Komentari na vest
Kanada je sila i ima luksuz da precrta Marija i Viginsa
B
Boldrick
pre 25 dana
Zar oopet da gledamo MVP padavicara.
N
Nini3112
pre 25 dana
Opasan Kanada ima tim,mogu bez bilo koga,pravi tim
Aleksandar Osmanovic
pre 25 dana
Sto su igrali igrali su sledecu nemaju sanse!
c
chicalozzi
pre 25 dana
Marej vise ne moze da isporuci ono sto je nekada mogao
N
Nessaj
pre 25 dana
Zašto uporno koristite reč "prozor" ? Kakvo je to pomodarstvo? Reci lepo brate julski termin, kakav prozor, kakva anglifikacija...
djole.
pre 25 dana
To su sada svi krenuli da spominju,prozori pa prozori.PVC stolarija.
D
Dmc
pre 25 dana
Прозор није англификација јер је српска реч јер вероватно мислиш на превод од window што фиба користи, да не причам да је реч "термин" латинског порекла од terminus. Буквално свеједно шта се користи, прозор је "српскије" од термин ако већ идеш том логиком
S
Saguenay
pre 25 dana
Nek Veljko Paunović pročita ovaj tekst.








