Komentari na vest

Jang ostaje u prestonici za 212.000.000 dolara

Danijela62

pre 27 minuta

jang dobar igrac dobro sklopljena ekipa.

Perica Aksentijevic

pre oko 1 sat

Dobar igrac,zasto ne bi ostao
S

Skeva123

pre oko 1 sat

Ja da sam na mestu Vizardsa pustio bih ga da ode. Mali plej koji je dosta izgubio na brzini, a zadnje 2 godine je igrao jako lose tako da bih ga probao jednu sezonu, a posle ako bude igrao dobro dao jacu ponudu. Ovako moze da bude jedan od najgorih ugovora u ligi za 2 sezone,
J

Joksa1986

pre 22 minute

Nece ovaj ugovor biti problem nikakav, on kakav god da je on ce svoje na terenu isporucivat a to ce biti 20+10 , Vasington treba da se rijesi Obrve i Rasela, to su stetni ugovori, tim resavanjem otvaraju u SC sebi najmanje 60-70 miliona dolara. A tim treba da grade oko Janga, Dzonsa, Sara i sad vjerovatno dizu AJD-ia kao prvog pika, sta vise da pozeli jedna fransiza ???
I

Ivanab00

pre oko 1 sat

Pametan pozet i treba ostati srecno
M

Marko206

pre oko 2 sata

Dobar igrac, ali on i Dejvis da nesto promene u vizardsima tesko da je moguce.

Милош Гроздановић

pre oko 2 sata

Dobro je sto ostaje
S

Storari23

pre 33 minute

Dobro je...za protivničke ekipe.