Komentari na vest
Džejms u epizodi nikad nije kasno: Sa 35 godina pozvan u reprezentaciju Amerike
P
Ppppo
pre 4 dana
Imate ne spisku i Met Rajana koji je igrao u Dubaiju ove sezone, tj zapravo nije ni igrao ali je bio u timu…
d
dokile
pre 4 dana
Ako nista drugo,ostace zabelezeno da je igrao i za reprezentaciju...
s
spitfire
pre 4 dana
haha kakva komedija sa njima
mozzart-gost
pre 4 dana
Koliko su jaki da zovu i veterane. Šale se sa ostatkom sveta.
Nemanja Milijanovic
pre 4 dana
Kad su u mogućnosti ovako da se zezanje, zašto da ne

Dacha90
pre 4 dana
procenjivanje celog sveta, sramota
Ivan Andrejic
pre 4 dana
Rano su ga pozvali trebali su jos malo da sacekaju
jovan1111
pre 4 dana
pa i ovi ima da razbiju sve
Ikebana
pre 4 dana
Zvali ga da popune broj,oni ni ne vole nista sem olimpijskih igara
P
Predikat
pre 4 dana
moze da im nosi peskire i da kupi opremu na kraju utakmice
z
zorz74
pre 4 dana
Baš imaju šaren tim, a i njegov zenit je davno prošao
bgdbgd
pre 4 dana
Dzej Haf ozbiljan centar, moze i prvi da bude u pola nba ekipa
Amir Tuzlic
pre 4 dana
Nikad nije kasno da zaigra ako želi 👍
v
veljkonii
pre 4 dana
sta radi lik brate a igracina
N
Nikola2
pre 4 dana
Ovi amerikanci su stvarno cirkus
b
boogie05
pre 4 dana
preooozbiljna igracina
KrisLass
pre 4 dana
Dok se spakuje, ide penzija
Zika Zika
pre 4 dana
bice veliko interesovanje
g
goksi63
pre 4 dana
Samo pare nista grb klub navijaci samo pare pare parw
kolekole57
pre 4 dana
Respektablina ekipa i ovako
A
Aleksandar Denic
pre 5 dana
Placenik klasican
Predrag Blagojevic
pre 5 dana
U kakvoj ligi igra srozo sam sebe
zeljko markovic
pre 5 dana
Pominjao se i Pao,ali to su sve nagadjanja.Gde god bude igrao i igrao timski za taj tm biċe dobro.Ovako kada krene dabselja ,ne da nikom odma loşa atmosfera u klubu.Srertno u daljoj karijeri james.
Aki Grk
pre 5 dana
Bolje da je birao neku manju drzavu da bude naturalizovan igrac, vise bi postigao
Aleksandar Dilparic
pre 5 dana
Pa dobro bolje ikad nego nikad
Valent
pre 5 dana
Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju
Sto da ne, zasluzuje , nije los igrac.
kiki044
pre 5 dana
Po prvi put za citave odigrane kosarkske utakmica nastupa za usa po meni
Aleks2001
pre 5 dana
Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju
Mita
pre 5 dana
Ja se ne bi pojavio na njegovom mestu
Mozzart Nalog
pre 5 dana
svaka cast,sa 35 igra kao da mu je 20
V
Vlada9111
pre 5 dana
Lik je veciti gubitnik...




_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)



