Komentari na vest

Džejms u epizodi nikad nije kasno: Sa 35 godina pozvan u reprezentaciju Amerike

A

Aleksandar Denic

pre oko 1 sat

Placenik klasican

Predrag Blagojevic

pre oko 1 sat

U kakvoj ligi igra srozo sam sebe

zeljko markovic

pre oko 1 sat

Pominjao se i Pao,ali to su sve nagadjanja.Gde god bude igrao i igrao timski za taj tm biċe dobro.Ovako kada krene dabselja ,ne da nikom odma loşa atmosfera u klubu.Srertno u daljoj karijeri james.

Aki Grk

pre oko 1 sat

Bolje da je birao neku manju drzavu da bude naturalizovan igrac, vise bi postigao

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 sat

Pa dobro bolje ikad nego nikad

Valent

pre oko 1 sat

Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju

[email protected]

pre oko 2 sata

Sto da ne, zasluzuje , nije los igrac.

kiki044

pre oko 2 sata

Po prvi put za citave odigrane kosarkske utakmica nastupa za usa po meni

Aleks2001

pre oko 2 sata

Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju

Mita

pre oko 2 sata

Ja se ne bi pojavio na njegovom mestu

Mozzart Nalog

pre oko 2 sata

svaka cast,sa 35 igra kao da mu je 20
V

Vlada9111

pre oko 2 sata

Lik je veciti gubitnik...