Komentari na vest

Kako Nemci vide ispadanje Srbije: Finci iznenadili, igrali su srcem

Rago Ljatifi

pre 10 meseci

izanalizirajte dobro poslednja tri takmičenja. sva tri su " uspeh"ali moglo se na predhodna dva sigurno još stepenicu više da je ove momke vidio trener oštrog uma. naime, za oba "uspeha" svetsko i olimpijada kriv je pešić. mnogo je kasnio sa odlukama( logično, star čovek) a ovi pored njega na klupi, zovu se pomoćnici ali ništa ne pomažu već odmažu. zato je logično da se oni promene. igrači su prva klasa. skoro svi neiskorišćeni ili bolje reći iskorišćeni 20-30% ( gudurić, avramović, petrušev, marinković, vukčević). svako od njih može mnogo više ali ako igra.. ovo protiv turske i finske ne treba ni komentarisati. oba poraza idu na dušu stručnog štaba, ne igrača... kriv stručni štab na čelu sa pešićem. i oni moraju da odu. a i čović sa njima
O

Opet turci

pre 10 meseci

Turci dva puta, a gdje su finci.
#

#

pre 10 meseci

evo logicno da planiraju da Pesic ostane, dali ugovor i dedica nece nigde, jos ce se trositi prajm najboljeg igraca planete
B

Brundo

pre 10 meseci

Jos neki drzavni orden da mu uruci.
N

Ne laprdaj

pre 10 meseci

Druže ugovor Pešiću ističe na kraju meseca.
#

#

pre 10 meseci

Pa zasto on kaze necu da dam ostavku?
V

Vladimirson

pre 10 meseci

Pa nece nista da se desi za 20 dana. Otici ce kao gospodin, kad mu istekne ugovor.