Komentari na vest

Hezonja ima samo jedan izlaz iz Madrida

zeljko markovic

pre 19 dana

Po meni ako ne ode u nba,za njega jedina opcija Real Madrid,što I nije loše.Dugo je tamo,možda bi trebalo malo dac promeni sredinu.Videċemo,samo da ne ode u Dubai,da mu ponude neku astromnsku cifru.Mada mislim da ne bi tamo otišao,ostao bi u Real madridu.
U

U Tom Denveru

pre 19 dana

Sta ce u NBA. Bolje prvi u selu nego drugi u gradu

marko Lapadatovic

pre 19 dana

Dodji u Partizan brate

Nataša Adamov

pre 19 dana

ostace on u madridu,paklen igrac!
B

Blaki

pre 19 dana

Odličan igrač, jedan od najboljih u EL.

ivanara

pre 19 dana

ne moze hezonja u nba nista uradiiti

Ilija Stevanovic

pre 19 dana

dobar je igrac al nije za nba nema sve

Steksus123

pre 19 dana

A bas sam ga prizeljkivao u Partizanu
D

Djordje Milev

pre 19 dana

Dobar je igrač Mario, ali nije za NBA
m

[email protected]

pre 19 dana

Uzasna sezona reala ali mario je bio dobar
n

nemoguce

pre 19 dana

uzasna sezona a oni bili na dve lopte od titule…

Pa dodo sam

pre 19 dana

Kako je to tačno užasna sezona? Njih niko nije video ni da će uopšte da budu na F4, užasni su bili veći deo sezone, i onda se podigli i bili na jednu loptu do titule EL, da je ono magare pogodilo trojku i da je utakmica ušla u produžetke, pitanje je šta bi bilo..
c

chicalozzi

pre 19 dana

Rekao je da hoce da bude lider.. videcemo
B

Bari 1991

pre 19 dana

Eto ja dajem glavu ako je Hezonja 3&D igrac hahahahah Nurkic lepo rekao, nisi ti lilard da sutiras sa pola terena a sigurno nece da pristane na to da bude 3&D