Komentari na vest
Jang ostaje u prestonici za 212.000.000 dolara
Danijela62
pre 27 minuta
jang dobar igrac dobro sklopljena ekipa.
Perica Aksentijevic
pre oko 1 sat
Dobar igrac,zasto ne bi ostao
S
Skeva123
pre oko 1 sat
Ja da sam na mestu Vizardsa pustio bih ga da ode. Mali plej koji je dosta izgubio na brzini, a zadnje 2 godine je igrao jako lose tako da bih ga probao jednu sezonu, a posle ako bude igrao dobro dao jacu ponudu. Ovako moze da bude jedan od najgorih ugovora u ligi za 2 sezone,
J
Joksa1986
pre 22 minute
Nece ovaj ugovor biti problem nikakav, on kakav god da je on ce svoje na terenu isporucivat a to ce biti 20+10 , Vasington treba da se rijesi Obrve i Rasela, to su stetni ugovori, tim resavanjem otvaraju u SC sebi najmanje 60-70 miliona dolara. A tim treba da grade oko Janga, Dzonsa, Sara i sad vjerovatno dizu AJD-ia kao prvog pika, sta vise da pozeli jedna fransiza ???
I
Ivanab00
pre oko 1 sat
Pametan pozet i treba ostati srecno
M
Marko206
pre oko 2 sata
Dobar igrac, ali on i Dejvis da nesto promene u vizardsima tesko da je moguce.
Милош Гроздановић
pre oko 2 sata
Dobro je sto ostaje
S
Storari23
pre 33 minute
Dobro je...za protivničke ekipe.





.jpg.webp)


