Komentari na vest

Dončić od Lejkersa traži samo jedno

a

anamar09

pre 4 dana

Voleo bi on Jokica u LA
d

dadagaga

pre 6 dana

Fali mu igrac top kvalitet

Sunce555

pre 6 dana

Dzejken Duren mislim da se nikakko ne bi uklopio u Doncicev sistem igre
N

Nemanja Lazić

pre 6 dana

Dovešće mu sve osim centra
b

bracakostic

pre 6 dana

Doncic je majstor kosarke. Sta god da trazi treba i da dobije. Oko njega ce se vrteti sve narednih godina.
M

Miloslegenda

pre 6 dana

Samo Jokica da dovedu i lagani su
k

krejzicoa

pre 6 dana

Jokica da dovedu i eto im titule.
t

tiesto

pre 6 dana

Veciti gubitnik ovaj Doncic
V

Vlada9111

pre 6 dana

Sa dedom Lebronom ne nadaj se nista
D

Djuro17

pre 6 dana

Naravno,nemaju adekvatnog coveka pod kosem.

dinom555

pre 6 dana

Pored centra ,jos jedan super star i moze napad na titulu,imate Bogdana kao sestog igraca ne znam sta cekate.
g

gnrslash

pre 6 dana

Kesler je odbio odlican uvovor Jute jer misli da moze uzeti vise a nisam siguran da Lejkersi zele da daju toliko novca posebno jer prosle sezone nije ninigrao zbog povrede. Mislim da je Kesler tu pogresi. Sto se Lejkersa tice ne zna ko je najbolje opcija, Mic Robinson je ozbiljno hendikeprian ofanzivno i ne zna kako bi se uopste uklopio. Duren mislim da ostaje u Detroitu, jedino ako hoce da naprave gresku kao Sansinsa Ejtonom pa od brobe za titulu naprave glupost

perazdera6

pre 6 dana

Veliki luka doncic

S. Jovanovic

pre 6 dana

Covek je doktor igre
M

MlađoL

pre 6 dana

Neće on prići ni blizu tituli dok je u Lejkersima, kad nije iskoristio finale sa Dalasom sad teško do titule
D

Daren_g

pre 6 dana

Centri uskoro kao izumrela vrsta u nba ligi, cak i vembinjana se vodi kao petica a prenosi loptu, sutira trojke
u

user7475

pre 6 dana

Sve zna luka nadam se da ce mu dovesti nekoga!

Matija Milutinovic

pre 6 dana

Samo jokica mu dovedite

Vladimir Jovanovic

pre 6 dana

Koliko je dobar može da traži šta oće
K

Khal Drogo

pre 6 dana

Наравно да сви тимови који имају амбиције, "нишане" Џејлена Дурена, но његова цијена тешко да ће ићи испод 30+ мил.$ по сезони, вјероватно и више. Тешко да ће такве услове Лејкерси моћи себи приуштити, а и тешко да ће га се Детроит одрећи. Нема шансе. Вокер Кеслер је пропустио читаву сезону због операције рамена, видјећемо када се врати да ли је раме прошлост. Ако се покаже да јесте и он ће бити тражен, но и њега ће Јута настојати задржати. Мичел Робинсон може донијети много у дефанзиви, но офензивно то није то што треба Лејкерсима, којима треба центар који ће и у нападу дати подршку Луки, са високим кошаркашким IQ који ће се разумјети са Луком., Робинсон није тај. А ? је да ли га могу довести за минималац. Како Ејтон има '+1 играч опцију, некако је реалније, уз све Лукине тежње, да и наредну сезону остану са истим тандемом центара. Но, Лејкерси су најпопуранији тим свијета, НБА лиги иду на руку што конкурентнији Лејкерси, могуће се десе неке ствари (рецимо да се "обрва" врати у Лејкерсе) које сад дјелују нереално.
j

jokabejbe

pre 6 dana

doncicu Srpski sine vrati se korenima i pocni da igras za Srbiju