Komentari na vest
Iz NBA jasno poručuju: Ako se ne dogovorimo sa Evroligom, nastavljamo sami
К
Кљаки
pre oko 2 sata
Последица неспособности Европљана да направе колико толико исплативо кошаркашко такмичење.
Неће бити једноставно када НБА крене у Европи .
Сви велики клубови носиоци Евролиге имају излазне клаузуле.

Golub86
pre oko 2 sata
nema ništa od toga, projekat propao u najavi








