""

Evropa se smeje, Turci se propisno obrukali: Nula poena za četvrtinu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 29.01.15. | 13:50

Meč Evročelendža ostaće upamćen po trećoj deonici

Na poluvremenu utakmice između Le Mana i Ušake koji se igrao u sredu u okviru Evročelendža, gosti su imali prednost a semafor je pokazivao rezultat 35:45. Međutim, nakon treće deonice rezultat je bio 64:45. Da, gosti nisu postigli ni jedan koš!

Ovo je bilo neverovatno, kao da nisu bili isti igrači u prvom i drugom poluvremenu. Ne mogu da shvatim kako su moji igrači ovako napustili utakmicu. Vodili smo sa deset razlike, a izgubili sa 21 na kraju. Mislim da nisam nikada doživeo ovako nešto“, rekao je nesrećni trener gostiju Ozan Bulkaz.

Najkorisniji u domaćem sastavu bili su Mihal Ignerski (19) i Čarls Kahudi (13).  Sa druge strane, jedini raspolođen bio je Erik Bakner sa 18 postignutih koševa, ali naravno bez pogotka u trećoj deonici.

Na kraju, Le Man je pobedio sa 84:63, a zanimljivo je da je u jednom momentu prvog poluvremena imao deficit od čak 17 poena! Evročelendž je treće po kvalitetu takmičenej u Evropi, odmah iza Evrolige i Evrokupa, pa je pravo čudo da na tom nivou jedan tim ne može da postigne koš za deset minuta igre. Ali eto, i to se događa.

(FOTO: Screenshot Youtube)