Komentari na vest

Evroliga slavi! Real Madrid je naš

k

kecman14

pre 22 dana

pa naravno da će igrati i sledeće sezone u Euroligi kada NBA Evropa počinje tek 2027. ...

Mladjan Miljkovic

pre 23 dana

evo vam ga , ionako sudjenje svake godine je za Real ,osim u ovom finalu gde su ga masakrirali prvi put . Ali tokom cele sezone se Realu sudi da udju u top.8
b

bobisa69

pre 23 dana

bas su se usrecili mrtvi real
R

Ru99

pre 23 dana

Ne znam zasto klubovi forsiraju da igraju evroligu kad su u minusu debelom
R

Riki97

pre 23 dana

real madrid ako dovede sutera moze da osvoji evrigu.

rosa100

pre 23 dana

gde ce el bez njihovog mezimca

Kristina Rajkovic

pre 23 dana

Real je broj 1 !!!!!!!!!!!!!