Komentari na vest
Džekiri potvrdio: Ostajem, na meni je da nastavim da se dokazujem i vratim ukazano poverenje
Ciba1985
pre 12 dana
Kao 3 centar ok, ali ovako... Ne znam
Драгана Косић Ех Јовић
pre 12 dana
Volela bih da dođe Lesor, hm nemoguća misija, onda bar da ostane Fernando, a i to je izgleda nemoguće
nikola.p
pre 12 dana
Dobar je, borio se i zaslužio dres, ali realno, u skladu sa našim ambicijama, može da bude 3 centar. Bruno da ostane kao 2., zaslužio je i vrlo dobar je, a biće i još bolji. Ali kao 1. morao bi da se dovede neki novi igrač. Hejs to sigurno nije. Zahvalan je i verovatno če biti umesto Bruna, po meni nažalost. Radije bih ga kao 3. umesto Jekiria.
G
Grobarcina
pre 12 dana
Punices je i sledece sezone Dzekiri 🖤🤍🏀💪🏆
M
MVPČAČAK
pre 12 dana
Odlično. Još Bruno da ostane i top petice za sledeću sezonu.
B
Bacoglavac
pre 12 dana
Теби свака част и супер што остајеш
B
Bozidar 1987
pre 12 dana
Za tako kratak period ovaj covek me odusevio svojim kosarkaskim i ljudskim kvalitetima. Bas je timski igrac i verujem da puno znaci u svlacionici.
D
Djani85
pre 12 dana
Pa kako da ne budeš srećan kad zaradiš za godinu dana što mi zaradimo za ceo život a pored toga radiš posao koji voliš
O
Opp
pre 12 dana
Solidan, zahvalan igrač, ali u timu koji želi da juri top 8 ili top 6, može biti samo treći centar u rotaciji. Nama na prvom centru treba igrač tipa Kabengele, Oturu ili Lesor, npr, tj. ozbiljan igrač, dok Bruno može biti drugi centar, samo, ne i prvi. Sa Brunom i Džekirijem kao prve dve opcije, limitirani su nam dometi.

Meda74
pre 12 dana
To je dobra vest za navijače
Asani Avni
pre 12 dana
dobro je sto ostaje
Asani Avni
pre 12 dana
dobro je sto ostaje
b
bojana23
pre 12 dana
samo jako nema nazad samo napred
A
Anica23
pre 12 dana
samo napred samo jakooo
Lalala
pre 12 dana
Zahvalan igrac, drago mi sto ce ostati u Partizanu.

maxmell1881
pre 12 dana
samo napred idemooo
Ikebana
pre 12 dana
Bravo Dzekiri,svaka cast na izjavi i lojalnosti
Petrući
pre 12 dana
Bravo svaka čast








