Komentari na vest

Generalna proba Partizan Mozzart Beta pred 35.000 ljudi

D

DrvoMama

pre gotovo 2 godine

Mi igrao jake pripremne utakmice Polupani uniks cska u rangu ek i lojomotiva kao krka Hahahaha
4

40 hiljada

pre gotovo 2 godine

Grka skandira OBRADOVI ZELJKO...u zelezniku MUK...pa zar vas nece biti blam da i dalje pljujete takvu kosarkasku velicinu.
G

Grobarcina

pre gotovo 2 godine

Smejemo se nesto Zvezdi sto svake sezone osvaja sve moguce Titule koje postoje,A sta tek mi da kazemo, u Fudbalu titule videli nismo cak 9 punih godina a LS igrali nismo preko 20 godina, a u Kosarci jos i gore, cak 14-15 punih godina bez ijedne osvojene titule i odigrane EL u ovoj deceniji + izgubljena 3-pla kruna ove sezone + ispadanje iz EL i top 12 ove godine, i na sve to jos i metla od 8-0 od Zvezde u svim derbijima,kud ces gore od toga?
G

Guh

pre gotovo 2 godine

Efes ih juce bez cak 6 najboljih igraca lagano vratio na fabricka!
M

MVPČAČAK

pre gotovo 2 godine

Za ovakve mečeve se živi pa taman oni bili i prijateljski. Nadam se da su igrači PARTIZANA svesni koliko su privilegovani što igraju za PARTIZAN I ŽELJKA. Svaka čast Panatinaikosu. VELIKI SI PARTIZANE!!!
+

+

pre gotovo 2 godine

Kakva drama, kakva napetost, u Atini se samo o ovome prica!
г

гостгост11

pre gotovo 2 godine

Spin kao 35000 gledalaca dolaze zbog Partizana.Dolaze da vide novi tim koni je napraviob Pao.Nebitno je sa kim igraju .
R

Realno samo

pre gotovo 2 godine

Para ti uši sto se nigde ne spominje tvoj fmp.
N

Nenad B.

pre gotovo 2 godine

Pa što ne pozovu vas, košarkašku gromadu, pa neka navijači dođu zbog Panate, ali to će se desiti nikad, a možda ni tad.
ц

црно на бело

pre gotovo 2 godine

Чуди ме да није позван гигант из Железника...толико банера под сводовима хале због европских трофеја🤔🤔🤔...упс..ниједан...онда ништа.
I

Igokea2

pre gotovo 2 godine

Ma obična guba od kluba, državni projekat posle 7 mesta u Aba ligi uloženo preko 100 miliona za nista
K

Kako kako

pre gotovo 2 godine

Kako "za nista"? Vidi koliko vas je izmilelo i na nebitnim vestima... Neprocenjivo. Nastavite da pratite i patite...
I

Išleri

pre gotovo 2 godine

Grobar Srpske košarke= Zeljko+Ostoja.
R

Repac Plandište

pre gotovo 2 godine

35000 ljudi dolazi da pozdravi najveceg u istoriji. Jos od kada je drug Tito putovao plavim vozom a odusevljeni narod mu klicao i bacao cvece ovakva ljubav i poštovanje nije ukazana jednom coveku. Dobro mozda onomad kad je predsednik republike Srbije,vrhovni komandant vojske republike Srbije i gospodar stoke sitnog zuba boravio u Pambukovici. Sa ovim su se složili...
S

Seljo

pre gotovo 2 godine

Plandiste...atina...sa ovim su se slozili.
S

Streptomicin

pre gotovo 2 godine

Osim Panatinaikosovih trofeja, sada su poceli da prisvajaju i njihove navijace.
ц

црно на бело

pre gotovo 2 godine

Кад саберете историју старе и нове ЦЗВ,опет шипак што се тиче европских трофеја...дали бисте све за један ТОП 8...
V

Vaahn88

pre gotovo 2 godine

Ma sta 35000, 135000 hahahahhahha
b

bignawroim

pre gotovo 2 godine

buraz,prodali su 35k karata...
m

miki34

pre gotovo 2 godine

Sto bi prost narod rekao METLA

Milos Bozic

pre gotovo 2 godine

to kaže zaista prost narod...oni koji prisvajaju tudje,pa tako i ovu američku foru..
m

marios

pre gotovo 2 godine

jel FMP pozvan, zna li se???
S

Streptomicin

pre gotovo 2 godine

FMP nije, ali BBB jeste.
p

podesen

pre gotovo 2 godine

Pozvani na mobilni da krenu ali im se pokvario mini bus u Stepana Supanca,klema otisla.Bili pozvani na SK da gledaju veceras u 21 SK 1.
@

@marios

pre gotovo 2 godine

...kako neko moze da bude pozvan na prijateljsku utakmicu dva kluba? da igraju na 3 kosa, svako za sebe, ili si zamislio nesto drugo?
d

definitivno

pre gotovo 2 godine

ovde se ne znabko ima veci budzet
c

cirkus

pre gotovo 2 godine

ovde se ne zna ko ima veci budzet
B

Budzet, naravno

pre gotovo 2 godine

Vidis da hoce da ga mere
J

Jova2000

pre gotovo 2 godine

Ma ovo je neki Grcki drugoligas, igraju ispred neke srednje skole. Partizan cele pripreme nije igrao protiv normalnog kluba da bi lagao navijace kako je jak da kupe karte. Zato je Zvezda igrala sa svemirskim CSKA, Lokomotivom i Zenitom, prosle sezone svi bili u TOP8 Azije i okeanije.
P

Petar od Stalaća

pre gotovo 2 godine

Tri godine 8:1, ova godina 8:0... Grobari znaju zašto.
S

Sale Kg

pre gotovo 2 godine

Eto, da ne postoji internet vi bi pričali kako ste turnir na Siciliji i ovaj na Sajmu osvojili u konkurenciji sa PAO-m, Realom i Barsom, sreća pa je 21. vek i svaka kuća ima računar ili mobilni.
D

Detelina de

pre gotovo 2 godine

Najveći sa Najvećima! 🖤🤍
d

darkobg

pre gotovo 2 godine

KK Pariz kosarkaski velikan o kome je pricao i moj deda dok je igrao domine na Kalenic pijaci 1946

Marko Pavlovic

pre gotovo 2 godine

Večeras će Partizan znati gde je otprilike nakon tekme sa najboljim timom Evrope uz Real.
M

Marko Srbija

pre gotovo 2 godine

Pa treneri ce znati sigurno...zato i jesu pripreme.
K

Karlo Veliki

pre gotovo 2 godine

Za razliku od prosle sezone, ove KKP ima, i igrace na mestu pleja, i na mestu centra.. U ovom periodu tanki smo na sutu za tri poena..Veceras u Atini upravo nece biti trojkasi Marinkovic i Ajzea Majk..Ako zgusti Nanelija bih vratio, a i ispunio je uslov za srpski pasoš.
J

Janakopulos

pre gotovo 2 godine

Koliki doprinos i značaj najvećeg i najtrofejnijnijeg trenera u istoriji svih sportova na svetu Željka Obradovića. Devet titula prvaka Evrope, našem Partizanu doneo titulu prvaka Evrope kao najmladji trener sa najmlađim timom, Srbiji doneo najvrednije medalje. Čuveni Greg Popović govori o dostignuću Srpskog trenera kao najvećeg u istoriji. Najveći si Željko 🖤🤍🇷🇸
S

Sofronije III

pre gotovo 2 godine

Sve se slažem, ali... "Srbiji doneo najvrednije medalje"?! Srbiju je izblamirao na EP 2005. pa mu igrači krivi. Kari je naš najbolji trener jer je sa REPREZENTACIJAMA Jugoslavije, Nemačke i Srbije osvojio gotovo sve što se osvojiti može. Za reprezentaciju država ne može da ti kupio 10 Amerikanaca, nego moraš igrati s onim što imaš. Velika je to razlika.
D

Drvo

pre gotovo 2 godine

Veliki doprinos za njegov džep, vi od toga nemate ništa :)
S

Sale Kg

pre gotovo 2 godine

Ali je i činjenica da je uzeo jedan trofej za 3 godine sa najvećim, ili drugim po veličini budzetom u regionu!
R

Rebel

pre gotovo 2 godine

Ali je cinjenica da je ostavio najbogatiji i najbahatiji drzavni projekat za 15 mesta u EL, gde poodla i avav nemaju nikakav uticaj. To nesto govori?
B

Braca rodjena

pre gotovo 2 godine

Znamo zasto...
Z

Znate...

pre gotovo 2 godine

...vi dobro ko su nama braca.Mozete da ih napadate na granicnim prelazima ali isto tako i da stanete kada shvatite da...oni samo izadju i spremni su.Za vas su previse jaki.
J

Joksaaaa

pre gotovo 2 godine

Slicni budzeti sve stranci bice ovo izjednacena borba
P

Perinco

pre gotovo 2 godine

Zasto u kosarci stranci smetaju,a u fudbalu ne!?
M

Mek

pre gotovo 2 godine

Gledaj i uzivaj. Pre toga izadji iz kuce, prosetaj. Lep je dan. Pozdrav!
@

@ssss

pre gotovo 2 godine

Ajde ne laprdaj.Da li si gledao Zvezda-Benfika?Nemate krštenog Srbina!U fudbalu imate više stranaca nego Siti.I vi sad tu nekom držite pridike.Uzgred ni u košarci ne zaostajete mnogo po pitanju stranaca.
S

Sreca nasa

pre gotovo 2 godine

Sreca naša pa u fudbalu mi iz zvezde imamo sve sprske igrace 😍
S

Sofronije III

pre gotovo 2 godine

@ssss, protiv Benfike igrali Mimović, Spajić, ako ne računamo Krunića i Ivanića, a koliko je za vas bilo domaćih u šest utakimica i tri takmičenja iz kojih ste poispadali? Juče sam to na ovom sajtu taksativno naveo... 13 u 6 utakmica i ti sad tu nešto ... Dok ste igrali Evrokup u košarci pitali ste koliko imamo domaćih igrača, kada ste sledeće godine (na platila nam država) prešli u Evroligu i doveli evroligaške i NBA igrače, onda je bilo koliko su domaći košarkaši dali koševa, a sad kad ste ceo tim promenili i kad nemate dva krštena domaća igrača, sada ste krenuli u priču, koliko mladih domaćih igrača imate? Sa vama nikad dosadno, obraza ste bez.
K

Komentator

pre gotovo 2 godine

@ssss Pa opet imamo više Srba nego vi