Komentari na vest

Ima li kraja odlascima iz Efesa: „Au revoir” francuskog centra

markinjos4

pre 5 dana

steta sto se povredio bio bi odlicna opcija za večite
Ž

Žitko Jakovljević

pre 5 dana

Vreme je da konačno mi pravi treneri dobijemo šansu.
V

Vladava

pre 5 dana

lose bas igrao u efesu
J

Jakov23

pre 6 dana

AU REVORRR aloooo

Valentina Kolar

pre 6 dana

Sa takvom igrom i treba da ide iz Efesa
5

5789854

pre 6 dana

Au revor se kaže

medabagljas

pre 6 dana

lose igrao u efesu
i

iske.4

pre 6 dana

kako kaze ona s tiktoka au REVOR
r

rea

pre 6 dana

Ostoja, da radi u interesu Partizana (kao što ne radi), dao bi ovom čoveku koliko traži i molio se samo da će ga kondicioni treneri i fizioterapeuti lepo pripremiti za sezonu, jer zdrav Poarje je najbolja petice Evrolige, a pritom je idealan da igra zajedno sa Hejsom i Džekirijem.
b

bad

pre 6 dana

kako ova gospodja ne radi u nekom klubu,meni prosto nije jasno,ovoliko znanja,daj bre mocarte piši peticiju da se dotična brže,bolje stavi na raspolaganju ostoji i želimiru!
z

zvemil2025

pre 5 dana

nema nam spasa,sve cemo biti gori i gori

Dusan Maricic

pre 6 dana

lose igrao u efesu
b

bad

pre 6 dana

dušane zašto 2 ista komentara sa dva različita nika?

kivekive

pre 6 dana

Ovaj je gotov, jednu sezonu nije osta zdrav u poslednjih bar 3-4 sezone