Komentari na vest

Kevarijus Hejs na pragu Partizan Mozzart Beta!

mama Mama

pre 6 dana

Nek .mu je sa srećom

Milovan Jokic

pre 19 dana

Dobro pojacanje treba da dodje

nedjo nedjo

pre 19 dana

Iskreno odličan je igrač

cima88

pre 19 dana

Nije njima lako psihički da igraju
Č

Čula

pre 19 dana

Hejs je iskustvo koje treba timu
G

Grobarcina

pre 19 dana

To breeeee kidacemoooo bolja ovakva pojacanja nego neka top pojacanja pa posle nista ovo će da bude dobro bas pojacanje 💪🏀🏆🤍
p

prosek 6 poena tanko moze samo drugi

pre 19 dana

centar da bude treba jedan bolji prvi....
D

Djani85

pre 19 dana

Auuu, ovaj je odličan, 6 poena i 3 skoka. Top je pojačanje al za KLS

Marko Pavlovic

pre 19 dana

Odlično. Prvi centar umesto Džakija

pavlee15

pre 19 dana

dobro pojacanje za partizan,ali treba jos pojacanja

Ranijeri

pre 19 dana

Dobar je Hejs ali mora jos jedan centar
Z

Zoki959

pre 19 dana

Nurkić prvi centar Hejs drugi i to je to!!
l

loknica11

pre 19 dana

Usrecice on je dobar igrac

Marko Mracajac

pre 19 dana

Krenula je drama oko transfera opet iznova
G

Gandra i sosa

pre 19 dana

Neka samo objasne ovi iz uprave zašto nije došao Miletić?!
a

ako su ruze, procvetace...

pre 19 dana

jer nije za EL, a vec imamo prosecnog centra za ABA, Lovrenja
Z

Zeze 90

pre 19 dana

Za partizan bi bilo najbolje da sacuva ekipu, barem prvu petorku Dzons, Vasinton, Bonga, Pokusevski, Dzakiri... Ovo ostalo obnoviti....

Ikebana

pre 19 dana

Bice odlicno pojacanje za Partizan,mora Jos neko pojacanje
i

ing

pre 19 dana

Ako je doveden kao backup opcija onda okej ako će biti prvi centar ugasili smo ga
p

pace

pre 19 dana

gore nego ove sezone ce biti cuj pojacanje tanaskovic i ovaj centar pa takvu dvojcu imamo vec bicemo ubedljivo poslednji u evroligi
R

Realnoo samo

pre 19 dana

Ne secam se da smo bili preterano dobri sa Tajrikom i Dejvisom ili Kaboklom i Kaminskim 😂
b

boca2343

pre 19 dana

Skoro pa dabl dabl😭😭
M

Mileta ilic

pre 19 dana

Sta ljudi hoce. Pa nemamo mi neogranicen budzet ko tzv. zvezda sto ima na 25 igraca, 4 trenera. Ako bruno odlazi ovaj ne moze biti gori od njega.
O

Ok

pre 19 dana

E moj golube beli. Reko cika isto. Dobar centar Hejs, malo lenj na kraju karijere.
d

docke1b

pre 19 dana

Ajmo crno beliii mozemo mi too
V

Vaaanjaaa

pre 19 dana

Katastrofa je blaga rec za ovog

Zoran Pejic

pre 19 dana

E da vidimo i tebe, mnogo imena slabo se pokazu
j

jocy9933

pre 19 dana

Dobrodošao legendo.
F

FMP.

pre 19 dana

Čestitam Dubaiju lagano osvajanje ABA titule ove sezone!
P

Prti

pre 19 dana

Asvel uzeo Tajsa. Au imace ekipu ozbiljnu bas. Zvezda i Partizan a pogotovo navijaci da se spreme za prepucavanja ko ce biti u bolje rangiran od 15tog mesta jer top 10 naredne godine misaona imenica za oba kluba.
c

cvetak12

pre 19 dana

Crno beli mozete vi to
Bilo bi dobro da ostane i Bruno i Tanasković došao.

teodorajaa

pre 19 dana

Ајмоооо црно белии, можемо тоо
G

Grobar 007

pre 19 dana

Ne mogu da vrujem da je ovaj košarkaš na meti KKP. Ispod proseka. Da li Paspalj zna šta radi? Ovo ne ide na dobro. Uporedite ovo od centra sa centrom Dubaija. Užas!!!
G

Gandra i sosa

pre 19 dana

Ma kakav Paspalj!? Godinama van bitnih događanja, nije ga bilo u žiži dešavanja i praćenja igrača i sad će on kao odjednom da sve zna i pravi neke dobre poteze!? Prevelika očekivanja od njega i realni su samo pogrešni potezi!

Trifke1970

pre 19 dana

Odlican igrac iskreno moramo se sloziti svi da bi dobrodosao u ekipu!

Caki988

pre 19 dana

Solidan centar,zahvalan.ima iskustva u evroligi.Sa Brunom i Dzekirijem(ako ostane)nije to toliko losa centarska linija.

Petar Petrovic

pre 19 dana

Ma nema šanse, da ostanu Bruno i Džekiri, verovatno jedan odlazi. Jer ti pored njih imaš i Žoa, tako da pretpostavljam ovaj drugi neće dobiti novi ugovor, pošto koliko se sećam ima potpisano do kraja sezona. Doduše možda i neko bude želeo prvog, a nama on svakako opterejuće budžet. Sve u svemu lično bi pre zadržao matorog, jer malo koji nama pristupačan centar ima tako dobar šut sa poludistance.

markinjos4

pre 19 dana

izuzetno loš potpis mada verovatno je presudila plata koja je verujem izuzetno mala pa je zbog toga potpisan verujem da je u pitanju 700,800 hiljada
@

@ssss

pre 19 dana

Korektan centar,baš kao i Bruno.Ništa specijalno.Solidan evriligaški centar.

crvene beretke

pre 19 dana

tesko li se nama..
R

Rodman93

pre 19 dana

Primjetio sam da komentare na ovakve vijesti 98% ostavljaju neznalice koje o sportu, u ovom konkretnom slučaju o košarci ne znaju ama baš ništa. Vrte neke mantre, negativišu, pljuju, bla bla bla bla. Nema smislenih komentara. Samo gluposti. To vam je današnjih 98% navijača Partizana. Gomila ko zna čime frustriranih likova koji misle da će Partizan osvojiti EL pored svih ovih aždaja i ala u smislu finansija, u smislu infrastrukture, u smislu uticaja u EL itd. Man' te se toga. Igramo, ako šta napravimo super, neki plej in, potencijalno plej of i super, ako i ne, opet podrška svom klubu ako ga volimo. A te priče f4 osvajanje to zaboravite. Neće se desiti. Kao i ovi drugi iz Železnika, neće se desiti.
P

Pst

pre 19 dana

Ove navijacke sale ok ali trabunjanja. Ovo pisem poodavno. Ko osvaja El. Prvih 6 svake sezone vlasnici lige po dva Grka, Spanca i Turckna. Niko drugi. Mi samo finansijeri i smeju nam se na sta se palimo. Ovim rosterima samo redovno placamo strance koji nemaju kvalitet za njih. Tacka.
T

Top 16

pre 19 dana

Opet ce drzavni budzet biti siromasniji za 35 mil koji ce se iskoristiti za novi top 20 u Evroligi i top 16 na kraju takmicenja! Zali boze bacenih para...🤦
s

sekula 86

pre 19 dana

vest je o Partizanu ne o zvezdani

Radoman Ninkovic

pre 19 dana

Prosečno nešta se nije naigrao u monaku
S

Skloni sliku

pre 19 dana

Mojne da plašiš narod.
F

FmpDubai

pre 19 dana

Kad pocinje proslava Top 20 u EL,zatim Nula trofeja ove sezone i 3 mesto u fudbalu na tabeli..zna li se sta?
T

Top 20 EL

pre 19 dana

Znaci i za ovoga 2.5 mil po sezoni kao i za svako pojacanje koje dovedu!
k

koment

pre 19 dana

Ovo vjerovatno znači odlazak Džekirija.Aposlutno isti tipovi igrača, stim da je ovaj pokretljiviji. Ali ne treab očekivati neki napadački uticaj.

Matija Milutinovic

pre 20 dana

Daj hejsa kod nas ds pokida

n p

pre 20 dana

Bice on odlicno pojacanje

rosa100

pre 20 dana

sve bolji od boljeg bravo

crvenazvezda188

pre 20 dana

samo nemoj on da dolazi nije nesto

milovankg1

pre 20 dana

On je odlican, hvala bogu
a

acaze

pre 20 dana

Gde su to drvo nasli i iskopali od toliko igraca. Osim neke borbenosti i skoka, nista drugo ne zna. Sut ocajan, slobodna vacanja upitna, ledjna tehnika nula, jedino iz nekog otvaranja ili neki pik. Eventualno da bude treci centar, samo za to je dobar.
o

onako usput

pre 20 dana

Kevarijus - Havarijus u najavi ...

panteR

pre 20 dana

Srecno im s tim,uzas..

M Nalog

pre 20 dana

hahahhaha kakv pojacanja
B

Bacoglavac

pre 20 dana

Кад нема о чему да се пише, ајде да повезујемо неког Партизаном...

Sandro Nikolovski

pre 20 dana

Odlican igrad koji bi bio znacajno pojacanje za crno bele.
G

Gille

pre 20 dana

Ovakvih na ić, moze da se nadje bar 20 - ak!

Perica Aksentijevic

pre 20 dana

Prosek od igraca..Daj dovedite neke zvucne kad vec dajete toliki novac
M

Mali Budo

pre 20 dana

Polako se pretvaramo u Evrokup ekipu. Vratite Pejna, Ledeja I Nanelija.
s

sandrasandrq

pre 20 dana

Bomba pojacanjee
d

duskica12

pre 20 dana

Nece doci Bogdan ali evo ovog, ajde valja moze nesto da uradi
i

ivi

pre 20 dana

Dobrodosao u najveci i najtrofejniji srpski klub beogradski Partizan jer mi smo kosarka i niko vise TACKA
M

Mata12

pre 20 dana

hoce li jednom racionalno razmisliti i dovesti nesto kvalitetno

M Nalog

pre 20 dana

bas im on treba za f4
r

racko1234

pre 20 dana

Hejs nije nesto, ne znam sta od njega i moze da se ocekuje
N

Nolan Smith

pre 20 dana

Odlicno pojacanje, osvojice sve kao i ove sezone

Dakara

pre 20 dana

To i ja kažem, svaka čast sportskom sektoru na odabiru igrača, smešno da smešnije ne može biti

pika557

pre 20 dana

Opet poskupljuje struja gorivo hleb
@

@pika..

pre 19 dana

... a mozak zakržljava..
B

Brojevi

pre 20 dana

Ko je sledece pojacanje Partizana?
M

MVPČAČAK

pre 20 dana

I Bruno i Džekiri su klasa za ovoga. Izgleda da nam sledi lagani pad...
G

Grr

pre 19 dana

Košarkaški mag Ostoja i Miško prave roster,... Ostoja je ekspert za polovnjake
P

Pfc

pre 20 dana

Ako je već raspad sistema u Monaku mogao se probati Tajs potpisati, ovako od ovoga ne znam sta da ocekujem.
R

Rodman93

pre 19 dana

Da ste iole pratili sezonu, korisniji za Monako je bio Hejs nego Tajs. Tajs je bio smiješan, ali kao i većina samo gledate imena. Tako je i klub gledao imena i doveo Miltona i Parkera i šta smo dobili ? Propast.Trener ga želi i šta mi imamo tu da pametujemo?
T

TIKAtaka

pre 20 dana

Karlik, Kalates, Mitar, Milton, Lakic, Nakic, Vanja, Olmen, Osetkovski, Pokusevski, Tanaskovic, Lovernj, Hejs, Bruno.. Ovo je vec prakticno pun roster od 14 igraca... Ovde ni Bogdan da dodje ne moze nista da uradi... Partizan ide na dno tabele...
i

ivi

pre 20 dana

Idi gledaj FMP buahahahahahaha
m

miki.mocart

pre 20 dana

Kako svakog prelaznog roka svi igraci dolaze i na kraju ni jedan ne dodje u Partizan.
.

..

pre 20 dana

Kreće postepen pad Partizana, sledeće sezone manji budžet, duplo manje publike, Miškove kombinacije, otkaz Penjaroji na pola sezone...Umesto da se zadržao Željko Obradović a otkaz dao igračima koji su napravili havariju i pobunu u ekipi a to su bili Tajrik Džons, Sterling Braun i Dvejn Vašington, uz Kalatesa, Džekirija, jedno vreme Pejna i Karlika Džonsa koji se vratio i Željko bi imao iste rezultate kao Penjaroja do karaja sezone. Ovako će Partizan da uđe u menjanje trenera kao Crvena zvezda, kao da vidim, Penjaroja nije ispunio očekivanja, pa neki Luka Banki, pa neki 3...i tako u krug.
O

Okečuke

pre 20 dana

Pa bilo je nudjeno Željku da promeni opet celu ekipu ali nije prihvatio.
Г

ГостГост

pre 20 dana

А шта ћемо са Осетковским?
.

..

pre 20 dana

@Okečuke To nije tačno. To je samo izmišljena priča za javnost. Klub prstom nije mrdao od početka priprema u avgustu do novembra kada se sve završilo, da pozovu igrače na razgovor, da im daju neku sankciju, otkaz...Ništa. Tajrik im se na glavu popeo, sve se nastavilo i kada je Penjaroja došao pa su ga se rešili sa mukom jer su videli da stvarno ne može da ostane u klubu, ali sa mukom su to uradili.
d

dfas

pre 20 dana

To je i bio cilj ostoje i ove uprave, da sruse Partizan na nivo na kom je bio pre dolaska Zeljka Obradovica
r

rea

pre 20 dana

@Okečuke, a onda je mrmot zamotao čokoladu u foliju.
О

Окечуке

pre 20 dana

Нема санкција према играчима,заштићени су као бели медведи(на жалост) имаш пример Паркера.

Brutal92

pre 19 dana

Биће борба за задње или предзадње место
@

@ssss

pre 19 dana

Ne može da se zadrži Željko kada je cilj i bio da Željko ode.Gurali su mu klipove u točkove gde god su stigli.
V

View

pre 19 dana

Gledano samo sportski aspekt na terenu jasni je šta i zsšto se sve ovo desilo i šta će se dalje dešavsti. Ali jedan Željko i Partizanu i cz je itekako bio potreban u Evroligi. Zašto? Beograd postao košarkaški centar sa utakmicama o kojima se priča.. dobio 2 mesta u El na tri godine.. a. sada vidimo juriš bogatih timova iz Turske, Izraela, .... teško bi neko ostao u EL...
D

Dejan23

pre 20 dana

Nasi nikad ne dovedu normalnog/.

Jelenajeka10

pre 20 dana

Extra pojacanjeee za crno bele
Z

Zoc'sWitness

pre 20 dana

@transfer mozes li da objasnis ako je Ostoja dao Drceli spisak kako bi mu pokupio najbolje igrace, zasto mu ne pokupi onu dvojicu u koje se Zoc najvise kleo Miltona i Parkera? Pisem kao navijac Partizana kojem je klub ispred jednog coveka bio on i Zoc!

transferi

pre 20 dana

Ti nisi navijac Partizana, to pod 1. Svedok, spisak pojacanja su krucijalne krilatice koje koriste navijaci drugog kluba. I da kako da zaboravim cuvenu krilaticu niko nije veci od kluba hahaha. Pa taj klub je Zeljko spasio od tavorenja u aba ligi. Podigao ga na evroligaski nivo, on sam zajedno sa navijacima. 16 HILJADA prodatih sezonskih po onim cenama, ej bre. 13-14 miliona eura Partizan prihoduje preko tih sezonskih, a malo manje od 5 miliona drzava daje plus sponzori izmedju 6-7. I sad meni ti pricas da niko nije veci od Partizana. Naravno da nije, gde je Zeljko to isticao? Navijaci isticu Zeljka jer znaju da je on podigao Partizan svojim imenom. Evo ti kao navijac Zvezde si dosao na vest o Partizanu da bi branio Ostoju, o cemu mi dalje da pricamo. Dajte mi imena predsednika klubova, sportskih direktora koliko je poznavao Ostoja sam? A sa koliko ih je Zeljko upoznao. Jel stvarno mislite da smo svi na nivou informera. I da li stvarno mislite da cemo se prodati za titule i neko pojacanje kao vi navijaci Zvezde? Koji uzgred ni nemate blizu ime kao sto je Zeljko Obradovic. Vama je najvece trenersko ime Dejan Radonjic i ja sad trebam diskutovati sa tobom i slicnima. ne budi smesan.
e

e

pre 19 dana

Da videli smo u izvestaju tih 14 miliona.Ustvari nismo ih videli.
S

Sampion Evrope 92

pre 19 dana

Mozda ti je Partizan drag klub ali svakako nisi navijac istog. Zeljko= Partizan nemamo o cemu dalje da diskutujemo.
B

Biće..

pre 20 dana

nam jača reprezentativna košarka zahvaljujući "talentima izgrađenim teškom mukom, za profit" kao ovaj i niz sličnih, naročito zahvaljujući večitima koji daju primer kako se gradi i održava klub.

nenad japundzic

pre 20 dana

Valjda ce uprava partizana uspeti da sklopi kompaktniji i bolji tim za sledeću sezonu, svi se nadamo.
A

Ah real state

pre 20 dana

Koji svi? 10% vas možda...
P

PP

pre 20 dana

Koja crna uprava? Sin Jovan, uz savete Ražnatovića, će da sklapa ekipu...to ti je današnji Partizan!

Nrconicar8

pre 20 dana

Odlican igrac za partizan!
J

Jakov23

pre 20 dana

dobar igrac, zanimljivv
J

Jasnl

pre 20 dana

Bićemo top19 Olman Velicka Tanaskovic Hejs kuku nama

Veljko Maricic

pre 20 dana

Dobra igrac, znam ga od ranije
D

Daren_g

pre 20 dana

Hejs moze jos vise od ovog proseka, Tajs se savrseno uklapao u ekipu monaka te je hejs imao nesto manju minutazu nego sto zasluzuje
Т

Таурунум

pre 20 dana

На свакој објави да цзв или ккп доводи неког играча, људи коментаришу и налазе мане играчима, а колико је само случајева било у сваком спорту где дођу дунђери и постану мајстори... па ја не знам, мезимице очекују да им доводе Таунса, Вембија и остале.. и опет би нашли мане овај превелики девил овај превише мршав овај ћаци овај блокадер...
I

Izdala me jedna maja

pre 20 dana

😖😭😓😣☹️🥺mali marko

Marko Ostojic

pre 20 dana

Tesko nasi da dovedu nekog krstenog.

Goran Jovic

pre 20 dana

Занимљив играч, било би баш добро
m

majster

pre 20 dana

Bilo bi to odlicno pojacanje za Partizan
v

vukasin2015ks

pre 20 dana

uz karlika i kalatesa bice odlican..
M

Marconato

pre 20 dana

Videcemo kako ce uklopiti , nadam se da cemo napokon da imamo stabilnog centra koji ako nista zna da drzi loptu crvsto u rukama.

Tubic

pre 20 dana

Ако се уклопи могао би пуно да допринесе!⚫️⚪️
A

Aloooooooo

pre 20 dana

Dok ne potpise vise nista ne verujem,do sada kao da potpisalo za Partizan 10 igraca,ajde bre vise sa tim da je na pragu potpisa,ceka se ponedeljak da potpise,ceka se da Ostoja dodje sa poslovnog puta,ceka se petak,i na kraju dodje neki Radanov.
3

3737

pre 20 dana

Neću da gledam pratizan ni na TV-u sledeće godine! Toliko za sad hvala!
P

Pedja NS

pre 20 dana

Ako je iz Monaka, onda bolje Tajsa!

Dusica072

pre 20 dana

Verujem da su jako dobri
K

KKP215

pre 20 dana

Nadam se da Fernando neće ostati. Neverovatno neintelogentan igrač, bezopasan sa distance, loša leđna tehnika, loš tajming za skok, bezbroj ispuštenih lopti iz ruku
r

rea

pre 20 dana

Najveći problem kod njega u igri su izgubljene lopte koje dolaze kao posledica odsustva bilo kakve centarske tehnike - kako spusti loptu na parket, tako mu je neko izbije, ili mu jednostavno ispadne iz ruku. Samo što sam ja poprilično siguran da bi Hejs bio zamena za Džekirija, jer su dosta sličan tip centra - slaba leđna tehnika, defanzivni stub, mogućnost pogađanja sa poludistance, solidne penaldžije...

Slavko Ćosić

pre 20 dana

Ako bude došao dobro došao ali ako samo on to želi .
l

levo pa desno

pre 20 dana

Pa nece sigurno doci ako ga neko tera!!!
T

Transferi

pre 20 dana

Ostoja po ko zna koji put prepustio svom drugaru Drcelicu igraca. Partizan bio na pragu dovodjenja Robinsona, Zvezda dala vecu ponudu, Ostoja se povukao. Isto prica kao i sa Butlerom. Daj budite malo azurniji i vise pratite sta prenose Spanci, Italijani, Litvanci..
K

KKP215

pre 20 dana

Nije Ostoja ništa prepustio već Partizan ima svoj limit - KKP dobije od države oko 5 miliona EUR godišnje, ostatak mora klub samostalno da obezbedi. Zvezda može da dovede koga god ako igrač želi u Zvezdu…Imaš objaveljene finansijske izveštaje od nedavno
O

ORLANDO

pre 20 dana

Odakle Partizanu pare za Batlera?
D

Dobio naređenje da

pre 20 dana

Im prepušta igrače. Ranije išla priča preko koga cure informacije iz kluba. Šta misliš preko koga?
A

Aleksanderrr

pre 20 dana

Covece u kakvom ti svetu zivis i kakve gluposti pises.Cuj Ostoja dao spisak pojacanja pa Zvezda uzela iste.Zivite u nekom svetu pa mi nismo takve gluposti pricali kad su nam nosili Koseve sa Kalisa zbog dugova.Strasno sta pisete i da verujete u te gluposti...
m

ma

pre 19 dana

Cuj ovog,Partizan sam obezbedi.Da nije te drzave igrali bi verovatno drugu ligu,sa sedmog mesta Aba digli su vas u nebesa.Zvezda bre za deset godina dok je vladala nije dobila ukupno koliko Partizan za jednu sezonu po dolasku Zoca.Sad kad su vas podigli u ravan sa Zvezdom naravno da moraju davati i Zvezdi.Samo mi nije jasno koliko treba biti glup pa verovati kako klub sam obezbedi tolike pare,bez prihoda iz Evrope,pa nije to fudbal.
b

burek sa mesom

pre 20 dana

Na pragu i VISE je bio i Broks ali cap carap uzeo ga Asvel.
G

Grobarcina

pre 20 dana

Jaooo odbranu kako igrac ovaj covek 💪🖤🤍🏆🏀
E

Ek kvalitet

pre 20 dana

Sta ce ovo biti pa je Partizan blizu dogovora sa evroligaskim igracem? Doduse ovaj je neka druga/treca klasa centara u el, pa ima smisla. Nisam ni ocekivao nekog Tajsa ne daj Boze. Ostoja, Misko i Jovan kad naprave ekipu, pozavidece nam Alba i Asvel iz prethodnih sezona! Ps u 50 eura da ce dovesti Hejsa, Ledeja i jos jednog el igraca i da ce to uz Karlika biti to. Ostali ce biti evrokup/fiba ls/kina avlijaneri miskovi.
I

Indirektan77

pre 20 dana

Panter i Ledej su iz Top4 Evroligaakog kluba dosli u Partizan da igraju Evrokup a tebi cudno da Partizan potpisuje Evroligaskog igraca? A Lesor, Parker, Tajrik, Naneli itd? Dosli iz Superlige Srbije?
R

Rodman93

pre 20 dana

E da ti kažem, ove sezone ovaj čovjek je odigrao značajniju ulogu u Monaku od tog Tajsa, sveukupno gledano, znači ne samo poeni kao što 96% vas posmatra košarku. Ali bitno je da s nešto piše, a da li ima smisla nevažno.
s

skroz dobar igrač

pre 20 dana

Hejs je jedan od najboljih defanzivaca Evrolige na poziciji centra, a ne neka treca klasa. Naravno, nije neko ko bi trebao da igra 30 min u proseku i bude glavna opcija na petici, ali je za rotaciju više nego dobro rešenje. Igrac koji se odlično kreće, konstantno vreba skokove i pored kojeg nema lake završnice. Uz razigravača kao Karlik (ako ostane i Kalates), može da postane opasno oružje iz pika. Sa penala je na 70%. Nije neko od koga možeš da očekuješ 15+ poena svake nedelje, ali ima svoje kvalitete. Verovatno će uz njega i neki centar sa više poena u rukama. Kakve sam ovde samo komentare čitao za Kalatesa i Džekirija, pa sada se mnogi kunu u njih.
@

@Indirektan

pre 19 dana

Nisam ja napisao komentar iznad, ali ti si brate funkcionalno nepismen, ne razumeš kontekst

Aleksandar Ernjakovic

pre 20 dana

Zanimljiv igrac...

Alex Mano

pre 20 dana

Nije to los igrac ali nije ni nesto ekstra (a sigurno nije jeftin!!!!) Znaci Partizan ni sledece sezone nema vece ambicije.
r

rea

pre 20 dana

Ma ne, sigurno je preskup, pa mora biit preskup čim potpisuje za Partizan, dok Montejunas, Grejem, Batler, Kalinić... igraju samo iz obećane minutaže za Zvezdu, to su mizerija plate, al znaš kako, prekovremeni rad je prekovremeni rad.
E

Exee

pre 20 dana

Bezi iz siromašnog Monaka u ekonomskog tigra
A

AJ Green

pre 20 dana

Solidan centar sto se napadackog arsenala tice i atleticizma ,ali los defanzivac..niti je rim protector,niti dobar na perimetru kao Bolomboj recimo..na kraju krajeva sasvim sigurno bolji od Dzekirija i zaokruzeniji.U najboljim je godinama i videcemo kako ce izgledati,ukoliko se realizuje..
K

KT

pre 20 dana

Hejs je konstantno u top 10 u blokadama u poslednjih 8 godina... Bolomboj, koji važi za odličnog defanzivca, je bio dva puta bio 13. i jednom 25. u istom periodu... Koje ti statističke parametre gledaš?
A

AJ Green

pre 20 dana

Znamo cemu govorim,lako ga je isfintirati i lose brani u reketu generalno..cak nema ni kosarkaski iQ kao Dzekiri,ovo za blokade-covek je atleta i rekoh gore, pogledaj gde je igrao i sve ce ti biti jasno,uz Zalgirisovu kompaktnu odbranu moze svako da se istakne sa blokadama,pa i igraci na 4ci..U Monaku uz Dijaloa ,Blosomgejma i ostale defanzivce takodje..to sto si ti sebe ubedio da je dobar to je tvoja neutemeljena konstatacija.
A

AJ Green

pre 20 dana

Takodje ima i izgubljenih lopti na pretek,losu motoriku..videces sve
K

KT

pre 19 dana

@AJ Green moja konstatacija je utemeljena ovim jednim statističkim parametrom, što, slažem se, možda nije dovoljno. a tebe sam pitao kako si došao do toga da je loš "rim protector"? daj mi negde analizu da pročitam umesto što mi napišeš "znam o čemu pričam" i "pada na finte". hoću i ja da naučim nešto. a što se izgubljenih lopti, ima 0.8 po utakmici za celu karijeru, dok npr. Tavareš ima 1.6... tako da ne znam šta da mislim o tvojoj ekpertizi...
r

rea

pre 20 dana

Znači može se očekivati da potpiše za nekog drugog Evroligaša, isto kao i Armoni koji je bio "na pragu Partizana".
S

Srbobratele

pre 20 dana

Bravo, treci centar u Monaku ce nama biti prvi centar. Palja i Ostoja rade punom parom.
g

gsksjhw

pre 20 dana

Što dalje od nas. Čovek niko ko Šalić Ðoko.
M

MrZrex

pre 20 dana

Sram bilo državu što ih ovako maltretira
Fantastična vest, bas bi bilo dobro.