Komentari na vest

Još nema trenera, ali tu je pojačanje

meda rashord mar

pre oko 18 sati

Nemci su se ozbiljno posvetili košarci i na reprezentativnom i na klubskom nivou
S

Sofronije Jr.

pre oko 15 sati

Trile jesu se nemci posvetili košarci na repztativnom i kluPskom nivou?

trilee93

pre oko 20 sati

Nemci su se ozbiljno posvetili košarci i na reprezentativnom i na klubskom nivou
V

View

pre oko 21 sati

Pešić otišao u penziju? Samo puškom mogu da ga oteraju.🤣

Ranijeri

pre oko 22 sata

Dobar kosarkas,krenuo Bajern u pojacanja
s

stv

pre oko 22 sata

Solidno prvo pojačanje za Bajern! Johanes Timan je pouzdan, iskusan krilni centar koji može da igra obe pozicije u reketu i već se dokazao u Evroligi sa Albom. Vraća se kući pun samopouzdanja posle Japana i biće odličan partner Gabrielu, Vojtmanu i da Silvi. Šteta što još nema novog trenera posle Pešića, ali ovakav potez pokazuje da klub ozbiljno radi na sastavu. Ako zadrže Majka ili nađu adekvatnu zamenu, Bajern može da bude vrlo konkurentan naredne sezone.
D

DjolePartizan12

pre oko 22 sata

Timan je jedno vreme igrao odličnu košarku i onda nestao.

Vladimir Jovanovic

pre oko 22 sata

Jedan je Kari Pešić
L

Leukemija

pre oko 22 sata

Sad moze greje klupu i tako
G

Gggggggg

pre oko 23 sata

Eto vidite da i bez trenera se dovode igrači, tako je limar dovodio igrače pored Zoca.

perazdera6

pre oko 23 sata

Solidan igrac bio videcemo da li moze sada da pruzi nesto
u

user7575

pre oko 23 sata

Nekada bio solidan igrac,sad tesko da moze nesto!