Komentari na vest
FIBA i FIBA Evropa čestitali predsedniku KSS Nebojši Čoviću 3x3 bronzu
G
Gordana Jankovic
pre 16 dana
Amerikanci znaju da su njihovi igrači invidualno bolji, ali kod nas se planiraju akcije mnogo strože. Zato im trebaju evropski treneri.
s
stv
pre 17 dana
Bravo Srbijo! Bronza na Svetskom prvenstvu u 3x3 još jednom je potvrdila ono što FIBA i FIBA Evropa javno priznaju – da smo već duže vreme vodeća sila u ovoj disciplini. Čestitke igračima, stručnom štabu i celom KSS-u, a posebno predsedniku Nebojši Čoviću na kontinuiranom radu i razvoju 3x3 košarke. Kada te hvale i najveći, to nije slučajnost, već rezultat sistema, talenta i srpske škole košarke. Nastavljamo da dominiramo! 🏀🇷🇸

ljubisa rajkovic
pre 17 dana
Ne znam zašto je ovo vijest. Valjda je normalno da se čestita predseniku saveza kad smo i dalje u kontinuitetu medalja.
alexandar1987
pre 17 dana
Mislite čestitali su Košarkaškom savezu kao kuci....ajde da ponovimo Čović nije košarkaški savez,Čović je čovek koji je zaposlen na mestu predsednika i ima sa obavezu pa sprovodi pravila i radi u interesu saveza, ali On nije Savez....isto važi i za predsednika Srbije....potpuno isto
D
Delije iz parka
pre 17 dana
Nasa najveca legenda kluba!!!
B
Bacoglavac
pre 17 dana
Ако је честитка КСС=честитка Човићу онда да, њему су честитали
pika557
pre 17 dana
Nebojsa Covic-Svetla tacka srpske kosarke!
Nikolina Simic
pre 17 dana
gde bez njega nesto da prodje naopako...
d
duskica12
pre 17 dana
a cekaj za sta su mu tacno cestitali, stvarno ne mogu da skontam nekada ove ljude i price
s
spiritus movens
pre 17 dana
Vise ga postuju u Evropi i svetu nego kod nas. A covek od 1995. pa do danas donosi samo uspehe srpskoj kosarci, bilo kao gradonacelnik bilo kao funkcioner.
Dejan P.
pre 17 dana
Hvala na čestitkama
v
vukasin2015ks
pre 17 dana
da nije bilo covica verovatno bi smo bili zadnji...
M
MK47
pre 17 dana
Ih, pa kako bi bez njega...
c
ckgkfks
pre 17 dana
Cestitali Čoviću? na kojoj poziciji je igrao i koliko je poena dao?
j
jova2000
pre 17 dana
Postali smo toliko neuspesni u kosarci u Evropi da sada moramo da se hvalimo uspehom u 3x3. Bice podvig ako se plasiraju na ovo Svetsko prvenstvo ovog leta !!!








