Komentari na vest

Džons: Javljali su se klubovi, ali nisam mnogo razmišljao

M

Ma-ke-do-ni-ja

pre 3 meseca

Kuda ide Srpska kosarka?Par domacih igraca a ostalo legija.Tuzno za Partizan i Zvezdu.Koliko miliona su potrosili za 4 sezona?A rezultati nikakvi.A siroti navijaci kupite ovog kupite onog.Vredjaju se medjusobno zbog legija stranaca.Briga njih za vas oni gledaju samo miiione.

delulumen

pre 3 meseca

i treba u pratizanu da ostane, tu mu je mesto!!
G

Gost020

pre 3 meseca

Ja mislio da ce ga proterati is Srbije a oni nov ugovor!!!!!!q

Mrek Nemanjic

pre 3 meseca

Ne znam zasto ovog covekan e posalju iza brave....
0

0101

pre 3 meseca

Ugovor za zatvor???U normalnoj drzavi odavno bi tamo bio
g

goste3

pre 3 meseca

sastav za sledecu sezonu: pozicija 1 Karlik, Satoranski, Dimitrijevic, pozicija 2 Bogdanovic, Sterling, Exum, pozicija 3 Bonga, Bertans, Marinkovic,Lakic, pozicija 4 Lucic, Pokusevski, Osetkovski, pozicija 5 Fernando, Jekiri, Veseli, Lovernj,
R

Rasputin

pre 3 meseca

Lepa masta i budzet 50 miliona… mada ni ove sezone niste bili daleko od toga…Ali sad ce Ostoja da proda Parkera i Miltona za 15 miliona i resice 1/3 budzeta

SLR

pre 3 meseca

Najbolji plej u evropi, bio bi partizan u top10 da nije bio povredjen.
D

Dusseldorf

pre 3 meseca

Od stranaca ostaviti Karlika, Bongu, Kalatesa, Fernanda, eventualno Dzekirija ostalima se zahvaliti na saradnji!
j

je si li

pre 3 meseca

kad ucestvovao na kosarkaskoj utakmici na ilio koji nacin Bruno je obican panjBey tenike skoka u odbrani itd itd

Amir Tuzlic

pre 3 meseca

Bravo👏👍
G

Gardoskula

pre 3 meseca

Realno Partizan nije dugo imao ovako kvalitetnog stranog igrača i čoveka. Sledeći koga treba da sačuvaju je Bonga, pa Nik i Lakić...ostali na remont i kidamo sledeću sezonu 💪🏻💪🏻✨️
S

Sasastevic79

pre 3 meseca

Dule bio bov

BaneBane

pre 3 meseca

Nema tu sta da se razmislja vec si u jednom od najvecih klubova na svetu
v

vlada1961

pre 3 meseca

Какав је човек видели смо док је ударао човека који непомично лежи флашом у главу
D

Dijagnozza

pre 3 meseca

Uopšte nije ležao nepomično...došlo je do fizičkog obračuna, Karlik je potegao flasu što nije treba al jbg. A ne znam što to vama smeta kad ste oke što vaši momci sa kapuljačama i toljagama idu po Srbiji i tuku žene decu i ostale građane !!!
@

@dijagnoza

pre 3 meseca

ti sto lupaju glave nasem narodu su isto vasi... Vama je to u krvi da Srbe napadate!!!
m

marija.ale

pre 3 meseca

Ma super ste

nikola7777

pre 3 meseca

🖤🤍
s

sabonis09

pre 3 meseca

Drčela reakcija!
B

Bilosta1

pre 3 meseca

Ajmo sad jako do kraja.
D

Dundo1234

pre 3 meseca

Dusko ❤️
D

Dundo1234

pre 3 meseca

❤️

Magicniradnicki

pre 3 meseca

🦾

Koskalica

pre 3 meseca

Na stranu sto sam grobarcina, ali covek je realno legendica, svaka cast kako na odlukama tako i na igrama
S

Srdjan1314

pre 3 meseca

Doktore 🖤🖤🖤🖤
z

zecpripovedac

pre 3 meseca

Dobru odluku si doneo!
n

neveena

pre 3 meseca

Jedan od boljih igraca
N

Niki1

pre 3 meseca

bolje za njega da je otišao

Nemanja Matic

pre 3 meseca

Bezanija iz partizana hahaha
A

AVAXED

pre 3 meseca

Seca li se neko ono nanosenja teskih telesnih povreda? Seca se. Sta se desilo sa postupkom? Je li pokrenut? Ne zna se. Isto kao sa nadstresnicon, marihuanom itd. Ali da, oni su "opozicija". Najveci poltroni ovog sveta.
G

Gost bez imena

pre 3 meseca

Javljali su se mnogi klubovi ali samo ovde nekažnjeno može da se razbije čoveku glava flašom. I to je presudilo.

Pa dodo sam

pre 3 meseca

KARLIK DŽONS PROPUŠTA PLEJ IN!!! Ne zato što je povređen, nego se nije kvalifikovao ;-)

Vukasin Nikolic

pre 3 meseca

tako je doktore !!!

stefanlsc7

pre 3 meseca

U Partizanu je siguaran da ce biti vodja ekipe
G

Gilespie

pre 3 meseca

Zna ko je najbolji

Miki Milikic

pre 3 meseca

dve godine jos si ovde?? 😁

Aleksa Petković

pre 3 meseca

Dobar dobar
n

nnovak

pre 3 meseca

Ka kontam to im je standardna priča,tipa za koji klub podpiše,o njemu sve najlepše... do sledećeg. Daj Bože da igra sa srcem!

Neksaa

pre 3 meseca

PoTpiše brate

Stefan Jovanovic

pre 3 meseca

Jedino sto vredi u partizanu!!!
S

Srbija Majka

pre 3 meseca

Kao Zvezdas vam kazem...ovo je najveci uspjeh u poslednje dve sezone. Ne znam na koju foru ste ga zadrzali, ali predpostavljam da je u pitanju ipak fina lova. Realno poslije njegove povrede, sve je krenulo lose u Partizanu, i kompletna sezona je propala...sto naravno nije dobro za neku ekipu. Zvezda je kuburila sa vise povredjenih igraca, pa je opet izlazila jaca i bolja...jer imala tim, i kolektivnu igru. Sto se na kraju pokazalo kao kljuc uspjeha...a da ne pricam o domacim igracima, i pojacanjima u toku sezone.
G

Gilespie

pre 3 meseca

Idemo po evroligu sledece sezone
P

Predrag Petrovic

pre 3 meseca

svaka čast
K

Kikamika

pre 3 meseca

Svaka čast
D

DjolePartizan12

pre 3 meseca

Bravo! Završen je veliki posao za narednu sezonu.

Drogos Miladinovic

pre 3 meseca

pametno zborii

Samo-jako

pre 3 meseca

Ne razmišljaj. Potpisuj dok Ostoja broji pare.

Nrconicar8

pre 3 meseca

Bravo Karlik majstore!

Milan Mihajlovic

pre 3 meseca

Tako je dobar poso zavrsen za sledecu sezonu
S

Spijun

pre 3 meseca

Veoma cudno za crno-beli portal. Nigde se ne pominje ZOC. Izgleda da vreba iz prikrajka? Ali verovatno corak. Vraca se Parker. Najbolji NBA kosarkas u Evropi. Dollazi I septembar kada jeKKP u F4. Mnogo lep mesec posto je KKP sa tri pojacanja, (Parker, Milton, Osetkovski), u avgustu cak bio evrosampion!!!

Samo-jako

pre 3 meseca

Pošteno

Lidijal97

pre 3 meseca

Budite jaki i guraju napred

Hombre Cansado

pre 3 meseca

da li se zna za koliko para je dzons ostao kod nas?

Alex Mano

pre 3 meseca

Pa nije potpisao za FMP!!!!!!! Sta te onda briga!!!!

Valent

pre 3 meseca

Normalno
L

Lazar2203

pre 3 meseca

👏👏👏

Gradinaboys

pre 3 meseca

Uopšte ne sumnjam u tvoje riječi. Nigdje ti nećeš moći da radiš to što si radio ovdje, a da ne odgovaraš. Tako da to što si potpisao uopšte nije iznenađenje. Sad da ti još ostanu ona dva drugara i opet u akciju. Kastrofalan je ovaj potez uprave Partizana. Slupali su ogroman novac u igrača koji je bio ovdje dvije sezone u kojima se Partizan borio za 15. mjesto u EL, sa realno mnogo boljim trenerom od Penjaroe. Ostoja je kupio vrijeme, zamazao oči navijačima i sad je miran do novembra.

Realno123

pre 3 meseca

Apsolutno se slazem ista greska kao sa panterom.Smjena penjaroje u prvih mjesec dana nove sezone kad se sve izgubi
!

!!!

pre 3 meseca

2.5 miliona narodnog novca godisnje, stvarno nije puno razmisljao

Tubic

pre 3 meseca

Much Love ⚫️⚪️👌

Jelena Maksimovic

pre 3 meseca

Uf 😔