Komentari na vest

Gospodar prstenova: Povratak kralja

stefanaa14

pre 3 dana

Vraća se, kralj
Тешко ће прве сезоне нешто урадити...
A

Andja454545

pre 4 dana

Kad partizan nije znao da ceni njega, znače Pao
d

dacika75

pre 4 dana

Znaci resio je da uzme jos koju titulu ,IDEMO ZOC
L

Lazar756

pre 4 dana

Ide po jos jednu titulu siguran sam napred ZOC

Stojan Bušatović

pre 4 dana

Sretno kralju i dominiraj

Stefannnbgd

pre 4 dana

Steta za Pesica a u neku ruku i nedopustivo da Alba nadoknadi 20+ za 2 cetvrtine.

wizard 1987

pre 4 dana

polako sa tom 10 ....proslo je dosta vremena od prosle...drugaciji su sad ovi razmazeni igraci...loliko ce Nan i ekipa da trpi cvrstu ruku...druga su vremena polako

Nemq

pre 5 dana

Osvajaju sa ekipom sto imaju plus on,sledeća sezona je njihova nema šta..

Udbaška podvala

pre 5 dana

Nastavljamo da citamo komentare dokonih srpskih komentatora...kako bi oni to i bolje mogli sa tim parama..ali sudbina ih je zaustavila u tom pohodu..pa sada mora da rade sa petsto evra..i da gledaju kako Zoc uzima jubilarnu desetu titulu.

mozzart-gost

pre 5 dana

Željko GOAT košarke. Idemo na 10 titulu.
T

TRAPATONI

pre 5 dana

Cestitam Gospodinu tako i treba izasao idi i uzmi tu desetu...
z

zorz74

pre 5 dana

Sjajna vest za navijače Panatinaikosa, videćemo koliko Željko još može
M

MIXACU12

pre 5 dana

Kralj se vratio na mesto uspeha...

Nemq

pre 5 dana

Au Željko..ne mogu da verujem sta citam,užas.😑

Spekss

pre 5 dana

Za te pare i ja bi im doneo trofej
G

Grobar_

pre 5 dana

Za koga sad navijati… Panata ili Partizan…hmmmm?????
D

Dex12

pre 5 dana

Ista plata kao u Partizanu… časovi ljubavi
D

Dex12

pre 5 dana

Sa takvim budzetom i ja bi im donjeo trofej
T

Tsog

pre 5 dana

Povratak Goluma

zeljko markovic

pre 5 dana

Mesec dana cela evropa hoċe da ga dovede.On bio kod nas trebao samo ugovor da se produži,ali Ostoja ne može jel mu ističe mandat.A penjaroli može do 2028.Sretno Željko u daljem radu,ako uzmeš 10 sa panatom,neka sa nama bude 11.Do pre 6 medeci imali Željka na klupi,sad nam Penjarola trener,hhahahhahhaha.Svuda ga poštuju i svi ga žele,samo nekima to smeta.
@

@ ZELJKO

pre 5 dana

Da li je moguce da ima toliko ljudi, kojima manjka pamet?
J

Jka

pre 5 dana

Glup narod veruje u idole...secikesa cacanska bez obraza prodaje pricu ...

Daki1 Daki1

pre 5 dana

Tako je povratak kralju

Nemanja Simic

pre 5 dana

Srecno legendo naša.
P

Pre će biti

pre 5 dana

da je njihova!!!!

Batina1

pre 5 dana

Još malo pa će početi da izlazi iz frižidera.
Z

Zna se

pre 5 dana

Čiji idol izlazi iz frižidera i koji je klub ćaćilend!

Predrag Blagojevic

pre 5 dana

Rekao ali pare su rekle drugo
T

Tako nekako

pre 5 dana

Koji će sad Radmanović biti kriv za neuspehe. Kreće licitacija kao onomad...

Aleksandar3006

pre 5 dana

Probaj Željko da promeniš ceo tim. Požali se ako ti dovede Pantera da te nije konsultovao. A najviše voli Janakopulos kad izgubiš da mu tražiš čarter. Samo probaj to tamo, pošto si ovde mogao sve a nije ti valjalo...

Mirun

pre 5 dana

Srecno zoc legendo
n

nenadnbgd

pre 5 dana

covek rekao da ako se vraca da ce doci samo u Partizan.......
m

miljakovac 039

pre 5 dana

Pas rek'o , pas porek'o ...
L

Libos

pre 5 dana

Prvo, opet je pokazao da je čovek od reči kao milion puta do sad. Drugo, ako nekom nešto nije jasno neka uzme tabelu Evrolige i sve će da mu bude jasno, nemoj da se pravimo naivni molim vas... Hahahhahahahahaha!

Srki

pre 5 dana

Povratak jajare
o

ogiibk

pre 5 dana

Krece pohod na desetu titulu

Vaskon

pre 5 dana

Biće zabavno u Atini u novoj sezoni... Na više nivoa...

Milica03

pre 5 dana

Dobrodošao nazad.
Z

Zokili

pre 5 dana

Dobro dosao nazad Zeljko, idemo po novu titulu,srecno
b

bolton79

pre 5 dana

Znas sta je bilo kada su te oterali i opet zbog para verujes u bajke. Neces izdrzati ni do novembra.

mikac357

pre 5 dana

hahaaha nemansad Dijamantidisa, Baptistu, Bodirogu...

Milos Miletic

pre 5 dana

Zar nije Zoc rekao da ce samo u Partizan?
R

Rirera

pre 5 dana

Fotka top! Zeljku srecno,sto manje nervoze 😃
m

msm

pre 5 dana

Najveceg kosarkaskog trenera u Evropi komentarisu strucnjaci koji zaradjuju 1000-2000e (u najboljem slucaju). Zato smo tu gde jesmo kao nacija i nikada nam nece biti bolje
J

Jka

pre 5 dana

Upali tv palma 98 i raduj se..veliki srbin iz cacka vam prodaje pricu...
@

@msm

pre 5 dana

Burazeru dok budes gledao ljude po tome koliko ko zaradjuje i OCENJIVAO LJUDE po tome, ti si u ozbiljnom problemu. Procice ti zivot u nekom nadmetanju da zaradis vise od ostalih

chicharito9800

pre 5 dana

KAKO ONO PRICASE IZLAPEO... ON U 66 GODINI VODI NAJVECI KLUB OVOG VEKA I IMA NAJVECU PLATU U ISTORIJI TRENERSKOG POSLA U EVROPI. VEROVATNO SU SVI IZLAPELI, SAMO SU U PREDGRADJU OK

Ivan Kozotic

pre 5 dana

Zeljko ce da osvoji titulu naredne godine pazite sta vam kazem imaju sve predispozicije.
г

гост1986

pre 5 dana

Зар неће Партизан?
S

Sofronije III

pre 5 dana

Teško je osvojiti titulu bez trenera

Masterselidbe

pre 5 dana

Od mene ocena 10 adminu za naslovnu sliku 🔥👍
G

Green Rabbit

pre 5 dana

Za 13 godina neograničenog budžeta 5 titula, pa Saša Matić da je bio trener uzeo bi bar 6
N

NikolaPFC

pre 5 dana

Pa što nije bio hahaha ?
s

samo

pre 5 dana

Sad ce da ga maltretiraju neki drugi crveno beli.
K

Kost.

pre 5 dana

King is back!!!!🖤🤍
b

bad

pre 5 dana

druže on je potpisao za panatinaikos ili si daltonista ili si samo pomešao boje?!
f

figarooooo2223

pre 5 dana

Grobari,kadar nevera...🤣🤣🤣🤣
G

GATE 13 PANATHINAIKOS

pre 5 dana

Συντονιστειτε αύριο 13:00 να δείτε πράγματα που δεν φαντάζεστε ! 💚💚☘️☘️🔥🔥🔥
г

гост1986

pre 5 dana

Све је лепо рекао

Isa Peric

pre 5 dana

Velika steta sto se nisam kladio u Mozzart da ce u Grcku!!
I ocekivao se ovakav ishod. Pitanje je bilo vremena kada ce se vratiti na klupu Panate nakon Partizana. Puno srece veliki je strucnjak i trener sa velikim slovima💪
o

onako usput

pre 5 dana

dobro ubedio si nas, svi ti verujemo 🥱
f

floyd DD

pre 5 dana

neka se drugi raduju, neka me noćas ne oplakuju, jer čemu život čemu sve, kad sriće nema bez TEBE....
A

Amajlije draft

pre 5 dana

A to što smo drugari i ja sinoć u Milicima popili 10 litara travarice?To nikom ništa.
R

Rezzapereca

pre 5 dana

Ovaj moze da osvoji samo ako ima najveci budzet u ligi, inace tesko
M

Ma ajde

pre 5 dana

Vi ste potrošili stotine miliona evra narodnih para i još uvek nemate pobedu u plejofu.
Z

Za nim Ma ajde

pre 5 dana

Te narodne pare stotine i milijarde troši tvoja grobarska sekta pa nikom ništa! Zvezda da je imala ikada budzet kao tvoj grobaristan osvojila bi lagano,odnosno peške EL!
1

10 cigli

pre 5 dana

Vreme ti isteklo,puko si ti,mogao si samo u partizanu da radiš šta hoćeš.
S

Soko

pre 5 dana

Ovi sto mu daju milone pojma nemaju a ti kao pametan.
g

goca1201

pre 5 dana

Vamooooos!!! Povratak otpisanih
M

Mladic

pre 5 dana

Željko je bez premca majstor svog zanata,nema diskusije. Ali ja imam dva pitanja! Koliko je potrebno da čovek kaže “dosta je”? I drugo pitanje je: Da li postoje neka druga interesovanja za čoveka u 66 godina? Recimo pecanje,planinarenje,posete familiji,prijateljima,pešačenje …
P

Pedjah

pre 5 dana

Oni koji mnogo zaradjuju,jos vise trose.To ti je odgovor na pitanje zasto ne sve pobrojano.
K

Kon

pre 5 dana

Pitaj Karija Pešića, on zna sigurno ili Džajića.
K

Kon

pre 5 dana

@Mladiću,pitaj Karija Pešića ili Džajića oni najbolje znaju.
M

Mladic

pre 5 dana

@Kon Isto je pitanje za sve takve …nema odvajanja Zvezda Partizan u koliko si na to mislio…a mislio si ;)
F

FALCO

pre 5 dana

Nije ti ovo trebalo,ali ovo je tvoja politika uvek bila..u svakom slučaju ne treba žaliti,neće osvojiti ništa,leteće i on kao i Ataman! Nije isti trener,živi bili pa videli...samo tamo neće proći one alibi priče ,i žalopojke!A ekipa će biti jača 30-50% u odnosu na ovu sezonu!Sve se vrati,Žoc

PFC_DR

pre 5 dana

Auuu, al su se raspisali skupljaci perja i sekundarnih sirovina. Sta vam je Zeljko kriv pa tolika negativnost. Mozete da penite, mozete da rezite ali cinjenica je da je covek najtrofejniji trener u Evropskoj kosarci i to pored velikana Boze Maljkovica, Dusana Ivkovica, Duska Vujosevica i ostalih. Da ne nabrajam boraniju Mesine, Lase, Atamane, Barcokase i slicne. Znaci Zeljko pa tri prazna mesta pa ostali. Jeste imao velike budzete ali imate i vi svake godine pa nikad nista. Pa u vas tim je u zadnih 15 godina spucano vise od 300 miliona eura pa nikad nista niste uradili. Ej tolike pare potrosene samo da biste bili bolji od Partizana. I opet niste ni za prismrdeti. Zali boze bacenih para. A vi umesto da budete ponosni jer je jedan SRBIN najbolji u necemu vi trolujete, pljujete, nipodistavate, ljubomorisete, zuc vas davi. Zato nam je ovako kako nam je. Kome trebaju neprijatelji pored vas zivih.
e

e

pre 5 dana

Ma vazno da ste vi vecito ugnjetavani.Najodvratnji klub na kugli zemaljskoj,uvek bio i ostao.Za deset godina Zvezda nije dobila koliko vi sa sedmog mesta u Aba za jednu sezonu.Sta ste zamislili da vama daju 30miliona godisnje,a mi da ostanemo na pet.Jos gore u fudbalu,od osnivanja samo otimate,od igraca preko trening centra,do stadiona ,sve ste oteli i vi nekom drzite lekcije.

PFC_DR

pre 5 dana

Nesto si pobrkao klinac. Ako neko otima to ste vi. Na silu sve, da budete najbolji na ovim prostorima. Ej pa vi ste nama oterali trenera koji vas je maltretirao i ponizavao na terenu i u dijalogu vise od decenije. A posto si ocigledno derle ili samo imas secanje ko ameba da te podsetim da ste vi prvi na ovim prostorima poceli da dovodite skupa pojacanja. Mislim da je bio onaj amer sa grckim drzavljanstvom...baby Sek...ne mogu da se setim prezimena. Fudbal bolje da ne pominjes jer tu ste tek pokrali sve zivo od tekmi, titula. Ej bre imali ste vise sviranih penala nego datih golova. Zato batali te price...Ima jedna poznata Bate Stojkovica: "Zna se ko ovde krade"
P

Pst

pre 5 dana

A sto si druze tako neurozan. Polako ne teraj me da ti nabrajam jer imam mnogo godina pa pamtim. Ako ti se nesto ne svidja zali se titi tu ti je iznad stadiuna jna, vas je zanavek.

user7777

pre 5 dana

Zelim ti mnogo srece gospodine obradovicu!
b

brt

pre 5 dana

kakav naslov,pa to samo u Srbiji moze da se procita🤣🤣🤣🤣
K

Kako reče

pre 5 dana

Arčibald Rajs: Čujte Srbi, čuvajte se sebe! Naš grozni narod najteže tj. nikada ne oprašta uspeh. Živeo Željko i veliki Partizan
П

Па...

pre 5 dana

...није рекао "чујте Југословени" 😂😂😂
b

bad

pre 5 dana

kakve veze tu ima partizani,čovek potpisao za panatinaikos?

PFC_DR

pre 5 dana

Koliko pakosti u komentaru jer mu je klub ugasen pa mora da navija za "preimenovani" klub iz Zeleznika. Ne mora, ali gde da prizna da navija za klub koji ne postoji. Ovako je lepse ziveti u iluziji.
m

mrga84

pre 5 dana

najbolji nas trener ikada
k

kakodane

pre 5 dana

Pa on od Pešića nije bolji,a kamoli od ostalih.
M

Mile g

pre 5 dana

Sam Obradovic u karijeri ima osvojenih preko 70 trofeja a celo kosarkasko sportsko drustvo c. zvezda pre 2011 i ovo novo takozvano osnovano 2011 u stjepana supanca imaju 54. I onda kako da ga ne mrze kao i Partizan. Dovoljno je uci u trofejnu salu videti trofeje i legende klubova i sve ce biti jasno.

Bojsa2

pre 5 dana

Mile,Mile...ima Obradovic,nema Partizan? Jel si ti navijac lika i dela Obradovica,ili Partizana? Ajde malo se resetuj,pa se javi!

Mladen Stojkovic

pre 5 dana

Миле, држе! Какве везе све ово има са КК Црвеном Звездмом?
П

Па...

pre 5 dana

...само Јасна Шекарић има више титула него Партизан и Панатинаикос заједно 😂😂😂 и то у свим спортовима.
D

DS1989

pre 5 dana

Pa druze ako tako gledas ima vise i trofeja od Partizana. Jel ste bi navijaci Partizana ili Obradovica?
m

malo istorije

pre 5 dana

Malo istraži kad ste osvojili prvi trofej.Vi mislite da se košarka igra od '74.Zvezda je napravila košarku na ovim prostorima.A koliko god da se hvalite niste čak ni u ex YU najtrofejniji.Cibona 2 puta prvak Evrope,Split 3 puta,Bosna jednom.Zvezda je prvi tim koji je uzeo neki evro trofej sa ovih prostora.

Miloš Orošić

pre 5 dana

Konačno gotova “saga”!
u

user7475

pre 5 dana

Nisu ga poštovali ovde koliko ce tamo u tome je razlika tamo ce uzeti titulu sa pola gasa!
P

Papu Gomez

pre 5 dana

Најбољи тренер икада, да да

M. K.

pre 5 dana

Ajde jos tekstova o zocu, malo je ovo. 🤣🤣🤣
П

Па...

pre 5 dana

...не знам да ли ће сад навијачи Желимира да навијају за Партизан или Панатинаикос 😂😂😂
D

Doce

pre 5 dana

Haha,ja naslova tugo moja...
2

24.232

pre 5 dana

Sta je kampanja... samo vesti o nekom kralju, a ono lik bez najjacih budzeta u Evropi ne bi uzeo nista sa tom istom Panatom. Lepse pricati bajke nego iznositi cinjenica o kolikom licemeru se radi i coveku koji jedno prica drugo radi. Vise se vi ljutite nego on, njega bas briga pare uzima.
I

Ibon Navaro

pre 5 dana

Dajte neki tekst o meni...mislim stvarno, na šta ovo liči... 😥
M

Milanoub2

pre 5 dana

Zvezda ima dve obezbedjene sigurne pobede u novoj sezoni evrolige.dobijate cigani dva puta Pao u sezoni.šta vas briga
J

Jolika1985

pre 5 dana

Ma to nije nikakva narocita vest iskreno
J

Jolika1985

pre 5 dana

Kakvog kralia to je mozda nekad bio
M

Milan Niš

pre 5 dana

Najveći licemer ,najveći manipulator kod najvećeg debila u EL..taman su jedan za drugog
b

bbgarko

pre 5 dana

Ma ovo je smejurija ,daj pustite neke mladje da se pokazu

1Sale11

pre 5 dana

Sto ne uzme borac iz cacka pa da napravi od njega evroligasa ,nego ekipu sa budzetom od 100 milke pa kupi sve top igrace.frajer na kubni

Мирослав

pre 5 dana

Pa i Fener kada je vodio tražio je neograničen budžet i igrače iz NBA
P

Pedjah

pre 5 dana

Jel mnogo patis?:))))) Zovi Ruuuudooonjuuuu da se isplacete zajeeeednoooo!!!
E

Eseks

pre 5 dana

Imao je i Ataman budzet pa nista.Malo vise postovanja za Zeljka
I

Irc

pre 5 dana

Imaš u ovoj Evroligi dvocifren broj timova sa ogromnim ili nešto slabijim budzetom samo je razlika ko je gde u načinu kako se potrošio ,eto Zvezda je kada se gleda koliko je uložila u sam tim bila u prvih 6,7 timova ako ne i jače pa dokle je dogurala.
K

Kako nista

pre 5 dana

Ataman je osvojio El sa Panatinaikosom.
M

Milantom

pre 5 dana

Papir, izgleda, trpi sve!!! Dobio je sve što je tražio u Partizanu, i mnogo više od toga. Rezultata nije bilo, poštovanje i autoriteta kod igrača, još manje. Otišao iako je rekao da neće više raditi nigde. Sad odlazi kod onog ludaka koji će ga naglavačke isterati usred sezone. Pre toga će, dobiti neograničeni budžet i bar 5 Nba pojačanja. A vi ovakve tekstove pišete.
Uh, kakav tekst, kakva najava, svaka čast.

milkica12

pre 5 dana

Hahahhaha taman je gospodar prstenova videcemo
K

Kings1

pre 5 dana

Vratio se svojoj kući . Naravno da je Pao njegova najveća ljubav

Vuk

pre 5 dana

Дошао у партизаи и продао причу како иде да освоји десету евролигу са њима, изложио их на макс и са најскупљим тимовима у партизановој историји једва узео две аба лиге. Човек који никад није преузео одговорност већ вечито сваљивао кривицу на играче, савез, судије...
Ž

Željko O

pre 5 dana

I to što je osvojio u ovim okolnostima je uspeh vidimo sada zadnje 2 sezone kako to izgleda velika potrošnja i problem i za Zvezdu kad takmičarski kao što je on igra EL i juri Aba ligu da ni do finala ne može da prodje čak ni KLS pa bar da je stigla njegove domete koje je postigao u plej off ovako ništa.
R

Raša P

pre 5 dana

Neće uzeti titulu Evrolige!
9

987

pre 5 dana

Neka lozenje pocne, feljton je ocigledno spreman
P

Pavlovicmp

pre 5 dana

Kralj se vratio živeo kralj
P

Poštena priča, kao…

pre 5 dana

Prifalilo vitamina za felgu… Nikad više, samo i ostale priče za malu decu…
u

user7575

pre 5 dana

Neka mu je srecno u panatanikosu sve najbolje!
sad ce istoriski budžet u evro ligi

Vukelic David

pre 5 dana

otisao je tamo gde mu niko nece reci sta da radi
M

MVPČAČAK

pre 5 dana

Patološka mržnja efempejaca prema ŽELJKU je za psihijatrijsko posmatranje, blago rečeno.
P

Preža

pre 5 dana

"Ne mogu da zamislim sebe nigde osim u Partizanu"?😂

Veca1971☆

pre 5 dana

Evo Preža ti rekao sve...
D

Dragojlo

pre 5 dana

Kralj je odavno abdicirao, deset proteklih godina su surovi dokaz. Njegovo vreme je odavno prošlo.
J

Ja16

pre 5 dana

Jedva cekam utakmicu Partizan-Panatanaikos Rada Nikolic sport klub i tako too Bice samo, ko ce koga ako ne svoj svoga 😉

Veca1971☆

pre 5 dana

Nisi jedini 🤣🤣🤣🤣

Marks88

pre 5 dana

lepa najava, za uspeh je put utabao kao mladić

Milijana Ilic

pre 5 dana

I kada uzme desetu naci ce se neko da kaze lako je njemu kada je imao sta je pozeleo kao da Olimpijakos to sada nema
j

jsd

pre 5 dana

Zavrsice kao u Partizanu. Prevazidjen trener.
@

@ssss

pre 5 dana

Pa vidimo kako je prevaziđen.Otišao u najbolji tim.A ti stručnjak lupaš po tastaturi i da nema ovog portala verovatno niko ne bi ni želeo da posluša tvoje mišljenje o košarci.Ovako zauvaljujući ovom portalu možeš da se iskažeš u pisanju nebuloza.
M

Ma da bre to

pre 5 dana

U koji bajo najbolji tim? Ovaj tim nije najbolji ni u evropi, ni grckoj, a boga mi ni u atini. 😂
L

Lusiliu

pre 5 dana

To je njegovo prirodno okruzenje ,kao Anceloti,ne zna Obrad da radi sa poluproizvodima,poluigracima,nekim kvazi talentima,ovako samo titula je opcija.
B

Bracamik

pre 5 dana

Odresen budzet za pojacanja da bi se opravdalo zvanje vrhunskog trenera
G

GORAN60

pre 5 dana

U partizanu zasrao sve i pobegao sada ce dobiti neogranicen budzet i verovatno ce osvojiti evroligu.
bravo za obradovica nasao je novi dom
D

Dalibor CZ

pre 5 dana

Ovo ce biti debakl epskih razmjera!
K

KK Žoc Belgrade

pre 5 dana

Ja nevidim sebe nigde sem u ovom klubu.Ili ću biti ovde ili neću raditi
B

Bane K

pre 5 dana

održao čovek reč....ljudina je to,vidi se po svakoj njegovoj izjavi....ljudska gromada
Š

Šljaka

pre 5 dana

Gledano velike su pare u pitanju,i to je ok,druga strana da je navijač Paritizana jeste,a da je Partizan jedan čovek nije i nikad neće biti Partizan iznad svakog Partizanovca. Željku naravno srecno na novom radnom mestu.
i

ivana9997

pre 5 dana

Nazalost po njega opet ce olympiakos osvojiti titulu

Pobogu...

pre 5 dana

Rumeni samo da moli boga da Sferopulos ne preuzme neki grčki klub...
в

всс

pre 5 dana

Какав манипулатор, како извртео гробаре! Они му кличу а он им се иза леђа смеје и узима милионе! Опасуљите се гробари алооооооо! Ко зна кад је он ово договорио са Јанакопулосом - најкасније оно кад био у Атини а ви га чекали, клинци плакали, а он се није удостојио реч једну да вам каже. Као и сви остали - и он вас воли до посчедњег евра, тј. Док неко не понуди више!
N

Nenad B.

pre 5 dana

Mi bar imamo kome da kličemo, da ne pominjem Kićanovića, Divca, Đorđevića, Danilovića, Bogdanovića, a kome ćete vi jade jadne, jedinu "legendu" ste po drugi put oterali pre kraja sezone.
V

Visente Del Boske

pre 5 dana

Saruman,tako ce i da prodje na kraju😂😂😂
A

Aleksanderrr

pre 5 dana

A sta bi Ili cu u Partizanu raditi ili necu nigde...Ljubav prema klubu....
с

севање

pre 5 dana

То за лаковерне гробаре. Њима је бар лако манипулисати.
U

Uros 73

pre 5 dana

Ajde bre ne ....
E

Epi

pre 5 dana

Strasno mi je zao sto je otišao, ipak u velikoj nadi i želji da će 10-tu jubilarnu evro titulititulu osvojiti sa našim partizanom!
A

A cekaj

pre 5 dana

cekam tebe da ostvarim jedan davni san no 2 nista? propala stvar nacisto.
P

Pristrasni posmatrač

pre 5 dana

Tako i treba, najveći ide tamo gde mu je mesto! A ne da radi ovde u nekošarkaškim uslovima gde deca pokazuju srednji prst, gde mu sudije ne persiraju i gde nisu svesni njegove veličine, pa ga 🧹-ju po nekoliko puta u nizu... Nemojte, molim vas, da se pravimo naivni da ne znamo o čemu se radi... 😊
Ш

Шта вам није јасно?

pre 5 dana

И погледајте табелу Евролиге!

Igor Musulin

pre 5 dana

Услови у којима је једино доказано успешан. Неограничен буџет.
T

Tako je

pre 5 dana

Jedino on ima budžet, svi ostali su sirotinja...a najveća sirotinja smo mi limenkari iz Železnika...teško je...

Mozzakomentator

pre 5 dana

nek je srecan povratak
g

gos77

pre 5 dana

srecno zeljko, ali realno u partizanu podbacaj karijere to nema sumnje to je i sam video i otisao
M

Mileta ilic

pre 5 dana

Ima Zeljko sigurno jos deceniju da guli u Evroligi poput Pesica i Dude, tako da ne brinem vrati ce se kad tad u Partizan jer nece doveka biti stanje u zvezdasrbiji ovakvo
M

Mozga bez

pre 5 dana

Neće ni tebi večno dozvoljavati da koristiš internet, ipak si ti u specijalnoj ustanovi gde se država brine o tebi
s

spiritus movens

pre 5 dana

Sve je to lepo ali ne moze jedan trener da vredi 3 miliona po sezoni i da zivi od tudjeg rada. Kakvu to on drustvenu vrednost stvara?
8

87

pre 5 dana

Epimeno... 🖤🙏
A

Agamisu

pre 5 dana

Grčki časovi ljubavi
D

Djanko

pre 5 dana

Srecno Zeljko.Nije nam se dalo da sa nasim Partizanom zajedno ponovimo veliki uspjeh.

Zeljko 11

pre 5 dana

Best of the best!!!