Komentari na vest
Kad Luka kaže da ostaješ, nemaš brige: Rivs produžio ugovor sa Lejkersima
P
Papu Gomez
pre oko 2 sata
хвала богу да су се огласили о краља
Marko Marjanovic
pre oko 3 sata
ajmooo lajekersi

aura 222
pre oko 4 sata
ništa ovaj dončič neče napraviti, bez prstena ce završiti karjeru u nba
V
Veljko9
pre oko 5 sati
Doncic Rivs Lebron Hacimura Ejton odlicna petorka, da svi mogu biti zdravi apsolutni kontenderi.
KuukYY
pre oko 5 sati
srecna zvezda je ovaj
Stefan Nikolic
pre oko 5 sati
luka je bogg u lejkersima
Petar Kocevic
pre oko 5 sati
luka doncic lud
pa normalno je da najbolji igrac bude taj kojo ce da se pita
Za sta tolike pare ljudi moji, nemoguce da nemaju opciju da za te pare dovedu nekog boljeg!?
N
Natalii29
pre oko 6 sati
neka produze i sledecu godinu natavno
M
Marko Živac Gornji Grad
pre oko 7 sati
ima dobar šut, dobro rešenje za drugog pleja.
mladen misic
pre oko 7 sati
Odličan šuter, ali mora neko pojačanje
t
tip87st
pre oko 7 sati
Interesntno je kako bogati engleski klubovi, baš nijedan, nisu videli tu Oliseovu klasu i doveli ga za skromnih 60 miliona. Baš niko! Mislim da Bajern tvrdi pazar. Nabija mu cenu, a onda... Ako bi Perez dao 220 miliona, Bajern bi trebao da traži Valverdea i 100 milona. Pa, Perez, izvoli!
M
MrZrex
pre oko 5 sati
Bato Luka i Rivs igraju košarku u Americi
P
Perapera
pre oko 5 sati
Kakav te Olise prijatelju spopao ovde








