Komentari na vest

Kodi: Još je rano za priču o odlasku; ne znam kada je sve pošlo po zlu

G

Gandra i sosa

pre oko 1 mesec

Pa kako je rano govoriti kad si prije dva mjeseca a možda i više dogovorio odlazak?! Čemu sad ova patetika seronjo jedan? Ako nije tako onda reci da ostaješ i zavšena priča!

[email protected]

pre oko 1 mesec

pa sad ce zvezda da dobije tri za redom i cao

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Zvezda ce da dovede nove igrace , ovi su se izduvali kao balon!
N

Nakaradnopoatavljenestvari

pre oko 1 mesec

Najsmesnije mi je kod Mekintajera sto je usao jako u tekmu,imao trash talk sa Braunom koji je sam inicirao i aktivirao Brauna koji je kidao i napad i odbranu. Mekintajer nista u nastavku tekme niti je mogao da cuva niti da igra napad.

Radojkovic Milos

pre oko 1 mesec

Jedini nesto vredeo cele sezone....

Izbistanin

pre oko 1 mesec

Nemoj te tako pre tri meseca dizali ste ga u nebesa.

Janko Terzic

pre oko 1 mesec

Lele koja vest neverovatno
J

Jtdi

pre oko 1 mesec

Nemate hemiju a i biologija vam postaje diskutabilna
D

Dok je bio

pre oko 1 mesec

Branko Lazic , Luka Mitrovic... i igrala se neka kosarka..zasto? Pa prosto kao navijac vidim da 10% vas se ne zalaze u odbrani kao oni sto su... Drugo... partizan se podigao kad se vratio "poglavica" , kod nas svi bi da bude glava a da nista ne uradi.
J

Jaaaa

pre oko 1 mesec

Ti reče da ćeš pokazati da je Partizan pogrešio u vezi tebe. Ćao. Prc.
m

milan.gudovic

pre oko 1 mesec

Tipican stranac. Pobedjivao ili gubio, njima je isto. Prosao dan, mec, mesec, plata... Njima je to posao. Da nabije svoju licnu statistiku i iidemo dalje, za vece pare. Trofej neki ako dodje, dodje....

Meda74

pre oko 1 mesec

Kad su se vraćali povređeni igračiu tim tako se zvezdina igra raspadala.
U

Uncledrew

pre oko 1 mesec

Ma super si. Za tebe je sezona pre mesec dana zavrsena majstore

Radmila Petrović

pre oko 1 mesec

idi odmah i daleko ti lepa kuća!

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

idi odmah i daleko ti lepa kuća!

Tubic

pre oko 1 mesec

Пошло онда кад си реко да си спреман за неку освету😆😆😆😆😆
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

idi odmah i daleko ti lepa kuca
c

cmm

pre oko 1 mesec

Vučina se ne osveti a prošle već dve godine

ljubisa rajkovic

pre oko 1 mesec

Svi vi brbljate o odbrani, a niko je ne igra. Ili ste vi sami prestali da je igrate ili vam je to sam trener tražio. Lepo izađeš javno i kažeš šta je tu problem, a ne ovako. Idi široko ti polje.
I

Igor-Bg

pre oko 1 mesec

Ti si jedan obican mesar od igraca

FiumenBG

pre oko 1 mesec

fokus... pa sto se ne fokusirate.. razbihena banda
k

kikica1971

pre oko 1 mesec

Kodi je solidan cele sezone nema mu se sta specijalno zameriti

Kanidja99100

pre oko 1 mesec

deda mu je iz plovdiva

filipdjuk11

pre oko 1 mesec

sve je poslo po zlu kada je zvezda konacno imala kompletnu ekipu i onda Obradovic nije znao vise koga da posalje na teren i u kom trenutku

Aleksandra Martać

pre oko 1 mesec

Igrali ste na sličan način gospodo, ali u derbiju morate igrati agresivnije i sa 110% snage a ne tek tako
J

JBL

pre oko 1 mesec

Da li je to"onaj" koji je igrao u Partizanu pre nekoliko godina i koji je pri dolasku u Zvezdu rekao da je došao da raščisti račune sa Partizanom?Kakva smejurija od igrača.Da je nešto vredeo ostao bi u klubu koji u svojim vitrinama ima Evrokrunu a ne u nekom a brzaka nabudženom klubu iz Železnika.
S

Samo realno i iskreno

pre oko 1 mesec

Druze prvo nauči istoriju sporta! Crvena Zvezda je prvi srpski klub koji je osvojio ikada prvi evropski trofej u košarci! A svakako nije iz Železnika! Možda ste vi tamo odakle je Igokea ili niste,sta kažeš a?

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Realni i iskreni prvo taj klub je ugašen a drugo Partizan je sa Igokeom imao ugovor o tehničkoj saradnji gde su i jedan i drugi tim dodali u svoj naziv ime ovog drugog, što ne može nikako biti isto. Ovak klub za koji vi sada navijate je bio FMP i onda se Čović odlučio da ga preimenuje u C. Zvezda Beograd. I što je rekao 'nate FMP-u niko ne može da zabrani kako će da se zove. Eto i u fudbalu je Partizan prvi tim koji je odigrao prvu utakmicu u istoriji Kupa Šampiona, prvi finalista kupa Šampiona sa ovih prostora pa stee Steaua i vi posle to osvojili i prestigli nas, e tako jr i u košarci Partizan ispred vas.
B

Bulgarian avenger

pre oko 1 mesec

Barem su njegovi osvojili Evroviziju
N

Nezzz63

pre oko 1 mesec

U tome i jeste problem, što posle par pobeda, oni su se već videli na fajnal foru.
Z

Zek Ledej

pre oko 1 mesec

OSVETNIK 😂😂😂
Z

ZZvezdas

pre oko 1 mesec

Krivac se mora pronaci i treba preuzeti odgovornost zbog katastrofalne sezone Zvezde.
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Hvala Oliju što te vodi nećemo tugovati uopšte nisi morao igrati ni ovu utakmicu bio si 6.igrač Partizana....
j

jos je rano

pre oko 1 mesec

avion mi polece tek sutra popodne. stignem jos na splav veceras.
m

maksaa444

pre oko 1 mesec

decka ne zanima kosarka ovde vise

pre oko 1 mesec

Samo idi..dosta je bilo

Alex Mano

pre oko 1 mesec

Ako gledaš previše daleko u budućnost, promaći će ti neki bitni detalji........................ jel mislis na taj detalj da si vec potpisao za OLY??
D

Djuradj

pre oko 1 mesec

Kodi je povredjen, pa nije mogao mnogo da se cima... Ima bol u predelu Olimpijakosa.
P

Pelisijer

pre oko 1 mesec

Ti i Moneke ste dve najvece devojcice. Kaze “nemam pritisak”. Protiv Reala igrao sa kacketom, da slucajno ne vidi obruc pa mora da sutira. U svakom derbiju mu se skupe klikeri dole pa sav drhti. Onaj influenser nije za komentarisanje, al kolko se secam njega su navijaci i Zvezde i Partizana 2 godine prizivali jer je izjavio kako su najbolji u Evropi.
i

ips

pre oko 1 mesec

Komšije moje dobre ovaj vam priča šlagere kao Campazzo onomad, tokom sezone sklopio u detalje dogovor sa drugim klubom i čim se ista bude završila prva vest ima da bude kako je novi igrač Olympiacosa
C

CZV FAN

pre oko 1 mesec

Naravno da je tako! Veceras su izgledali kao da nikada nisu igrali zajedno!