Komentari na vest
Džejms u epizodi nikad nije kasno: Sa 35 godina pozvan u reprezentaciju Amerike
A
Aleksandar Denic
pre oko 1 sat
Placenik klasican
Predrag Blagojevic
pre oko 1 sat
U kakvoj ligi igra srozo sam sebe
zeljko markovic
pre oko 1 sat
Pominjao se i Pao,ali to su sve nagadjanja.Gde god bude igrao i igrao timski za taj tm biċe dobro.Ovako kada krene dabselja ,ne da nikom odma loşa atmosfera u klubu.Srertno u daljoj karijeri james.
Aki Grk
pre oko 1 sat
Bolje da je birao neku manju drzavu da bude naturalizovan igrac, vise bi postigao
Aleksandar Dilparic
pre oko 1 sat
Pa dobro bolje ikad nego nikad
Valent
pre oko 1 sat
Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju
Sto da ne, zasluzuje , nije los igrac.
kiki044
pre oko 2 sata
Po prvi put za citave odigrane kosarkske utakmica nastupa za usa po meni
Aleks2001
pre oko 2 sata
Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju
Mita
pre oko 2 sata
Ja se ne bi pojavio na njegovom mestu
Mozzart Nalog
pre oko 2 sata
svaka cast,sa 35 igra kao da mu je 20
V
Vlada9111
pre oko 2 sata
Lik je veciti gubitnik...








