Komentari na vest

Jang odbio 48.970.000 dolara od Vašingtona

Petar Kocevic

pre 8 dana

jos to ti treab bravo

Predrag Blagojevic

pre 9 dana

Uzece ga ratnici ionako su svi matorci

Branislav Jovanovic

pre 10 dana

Vracaj ga kod nas, bolje nema a goreg ima mnogo

Nikola

pre 10 dana

Svako radi ono sto oce
B

Borky10

pre 10 dana

Normalno da zeli da potpise na vise godina ako moze,da je uzeo igracku opciju to je na godinu a nije on Harden koji je u padu i zna da 50M nigdje vise ne moze dobiti pa uzima tu opciju od Klivlenda. Mogao bi on lako u Denver za Mareja, potpise novi ugovor i trade u Dnever. Ne bih se iznenadio a bio bi fino osvezenje i mislim da bi jos bolje saradjivao sa Jokicem od Mareja.
da li je moguce da ova neznalica uzima toliko para

1400

pre 10 dana

Neznalica si ti što komentarišeš nešto o čemu nemaš pojma

Igor Arizanovic

pre 10 dana

Potpisace 100 posto, ima info

Aleksandar Osmanovic

pre 10 dana

Svaka cast obogatio se
G

Gost nedragi

pre 10 dana

Vala,i trebao je da odbije tu sicu. Bas su ga potcenili. Ko je lud da igra za te pare? Samo onaj ko nema neki bolji pos'o.Istorijska sramota Vasingtona.
D

Dejan23

pre 10 dana

E moj Jang... mada dobro mozda ima svoje razloge
M

Miloslegenda

pre 10 dana

Bas lud , odbija neverovatnu sumu
V

Veljabatica

pre 10 dana

sto li je odbio ovo, odlicna ponuda

Stefanbiki95

pre 10 dana

Lud čovek šta odbija