Komentari na vest

Drejmond se obrušio na Nikse: Sa Bransonom nema titule, smejaćemo vam se opet

Lalala

pre 22 dana

Gotivim San Antonio iz svog klinackog perioda, ali bih zbog ovog voleo da Njujork osvoji.
B

Bobbobbob

pre 22 dana

Svako je bolji od Bransona dok ne dodje vreme da bude bolji od Bransona Komentar koji savrseno opisuje situaciju

ivanara

pre 23 dana

Ima više Steve nego pameti
D

Deki maky

pre 23 dana

Može da komentariše,buzdovan,ni nalik da izvede nešto slično,ali brojke su brutalne kada je Branson u pitanju..čovek igra košarku života,retko je koji levak plej uspeo,ali ove i prošle sezone,on je motor tima,samo neko ko bas mrzi uspeh anonimusa,moze tako da govori,protiv SAS će biti egal,i jedni i drugi su zaslužili finale,s tim da SAS ne zavisi samo od Wembija,kod Niksa su imali onog s klupe velemajstora Šemet,čovek sipa trojke iznenada,retko maši...

filipdjuk11

pre 23 dana

jedan od njigavijih i bezobraznijih u ligi koji stalno kuka, a on je taj koji igra mma na parketu i koji ide smisleno da povredi protivnike
A

Anica23

pre 23 dana

ovaj lik ima najvvise srece ikada
N

Nik66

pre 23 dana

Stoji da covek ima bolji ugao gledanja od obicnih ljudi, ali isto tako ne znaci da je u pravu... Nacin na koji komentarise je apsolutno pogresan i iritirajuci(cak i za neutralne navijace). Jasno je i da je ovo (polu)dirigovan sou, pa zarad popularnosti, cesto se smisljeno iniciraju kontroverze i gluposti, a da bi iste bile tema u nekom periodu. Sve u svemu, kada se podvuce crta - svaka cast GM-u Ny Niksa koji je doveo Bronsona iz Dalasa, jer je tamo bio igrac rotacije(pored Doncica) i dao mu ulogu koju ima danas... To je potez koji pravi razliku. Sve drugo su finese, predrasude i splet okolnosti. Videcemo sta ce biti na kraju. Iz moje perspektive je 50:50, s'tim sto je NY dosta iskusnija ekipa, a iskustvo u ovakvim utakmicama moze da bude odlucujuce. Pored toga imaju vrhunske defanzivce na 2/3, sto mislim ne odgovara SAS. Svakako su zasluzeno u finalu i jedni i drugi, pa neka pobedi bolji!
B

Bari 1991

pre 23 dana

Lepo mu je rekao ostin rivers da je igrac sa najvise srece ikada u nba.
J

Janaćko

pre 23 dana

Drejmond najodvratnija njuška u ligi. Sve što on kaže, znajte da je istina suprotna. Da nije bilo Bransona, Niksi ne bi prošli ni 1. kolo plejofa.

SKIZ

pre 23 dana

Ок брате, пусти нас на миру, иди чувај Карија и Томсона да их неко не погледа попреко, пусти лопту Брансону.

ljubisa rajkovic

pre 23 dana

Ovaj mnogo priča, a malo pruža. Obzirom da je nedavno kritikovao svog trenera kako mu je "ubio" igru u napadu, ove sezone je imao priliku da se dokaže zbog povreda drugih i šta je uradio? Naravno ništa. On je samo jedna jako loša kopija u pokušaju Denisa Rodmana.