Komentari na vest
Jang ostaje u prestonici za 212.000.000 dolara

ljubisa rajkovic
pre 4 dana
Da li je moguće da će Vizardsi konačno biti konkretni? Treba im bar još jedan dobar jer Obrva nije siguran da će biti zdrav. Nije istok toliko jak iako jest jači nego ranije.
N
Nikola2
pre 4 dana
Dobar igrac nema sta, ali cifre koje zaradjuju su stvarno astronomske
bgdbgd
pre 4 dana
Nema odbrane ali u napadu pravi razliku
Z
Zivko57
pre 4 dana
Vredi svakog dinara nema sta
b
boogie05
pre 4 dana
bogdan bogdanovic!
KrisLass
pre 4 dana
Samo dobar klub👏
k
kikica1971
pre 4 dana
Vrhunski igrac ali nema srece sa odabirom klubova
Vuk
pre 4 dana
Ништа ако не буду конкурентни са дејвисом и њим - два играча која су стално повређена кад се ломи.
j
jokicvv.
pre 4 dana
Dobar plej ali loši klubovi
P
Predrag Petrovic
pre 4 dana
dobar plej samo nikako da ubode pravi klub
J
Janaćko
pre 4 dana
Ogromna lova za najprecenjenijeg igrača u u ligi. U napadu tanak, zato je u odbrani čunj. Mora da ima gole slike Silvera čim do sad nije završio u Evrokupu.
Slavko Ćosić
pre 4 dana
Koliko je to love ni tuce bikova ne može da povuče
kiki044
pre 4 dana
Srecno mu bilo u vasingtonu samo jos ja morant hvali tu
g
gnrslash
pre 4 dana
Mislim previse novca za njega ali imaju Vizardsi prostora da to urade. Svakako veliko pojacanje za njih. Iskreno ja bih se odrekao Dejvisa i doveo nekog perspektivnijeg i jos bitnije igraca koji moze da igra. Nazaloat AD je veoma cesto povredjen
R
Roginjo
pre 4 dana
Mogu biti izuzetno dobri sa Dibantsom, ako Davis ostane zdrav oni su sigurno u top4 na istoku
FC RED STAR
pre 4 dana
Dobar plej ali loši klubovi
Miloš Pešić
pre 4 dana
velika je to cifra para
k
kurence
pre 4 dana
previse para za igraca koji igra samo napad, opasan asistent ali u odbrani je igrac manje, probijaju ga svi
k
kurence
pre 4 dana
strasan suter ali ne bas konstantan, to moze da mu se obije o glavi u nba-u ali svakako treba da se okusa
Igor Arizanovic
pre 4 dana
Skoro kao Jokic
No name
pre 4 dana
otpisao bogfdanovica
nba
pre 4 dana
Preplacen igrac definitivno sto bi se reklo odnos cene i kvaliteta nije dobro uparen
К
Краљ Никола
pre 4 dana
САД немају престоницу, пошто немају монархистичко уређење. Вашингтон је просто - главни град.
Danijela62
pre 4 dana
jang dobar igrac dobro sklopljena ekipa.
Perica Aksentijevic
pre 4 dana
Dobar igrac,zasto ne bi ostao
S
Skeva123
pre 4 dana
Ja da sam na mestu Vizardsa pustio bih ga da ode. Mali plej koji je dosta izgubio na brzini, a zadnje 2 godine je igrao jako lose tako da bih ga probao jednu sezonu, a posle ako bude igrao dobro dao jacu ponudu. Ovako moze da bude jedan od najgorih ugovora u ligi za 2 sezone,
J
Joksa1986
pre 4 dana
Nece ovaj ugovor biti problem nikakav, on kakav god da je on ce svoje na terenu isporucivat a to ce biti 20+10 , Vasington treba da se rijesi Obrve i Rasela, to su stetni ugovori, tim resavanjem otvaraju u SC sebi najmanje 60-70 miliona dolara. A tim treba da grade oko Janga, Dzonsa, Sara i sad vjerovatno dizu AJD-ia kao prvog pika, sta vise da pozeli jedna fransiza ???
I
Ivanab00
pre 4 dana
Pametan pozet i treba ostati srecno
M
Marko206
pre 4 dana
Dobar igrac, ali on i Dejvis da nesto promene u vizardsima tesko da je moguce.
Милош Гроздановић
pre 4 dana
Dobro je sto ostaje
S
Storari23
pre 4 dana
Dobro je...za protivničke ekipe.

_(1)_(1).jpg.webp)

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)



