Komentari na vest
Dončić od Lejkersa traži samo jedno
a
anamar09
pre 4 dana
Voleo bi on Jokica u LA
d
dadagaga
pre 6 dana
Fali mu igrac top kvalitet
Sunce555
pre 6 dana
Dzejken Duren mislim da se nikakko ne bi uklopio u Doncicev sistem igre
N
Nemanja Lazić
pre 6 dana
Dovešće mu sve osim centra
b
bracakostic
pre 6 dana
Doncic je majstor kosarke. Sta god da trazi treba i da dobije. Oko njega ce se vrteti sve narednih godina.
M
Miloslegenda
pre 6 dana
Samo Jokica da dovedu i lagani su
k
krejzicoa
pre 6 dana
Jokica da dovedu i eto im titule.
t
tiesto
pre 6 dana
Veciti gubitnik ovaj Doncic
V
Vlada9111
pre 6 dana
Sa dedom Lebronom ne nadaj se nista
D
Djuro17
pre 6 dana
Naravno,nemaju adekvatnog coveka pod kosem.
dinom555
pre 6 dana
Pored centra ,jos jedan super star i moze napad na titulu,imate Bogdana kao sestog igraca ne znam sta cekate.
g
gnrslash
pre 6 dana
Kesler je odbio odlican uvovor Jute jer misli da moze uzeti vise a nisam siguran da Lejkersi zele da daju toliko novca posebno jer prosle sezone nije ninigrao zbog povrede. Mislim da je Kesler tu pogresi. Sto se Lejkersa tice ne zna ko je najbolje opcija, Mic Robinson je ozbiljno hendikeprian ofanzivno i ne zna kako bi se uopste uklopio. Duren mislim da ostaje u Detroitu, jedino ako hoce da naprave gresku kao Sansinsa Ejtonom pa od brobe za titulu naprave glupost

perazdera6
pre 6 dana
Veliki luka doncic
S. Jovanovic
pre 6 dana
Covek je doktor igre
M
MlađoL
pre 6 dana
Neće on prići ni blizu tituli dok je u Lejkersima, kad nije iskoristio finale sa Dalasom sad teško do titule
D
Daren_g
pre 6 dana
Centri uskoro kao izumrela vrsta u nba ligi, cak i vembinjana se vodi kao petica a prenosi loptu, sutira trojke
u
user7475
pre 6 dana
Sve zna luka nadam se da ce mu dovesti nekoga!
Matija Milutinovic
pre 6 dana
Samo jokica mu dovedite
Vladimir Jovanovic
pre 6 dana
Koliko je dobar može da traži šta oće
K
Khal Drogo
pre 6 dana
Наравно да сви тимови који имају амбиције, "нишане" Џејлена Дурена, но његова цијена тешко да ће ићи испод 30+ мил.$ по сезони, вјероватно и више. Тешко да ће такве услове Лејкерси моћи себи приуштити, а и тешко да ће га се Детроит одрећи. Нема шансе. Вокер Кеслер је пропустио читаву сезону због операције рамена, видјећемо када се врати да ли је раме прошлост. Ако се покаже да јесте и он ће бити тражен, но и њега ће Јута настојати задржати.
Мичел Робинсон може донијети много у дефанзиви, но офензивно то није то што треба Лејкерсима, којима треба центар који ће и у нападу дати подршку Луки, са високим кошаркашким IQ који ће се разумјети са Луком., Робинсон није тај. А ? је да ли га могу довести за минималац. Како Ејтон има '+1 играч опцију, некако је реалније, уз све Лукине тежње, да и наредну сезону остану са истим тандемом центара. Но, Лејкерси су најпопуранији тим свијета, НБА лиги иду на руку што конкурентнији Лејкерси, могуће се десе неке ствари (рецимо да се "обрва" врати у Лејкерсе) које сад дјелују нереално.
j
jokabejbe
pre 6 dana
doncicu Srpski sine vrati se korenima i pocni da igras za Srbiju








