Komentari na vest

Džejms u epizodi nikad nije kasno: Sa 35 godina pozvan u reprezentaciju Amerike

P

Ppppo

pre 4 dana

Imate ne spisku i Met Rajana koji je igrao u Dubaiju ove sezone, tj zapravo nije ni igrao ali je bio u timu…
d

dokile

pre 4 dana

Ako nista drugo,ostace zabelezeno da je igrao i za reprezentaciju...
s

spitfire

pre 4 dana

haha kakva komedija sa njima

mozzart-gost

pre 4 dana

Koliko su jaki da zovu i veterane. Šale se sa ostatkom sveta.

Nemanja Milijanovic

pre 4 dana

Kad su u mogućnosti ovako da se zezanje, zašto da ne

Dacha90

pre 4 dana

procenjivanje celog sveta, sramota

Ivan Andrejic

pre 4 dana

Rano su ga pozvali trebali su jos malo da sacekaju

jovan1111

pre 4 dana

pa i ovi ima da razbiju sve

Ikebana

pre 4 dana

Zvali ga da popune broj,oni ni ne vole nista sem olimpijskih igara
P

Predikat

pre 4 dana

moze da im nosi peskire i da kupi opremu na kraju utakmice
z

zorz74

pre 4 dana

Baš imaju šaren tim, a i njegov zenit je davno prošao

bgdbgd

pre 4 dana

Dzej Haf ozbiljan centar, moze i prvi da bude u pola nba ekipa

Amir Tuzlic

pre 4 dana

Nikad nije kasno da zaigra ako želi 👍
v

veljkonii

pre 4 dana

sta radi lik brate a igracina
N

Nikola2

pre 4 dana

Ovi amerikanci su stvarno cirkus
b

boogie05

pre 4 dana

preooozbiljna igracina

KrisLass

pre 4 dana

Dok se spakuje, ide penzija

Zika Zika

pre 4 dana

bice veliko interesovanje
g

goksi63

pre 4 dana

Samo pare nista grb klub navijaci samo pare pare parw

kolekole57

pre 4 dana

Respektablina ekipa i ovako
A

Aleksandar Denic

pre 5 dana

Placenik klasican

Predrag Blagojevic

pre 5 dana

U kakvoj ligi igra srozo sam sebe

zeljko markovic

pre 5 dana

Pominjao se i Pao,ali to su sve nagadjanja.Gde god bude igrao i igrao timski za taj tm biċe dobro.Ovako kada krene dabselja ,ne da nikom odma loşa atmosfera u klubu.Srertno u daljoj karijeri james.

Aki Grk

pre 5 dana

Bolje da je birao neku manju drzavu da bude naturalizovan igrac, vise bi postigao

Aleksandar Dilparic

pre 5 dana

Pa dobro bolje ikad nego nikad

Valent

pre 5 dana

Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju
Sto da ne, zasluzuje , nije los igrac.

kiki044

pre 5 dana

Po prvi put za citave odigrane kosarkske utakmica nastupa za usa po meni

Aleks2001

pre 5 dana

Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju

Mita

pre 5 dana

Ja se ne bi pojavio na njegovom mestu

Mozzart Nalog

pre 5 dana

svaka cast,sa 35 igra kao da mu je 20
V

Vlada9111

pre 5 dana

Lik je veciti gubitnik...