Komentari na vest

Đedović četiri godine radio sa Navarom: Smela odluka, kod Ibona svako mogao da ima MVP partiju

Svaka cast svima,oni se daju maximalno. Ko je najbolji vidi se na kraju,neka budu tim i neka nastave zajedno.
a

ancika12

pre 12 dana

Djedovic je odlican, ne znam zasto losi komentari
b

boka12

pre 12 dana

bice ovo atraktivna kosarka zapravo, svidja mi se to jako jer bice to dosta pena uvek
c

cjofa12

pre 12 dana

okej lepo je cuti misljenje nekoga ko zna malo vise
d

dekismeki

pre 12 dana

Djedović je skroz dobar lik
S

Stari Zvezdaš

pre 12 dana

Ovaj Đedović sem što nije bio loš igrač uvek mi je delovao kao ok lik. Zato mi se i dopada to što je rekao.

Zoran Jeremic

pre 12 dana

Ostaje nam da se nadamo najboljem ishodu
D

Dukicar

pre 12 dana

Veliki Nihad Djedovic
К

Кљаки

pre 12 dana

Питају ме познаници,другари,познаници шта мислим о Навару у Звезди? Свима сам одговорио исто:Наваро је одличан тренер . Прва група је мислила да се шалим,друга да је Наваро заправо лош па зато хвалим ,трећа да вршим притисак на њега и Звезду.

Nadja17

pre 12 dana

To sto kaze da je svako mogao da odigra MVP utakmicu govori koliko trener veruje celom timu.

Bojan76

pre 12 dana

Zanimljivo je cuti misljenje nekoga ko je dugo radio sa Navarom i dobro poznaje njegov nacin rada.
Ž

Žitko Jakovljević

pre 12 dana

Pitaju verni gledaoci ko je bolji od Navara? Moja malenkost. Nikada me nisu ponudili da budem trener Zvezde.

Meda74

pre 12 dana

Samo da ga ne oteraju u toku sezone treba dati čoveku vremena.
C

Cccc

pre 12 dana

Samo da mu pley ne troši po dvadeset sekundi svakog napada i onda baci nekome vruć krompir u zadnje dve tri sekunde kao kod Obradovica,gde se nije znalo ko kosi a ko vodu nosi i ko sta igra. Nisam video za celu sezonu dve krštenje akcije samo na o'ruk.
N

Natalii29

pre 12 dana

potez je los bio za svw njih

dusann55555

pre 12 dana

Nadajmo se da je Navaro pravi trener za Zvezdu ako zelimo da napravimo neki iskorak ne smemo da menjamo trenere cesto
D

Daki1984

pre 12 dana

Misim da cemo igrati mnogo atraktivnu kosarku,sa sto vise poena...
Ž

Žitko Jakovljević

pre 12 dana

Ovo je klasična sportska nepravda i sramota da pored toliko naših stručnjaka dovodimo stranca koji nema pojma šta je ovdašnji mentalitet. Gde je on bio kada smo mi ovde u blatu stvarali Bogdana i krvarili za svaku loptu u Žitku? Taj španski sistem ne prolazi na našim prostorima i on će prvog dana pasti na ispitu kada oseti pritisak beogradskih tribina. Dokle ćemo više da ponižavamo domaću trenersku struku zbog zvučnih imena koja samo uzmu novac i odu?
M

Milos RS

pre 12 dana

izvini mozes li da kazes nama neznalicama koji su to domaci treneri koji bi mogli da rade kod nas da bi napravili taj iskorak u evropi?
C

Cccc

pre 12 dana

O kojim domaćim trenerima ti govoriš. O onim davno otišli sa ovog sveta i još samo ostareli Pešicem.Reci mi ko još nešto vredi? Žoc, koji je osvajao titule kada je samo Pao i Real imali pare i dovodili koga su hteli, gde je on danas?
F

Fru

pre 12 dana

Spanski mentalitet ne prolazi kod nas?Kako to da srpski mentalitet moze da prodje u Tursko, Spaniji, Italiji. Sport je sport samo treba da nadjes nacin kako da to svoje znanje prenes ne nekog drugog.
B

Blaki

pre 12 dana

Rekao bih da si sarkastičan, jer ako nisi onda si debil.

Kristina Janjic

pre 12 dana

Ma gde god da zavrsvi, Edovic ce biti solidno pojacanje......

Nenad Velickovic

pre 12 dana

6uhPrevucite stavke iz međuspremnika da biste ih izbrisali
m

mixaaa_

pre 12 dana

navaro je odlican trener

Nenad Velickovic

pre 12 dana

treba coveku mira i svega ,ajde malo

Veljko Pavlović

pre 12 dana

Tacno tako🙂🙂🙂

HamzatCimaev

pre 12 dana

Ma gde god da zavrsvi, Edovic ce biti solidno pojacanje.

Kristina Cvetkovic

pre 12 dana

Misim da cemo igrati mnogo atraktivnu kosarku,sa sto vise poena
M

Maestro

pre 12 dana

Ovde ima mnogo pritiska a jako malo strpljenja,plus rolekoster igraca,trenera,uprave....I onda se cudimo kako nema rezultata,naravno da nema jer pare ne mogu bas sve da kupe....

Noon 1

pre 12 dana

Dobar trener,dobrodosao

Agger

pre 12 dana

6uhPrevucite stavke iz međuspremnika da biste ih izbrisali
M

Marko2333

pre 12 dana

djedovicuuuu smiri seee
S

Stojankamasina

pre 12 dana

stize kraj nasoj legendi, srecno !
C

Ceba23

pre 12 dana

ovaj covek ce slicno da radi
V

Vladava

pre 12 dana

treba coveku mira i svega ,ajde malo
A

Anica23

pre 12 dana

ovaj ce isto raditi verujte mi

Dusan Stefanovic

pre 12 dana

Djedovixu sivo ticu
J

Jakov23

pre 12 dana

ma raspali se odavno, nema od toga nista
Dobar trener,dobrodosao

Dejan Jevtic

pre 12 dana

Misim da cemo igrati mnogo atraktivnu kosarku,sa sto vise poena...
c

cv

pre 12 dana

pa upravo ste to zamerali Saši što je igrao sa 12 u rotaciji na terenu a ovaj će isto da radi
P

Penzioner

pre 12 dana

Samo ne znas odakle ce da plate obestecenje 300 000 ,a jos godinu dana ima da placaju onog Grka,a sargarepa sa 80 otisla na 140.
D

Daren_g

pre 12 dana

Coveku treba mir i vreme da atvori sampionaki tim. Ni jedno ni drugo u zvezdi nece dobiti... Do kupa koraca dobice otkaz
A

Ahahahaahaha

pre 12 dana

🤣🤣🤣🤣🤣,oce to samo ne u Zvezdu,pa u Zvezdu iskljucivo dolaze igraci koji imaju zagarantovane minute,on ce da kaze Nvori ili Batleru danas ces da igras samo 5 minuta,a Davidovac i Dobric ce da igraju 20 minuta,pa ima da se raspadnu posle 3 kola Evrolige svi zajedno🥳🥳🥳
A

ABBA

pre 12 dana

Nikad se necemo raspasti kao vi sto ste se raspali, pa navijali protiv svog kluba.
A

Ahhhhhhahhaa

pre 12 dana

🤣🤣🤣🤣🤣🤣vi ste se raspali jos 2011,pa ste navijali za novi klub,mi nismo bili protiv kluba nego protiv igraca koji su okrenuli ledja Zeljku i zasluzili su svaku kritiku.
N

Nik66

pre 12 dana

@Ahahahaahaha Vidi se da si "znalac"... Evo ja nisam ni posle toliko godina u kosarci. Covek je radnik sa jasnom idejom sta i kako zeli... A da li ce se sve poklopiti, zavisi od mnogo faktora. Da je sve tako lako kako prosecan komentator govori, svaki klub bi bio sampion EL(u istoriji samo 22, a u novijoj samo 9 ekipa)
D

Delije iz parka

pre 12 dana

Ovo je priprema terena za fiba ligu šampiona u koju se selimo za dve sezone jer idu izbori i kraj za nas i nasu najvecu legendu kluba.