Komentari na vest

Kari i družina nisu mogli do novog čuda! Finiks ide na Oklahomu

B

Boldrick

pre 2 meseca

GS ima losu klupu.
a

ancibanana

pre 2 meseca

kari mnogo los u zadnje vreme a i nema s kim
I

Igor Mandic

pre 2 meseca

JEDAN,JEDINI!!!GOSPODIN STEF KARI!Kakav je to KRALJ! Goldenu treba rebuild!
M

Martinabrt

pre 2 meseca

samo da ne sviraju 20 bacanja po utakmici za SGA i sve top
D

Djuro17

pre 2 meseca

Sto ste igrali,igrali ste

filipdjuk11

pre 2 meseca

kraj GSW-a kakve smo poznavali, a cini se da ni buducnost nece biti bolja za njih po igracima koji sada igraju

Lix

pre 2 meseca

Steta, navijao sam za njih
N

Nataas99

pre 2 meseca

Ne moze on sam da ubacuje 3 i da tako pobedjuju jbg nije on kriv

Vukasin Nikolic

pre 2 meseca

gotov je kari…bolja bio feniks
?

????!!!!!

pre 2 meseca

Nema Denvera veceras na Areni?!

nadama

pre 2 meseca

ma kakvi variorsi ne mogu oni nista

Novi

pre 2 meseca

Otkad im je otisao Thompson neka vise tog klasicnog sutera osim Karija u ekipi.Green je u padu forme vec godinama tako da moraju da se pojacaju ako planiraju nesto ozbiljnije.

Kostur

pre 2 meseca

Vreme je za penziju dosta je bilo
k

kordelio23

pre 2 meseca

Mnogo teži match up za Oklahomu bi bio Golden Stejt. Ovako metla ili u najboljem slučaju 4-1 za Tandere

Brutal92

pre 2 meseca

Јбг не може све сам ...

Lalala

pre 2 meseca

Ko god da je prosao bio bi isprasen od Oklahome...

rosa100

pre 2 meseca

skroz zasluzeno nema sta da se prica
L

Laki22774927

pre 2 meseca

Dzaba kad nema nikog sem njega u goldenu

alekshO9lxdr 13

pre 2 meseca

Dosta su se provlacili sve dodaje na naplatu

Milan Sofija

pre 2 meseca

Cari bi trebao da promeni tim,Golden je sad mnogo losa ekipa...

mikelosbos

pre 2 meseca

Feniks zasluzeno bolji
N

Nini3112

pre 2 meseca

Mislio sam da je Green tezak promasaj za Sunse ali fino igra,iznad mojih ocekivanja. Golden State je ocajna ekipa izuzev Karija.
B

Buki12

pre 2 meseca

Kari nije svemoguc,
B

Boldrick

pre 2 meseca

Steta sto se povredio Batler inace ko zna sta bi bilo.
Z

Zarinjo11

pre 2 meseca

A dosta je bilo da se provlace

Otac Makarije

pre 2 meseca

Stefon bi trebao da promeni tim i jos jednom napadne ptsten
h

hellokcs2

pre 2 meseca

Ne mogu svi da budu odlični, ali videćemo.

1400

pre 2 meseca

Go Suns

VW87

pre 2 meseca

Svi smo hteli da prodje dalje Kari, al pustinjaci bejahu bolji i zato idu dalje.Oklahoma ce im na rep stati.

Miloš Savić

pre 2 meseca

Pokušaj poslednjeg trzaja za GS, treba da se okrenu životu posle stefa, finiks čeka metla u prvom kolu.
M

Milica18

pre 2 meseca

Kari legendo samo tako nastavi
N

Nebojsa Tasic

pre 2 meseca

Nema sa kim da igra

Nikola1960

pre 2 meseca

Zao mi zbog stefia tezak pleoff

Dejan Nikolic

pre 2 meseca

Steta bass,nisu zasluzili ovo

CrazyHappy

pre 2 meseca

CURRY!
R

Riki97

pre 2 meseca

Losa suterska partija Karija,sa druge strane dobra partija Grina
P

Papi Chulo

pre 2 meseca

Sta se desava sa komentarima posledjih par dana, kao ai da pise, sve sablonski napisano?!

Jelena Lazic

pre 2 meseca

Nisu uspeli Voriorsi da još jednom prevare vreme i pokrenu novu bajku
k

krisone

pre 2 meseca

jak playoff ove godine

Nenad_999

pre 2 meseca

Steta za sefa nadam se da ima vremena za jos jedan prsten pre penzije

DamirMk

pre 2 meseca

Vreme je malo za penziju

marko.kum

pre 2 meseca

Imaće produženi odmor
Z

Zokili

pre 2 meseca

Sigurno ce se dobro provesti Feniksi protiv Oklahome, bice 30 razlike za Oklahomu
T

Tomili11

pre 2 meseca

Žao mi je samo zbog Karija, vreme je da ode iz Golden Stejta, zaslužuje mnogo više i bolje

Ivanzile123

pre 2 meseca

Stef Kari najbolji trojkas

Zivot je igra

pre 2 meseca

žalosno al tako je nisu uspeli...a borba
m

majster

pre 2 meseca

Ne moze sve Kari sam.
R

Ravaneli11

pre 2 meseca

Najbolji trojkaš svih vremena! Žal je što ne igra sa Jokarom u ekipi...

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Зрео је за пензију Спејшатл Кари.

rajko vidic

pre 2 meseca

Neće se ni feniks proslaviti sa oklahomom,ali ajd da sačekamo

Urke97

pre 2 meseca

Kari je legenda
R

Rajan

pre 2 meseca

Ne može Stef sve sam, nema nikakvu podršku ekipe!
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

Vreme je malo za penziju
I

Ilijajakim02

pre 2 meseca

Ima da gori play-off, al mi drago da su ispali Horneci

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Vreme je da odu u penziju dosta su igrali

jovan1111

pre 2 meseca

Lejkersi ili Denver osvajaju prsten..
d

draza1990

pre 2 meseca

poderace ih Oklahoma!

dzonipfc995

pre 2 meseca

Proslo je vreme Kariju godine rade svoje

acak477

pre 2 meseca

Grin je okončao susret sa čak 36 poena i tako sasvim zasluženo poneo zvanje igrača utakmice. Sansi su sav svoj fokus bacili da Devina Bukera koji je zaista imao loše šutersko veče, promašio je sva četiri pokušaja za tri poena, imao je doduše 20 poena, ali tačno pola je dao sa linije za slobodna bacanja. Kod Voriorsa je definitivno falio šut Stefa Karija, tačnije falila je njegova magija, Postigao je 17 poena, ali iz igre je pogodio samo četiri od 16 šuteva. Kada u Golden Stejtu svedete najboljeg šutera svih vremena na takve procente, nije ni čudno što imamo ovakav ishod meča.
M

Markomarko99

pre 2 meseca

Vise srece drugi put Steph! 🤝

bordeaux

pre 2 meseca

Po meni ocekivano. Pobedili su ipak samo nesrecne Kliperse
J

Jasmina65

pre 2 meseca

Bolji tim je pobedio i imao vise srece

[email protected]

pre 2 meseca

Ne moze Stef sve sam..

Goja Ivanovic

pre 2 meseca

Steta kari ali vreme je za drugu ekipu

bugarinov

pre 2 meseca

Nemaju oni sta da traze dalje, gube sledecu 99%

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Uvek I'm je neko povredjen k Durant jedne sezone oni izgube titulu

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Cuda su napravili do sad bez igraca dobrih
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Завршила се и та прича, кувар је престарио...
t

tamara94493

pre 2 meseca

Vreme je da kari menja ekipu

Quattro

pre 2 meseca

Drejmond Grin naravno - isključen! 🤣
V

Vanjaxd

pre 2 meseca

Kraj jedne ere
B

Blaki

pre 2 meseca

Davno je prošlo vreme Golden stejta.
O

Osvojili su

pre 2 meseca

pre 3-4 sezone, a davno je proslo njihovo vreme, lmao.