Komentari na vest

Haos u Atini zbog karata za F4: Polufinala se pomeraju?

G

Gost bez imena

pre oko 1 mesec

Nesposobnjakovići! (Glasom Srećka Šojića)
A

Avangarda

pre oko 1 mesec

sto da nisu delije sve pokupovale :)

Dusica072

pre oko 1 mesec

Resice se to do pocetka meča