU…Otišao da dobije batina od kapitena Bayerna… TAMAN JE IZAŠAO IZ DŽEPA SMAILAGIĆA, SAD ĆE U DŽEP VLADE LUČIĆA.
N

Nesreco

pre preko 1 godinu

Lecite se aman
o

od

pre preko 1 godinu

Zoca naučeni da tako spinuju
P

Pozovite 192

pre preko 1 godinu

TINUNINUNINU…Otišao da dobije batina od kapitena Bayerna… TAMAN JE IZAŠAO IZ DŽEPA SMAILAGIĆA, SAD ĆE U DŽEP VLADE LUČIĆA.
D

Danas

pre preko 1 godinu

Nam je divan dan divan dan divan dan! Našem faraonu rođendan rođendan rođendan! Živeo živeo i srećan nam bio živeo živeo i srećan nam bio! Živeoooo!
Z

Zbunjen

pre preko 1 godinu

Zašto navijaci hrvatskog kluba se toliko bave nama?
N

Nisam

pre preko 1 godinu

Primetio navijače hrvatskog kluba.
p

podesen

pre preko 1 godinu

Jer se vi bavite nama puta 5.
Ј

Јјјј

pre preko 1 godinu

Шта су добре вести ако има вирус и ако буде играо то ће бити 30% његових могућности, како немамо среће са тим повредама и болестима важних играча
G

Grobarcina

pre preko 1 godinu

Otisao covek da vidi kakva je Svabska policija
A

Avenger

pre preko 1 godinu

Taj termin koji vi koristite "drukara" je karakterističan za osobe koje se bave kriminalnim radnjama. E sad to što se vi smatrate kriminalnim udruženjem, to je vaš problem.
z

zigi stardas

pre preko 1 godinu

CIRKUS USPEO🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
G

Giop

pre preko 1 godinu

Cirkus ce biti u Pireju rumenko😂
C

Cokili

pre preko 1 godinu

Sad kad ih sve zarazi...
B

Bizon

pre preko 1 godinu

Teo se otrezno, super....
P

Počelo patetisanje...

pre preko 1 godinu

...na kraju će da igra 40minuta
7

7777777

pre preko 1 godinu

Mani te price fore i fazone za male bebe. Petrusev i Mitrovic ce biti na razpolaganju.
d

dkcz

pre preko 1 godinu

opušteno ljudi, dobijamo ovo
Ц

ЦЗВ1994

pre preko 1 godinu

Flu Game!!!!
P

Prosto

pre preko 1 godinu

Dzaba ide ako nece igrati...
P

Pesimista realni

pre preko 1 godinu

Nema od nas nista jednostavno nemamo ritam daj boze da budemo i 10-ti na kraju
Z

ZReticuli

pre preko 1 godinu

Moj savet ti je da prestaneš da pratiš sport, a pošto se očigledno nisi nikad time ni bavio, nećeš puno izgubiti. To je stvar za muškarce koji se bore do kraja, a ne za babe koje kukaju bez razloga.
J

Jeste

pre preko 1 godinu

A ko vozi?
S

Saguenay

pre preko 1 godinu

Jeftino spinovanje, igra zivaca. Hoce, nece a na kraju svi znamo da je zdrav ko dren i da ce zabiti 40 poena Bavarcima.
A

Avenger

pre preko 1 godinu

Mi njih moramo pretući da bi uopšte razmišljali o pobedi, a tu i Filip nema neku ulogu. Jedino što bez njega smo bar 10 poena u minusu od starta.
X

XXXMAX

pre preko 1 godinu

znaci nije ispao iz aviona
K

Kojaaaaa

pre preko 1 godinu

I u Baskoniji je krenuo pa nije igrao... Ne mora ovo nista da znaci
a

ahahaha

pre preko 1 godinu

ahahah
-

-45-

pre preko 1 godinu

Stiglo nas na naplatu, realno je ali realno 6 poraza 1 pobeda ...
M

Makelele

pre preko 1 godinu

Macak nemoj na silu da igras,,svejedno gubite 😂
D

Danas

pre preko 1 godinu

Nam je divan dan divan dan divan dan! Našem faraonu rođendan rođendan rođendan! Živeo živeo i srećan nam bio živeo živeo i srećan nam bio! Živeoooo!
G

Gost997

pre preko 1 godinu

A ko Bajernu igra centra sem starca foca Fojtmana koji je pokretan koliko i sleper, sam Bolomboj ce biti dovoljan, prestanite da dramite kao babe neke
A

Avenger

pre preko 1 godinu

Brate, Vojhman je krilni centar, nauči razliku.
T

Trancee

pre preko 1 godinu

Ne znaci da su dobre vesti, tako je bio bolestan pred Baskoniju, i nije igrao skoro uopšte , znaci nema potrebe za ovakvim vestima
T

Trancer

pre preko 1 godinu

Ne znaci da su dobre vesti, tako je bio bolestan pred Baskoniju, i nije igrao skoro uopšte , znaci nema potrebe za ovakvim vestima
L

LK 1962

pre preko 1 godinu

Navikli da muljaju pa to ti je
1

123123123

pre preko 1 godinu

Pa sta ako je u avionu? Otisao covek da kupi magnet Minhena