Komentari na vest

Kodi pred vratima Olimpijakosa, Džons prvi pik za Zvezdinog novog pleja

T

Trumbo

pre 2 meseca

Sorts dolazi kakav dzouns samo kriju jos informaciju
J

Jeste jeste

pre 2 meseca

Kako da ne, a zamena mu je Stef Kari lično.
l

laki100

pre 2 meseca

Olimpijakos ako ga uzme, zna šta radi
j

jelenal19

pre 2 meseca

Zvezdi baš treba stabilan plej ove sezone
v

vanjaaa03

pre 2 meseca

Gledao sam ga par puta, nije loš.
a

aleksss99

pre 2 meseca

Ako je ovo tačno, zanimljiv izbor zaista.
s

sale01323

pre 2 meseca

Ne znam baš, deluje mi kao rizičan potez.
d

dacika75

pre 2 meseca

Zvezda uvek pravi dobre poteze sa plejmejkerima.

Ivan Tokai

pre 2 meseca

Nadam se da će mu Olimpijakos pružiti šansu.
F

Fanste933

pre 2 meseca

KK Crvena zvezda ove sezone nije imala dovoljno domaćih igrača u ključnim ulogama, što je odstupanje od tradicije kluba. Uz to, pojedini iskusni igrači nisu opravdali očekivanja u drugom delu sezone, pa se nameće potreba za boljim balansom između stranaca i domaćih košarkaša u budućnosti.
N

Natalii29

pre 2 meseca

KK Crvena zvezda je još jednu evroligašku sezonu završila bez iskoraka, eliminacijom u plej-inu od FC Barcelona Bàsquet. Iako imaju šansu za trofeje u regionalnim i domaćim takmičenjima, jasno je da sledi ozbiljna rekonstrukcija tima, posebno jer samo nekolicina igrača ima dugoročnije ugovore.

Michael Williams

pre 2 meseca

bice ovo dobra nova sezona Kodi sto je igrao igrao je neka ode malo za promenu ko zna zasto je to dobro

milenko jovanovic

pre 2 meseca

kodi je dobar nema tu sta moze mu se
M

Mikiq312

pre 2 meseca

Ma miler meketaieerrrrr
s

sabonis09

pre 2 meseca

Odlazi, da te više ne gledamo, KONAČNO!

ZIVAND

pre 2 meseca

Miler-Mekintajer je klasa za Kris Džonsa. Da nije pokvario statistiku u utakmici protiv Reala (4 koša) bio bi u svim statistikama bolji . Uz to u asistencijama je najbolji u Evropi.
P

Prdoje

pre 2 meseca

Zadržati dva do tri stranca iz ove sezone, ostale oterati, Sašu Obrada oterati

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Pre svega, Crvena zvezda je znala u kakvoj je situaciji – Kodi Miller-McIntyre ima odličnu sezonu iza sebe i praktično je podigao cenu na maksimum. Kad si lider EuroLeague u asistencijama i igraš preko 30 minuta po meču, normalno je da te targetiraju bogatiji klubovi 😊😄😄
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

I vreme mu je da ode, teško da će ponoviti ovakvu sezonu
B

Buki12

pre 2 meseca

Neka odma ide,i on i batker i nwora,u paketu,raman ce grejati klupu gde odu
D

Dre

pre 2 meseca

Taman se čovek odlučio da je plej i pustiše ga jer je pukla ljubav . Možda Salo dovede nekog iz Monaka ,Strazela npr. da nam drzi živce na 100... Ove sezone sto sledi prodaće bar 6hiljada sezonskih...

Aleks2001

pre 2 meseca

Nacicemo zamenu za kodija ako vec ode nije to problem
S

Sve je ovo realno

pre 2 meseca

Ma lagano nas oducili od košarke i Real i Barsa. Kada su nabili 22 razlike malo usporili tj povukli ručnu. Malo vise Barsa od Reala ali realno to je to. A i Partlidzan u medjuvremenu isto bilo 19 razlike pa malo ručna. Zašto izgledamo tako loše pitanje je za analizu.

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Bolje nek ide nije me Nesto odusevio I prosle godine mesto na ulaz on sutira sa distance za dva protiv efesa gubimo na produzetke

Miki Milikic

pre 2 meseca

ima jos odlicnih plejeva po evropi, ako ode kodi

Brutal92

pre 2 meseca

Што да дају најбољег играча

zeljko markovic

pre 2 meseca

Potpis uradjen pre utakmice sa Barselonom.Sto uopste nije korektno pred tako vaznu utakmicu.Ne razumem uopste te igre sa menadzerima i igracem.

JEJICA

pre 2 meseca

Ako bre,beži što dalje iz kluba

Nrconicar8

pre 2 meseca

Necete valjda pustiti Kodijaaa

Kladion Ka

pre 2 meseca

Brate idi imas srce kao neka pudlica

PERΛ GΛNG

pre 2 meseca

Zasto Zvezda rasprodaje ceo tim? Sto?

Milos Miletic

pre 2 meseca

Kodi da ostane i da se dovede jos jedan kvalitetan plej
A

Asistent

pre 2 meseca

Igrao od sjaja do ocaja,ali izgleda da mu je glava vec bila u Olimpijakosu...zadnjih par utakmica ispod nivoa...

nikoladj789

pre 2 meseca

Pravicemo ga od blata.Takav se jednom radja...

Djomla 011

pre 2 meseca

Odlican igrac bez sumnje

Sasa Milosevic

pre 2 meseca

Odlican igrac, steta je sto ide
V

Valdano

pre 2 meseca

Kris Dzons je sjajno resenje ali treba jos jedan ozbiljan plej , kao recimo Tompson, i Miljenovic. A Mekintajeru srecan put, da ga Barcokas upari sa Mekisikom, to bi bio tandem snova- vrhunski suteri ne zna se da li su bolji za tri ili sa linije slobodnih bacanja - odavno u kosarci nije bilo takvih SNAJPERA,da im pozavide DRAZEN i OSKAR SMIT! Dzons, Tompson( Micic), Miljenovic,Djurisic, Guduric,Dobric,Batler,Nwora,Odzelej,Davidovac,Kalinic,Petrusev,Markovic,Izundu,Plavsic,Bolomboj. Ali je potreban ozbiljan trener,a gotovo da ih nema,nazalost.

Bojan Bojan

pre 2 meseca

kakv ti roster napravi za top15
M

Marconato

pre 2 meseca

Ovo je vec bilo najavljeno, Luka ima insajderske informacije
R

Riki97

pre 2 meseca

Zvezdin najbolji igrac trebqli bi da ga zadrze barem jos jednu sezonu.

marko.kum

pre 2 meseca

Dobar igrač i biće još bolji

Ruzica70

pre 2 meseca

Dobar igrac i dobra sezona za njega
n

no11

pre 2 meseca

kako se menja misljenje ljudi od utakmice do utakmice cudan smo mi neki narod

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Pametno jedini pravi igrač i borac nam ide kuku nama 11253

Violeta Bačević

pre 2 meseca

Srecan put,i nisi bio nesto!
S

Spasovski92

pre 2 meseca

Pametnom dosta ,najbolje pokazao ove sezone
D

Dzouns

pre 2 meseca

Nije plej vec bek suter !

stefann

pre 2 meseca

Imao je svoje dobre momente ove sezone, steta, svakako srecno dalje...

Predrag Radic

pre 2 meseca

Aj ne SERITE mekentajer je ekstra igrac

Nikola Pantelic

pre 2 meseca

Kad se pobedio Pariz i Asvel pisalo se blanko cek, ako on ode da ode cela uprava, najbolji plej evrope a sad ga teraju svi i raduju se sto ide, kakav paradoks

dinom555

pre 2 meseca

Mislim da je Dzons prava opcija za Zvezdu covek ima bolji pregled igre i sut za tri u odnosu na kodija ,a to je najbitnije kod pleja.
B

Blaki

pre 2 meseca

Srećan ti put, kad god si trebao da povučeš ti si usrao motku.
s

sladjananis

pre 2 meseca

dzpns moze ali kao zamena za prvog pleja...
B

Benten11

pre 2 meseca

Kodiii u modiii
S

Secondigliano

pre 2 meseca

srecan ti put, nisi lider i nikad neces biti 🫡

kaligula89

pre 2 meseca

Treba zvezda da se okrene domacim igracima
s

slobodaš

pre 2 meseca

Samo napiši koji su to domaci igrači koji mogu da budu konkurentni u Evroligi a da Zvezda juri plej of?
k

kao na primer...

pre 2 meseca

.... kome?
D

DDF

pre 2 meseca

Kvalitetne domace igrace nemamo niti ih ima na vidiku,tkz.talenti iz Mege sve do jednog su"prevare"od igraca
G

Gosttt

pre 2 meseca

Kako perfidno ovo radite. Dizete tenzije ceo dan, i odjednom dva igraca Zvezde na izlaznim vratima. Samo da ih ljudi ovde pljuju. Neverovatni ste.

rosa100

pre 2 meseca

kodi je opasan igrac
Г

Гале

pre 2 meseca

Какав год да је Коди, био је и још увек је есенција овог Звездиног тима.
B

Brufen81

pre 2 meseca

dzons je lose resenje, ne bih voleo da on dolazi kao zamena.
D

Djule13

pre 2 meseca

Jedini igrac kojeg ne bih dao ni za kakvu cijenu, al jbg, zato i jest najtrazeniji.
V

Vladislav966

pre 2 meseca

Oticice sigurno, pola zvezde ako ne i vise ide uskoro
S

Stefan2312

pre 2 meseca

i treba da naplati dobre igre iz ove sezone, Oli dovodi sve sto mu treba i ne treba

Losmaaa94

pre 2 meseca

Путуј игумане, да се не љубимо
H

Holandjanin

pre 2 meseca

Dobar je Kodi i imao je dobru sezonu. Problem je bio sto nismo imali adekvatnu zamenu za njega pa onda kada mu ne ide sakrio bi se iza tog nekoga. Ovako nije imao pravo na los dan. Lose utakmice su svi imali i Francisko i Nan i bilo koji drugi, razlika je sto njih menjaju pismeni plejmejkeri.

Aleksandar Obradovic

pre 2 meseca

Bravo svaka cast sve prodajte, zato i nemamo fudbal
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre 2 meseca

Ahahahahahahahahahahahahahahah
M

MileSenjakBG

pre 2 meseca

Najbolje Lojd da dodje, kakav Jones

Dakara

pre 2 meseca

Lojd nije plej, vec klasican bek suter. Velika je razlika izmedju te dve pozicije u timu.
с

смислов

pre 2 meseca

Едвардса исто треба потписати .Требамо имати два плеја.Криво ми је било што га љетос нисмо потписали.Треба нам и прави центар
T

Tvrle

pre 2 meseca

Košarkašima bi trebalo zabraniti da pregovaraju sa drugim klubovima dok se ne završi sezona. Kao i u fudbalu. Zato košarka nikad nei biti toliko popularna, jer su svi svesni da tu nema emocija kao u nekim prošlim vremenima...

Dacha90

pre 2 meseca

takodje mislim da nisi treba da ostane
a

aleks04

pre 2 meseca

Ako on ode sta ce tek onda biti...
S

Stefy97

pre 2 meseca

Steta, bilo bi super da ostane
C

Cane Kurbla

pre 2 meseca

Op trt gevezn zajn!
P

Prijatelj Milan

pre 2 meseca

Tandrčak tandrčak pošla zvezda na f4 ispala u plejinu tandrčak vreteno!

Malilija031

pre 2 meseca

Polako se zvezda raspada

Ksenija Rajković

pre 2 meseca

Kodi treba da ostane i naredne sezone.

Gost55

pre 2 meseca

dobar je bio Kodi, odličan igrač
d

djuka2025

pre 2 meseca

zvezda slece sezone nek se moli za top 15

djole.

pre 2 meseca

Koliko ja vidim ima da ode skoro ceo roster i opet jovo na novo i tako u krug. Deseto mesto nam je limit.
G

Grobarcina Bre Pravi

pre 2 meseca

Bio i Kampaco Kepec pa nista uradili nisu 🤣🤣🤣

Mihajlo6870

pre 2 meseca

Dobar igrac treba da ostane da

djole.

pre 2 meseca

Za Kodija i za 5 XP poena živeli.
K

Kolonijanisti

pre 2 meseca

Vratiti Mićića umesto Kodija. Plavšića umesto Moteju asa. Đurišića umesto Kartera. Jovića (NBA) i Vukčevića (NBA) pa da se klub nazove srpskom Zvezdom.

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

Rasipanje je krenulo
P

Peconi 73

pre 2 meseca

Uljudi se mamlaze😁

Nenad_999

pre 2 meseca

Kodi treba da ostane i naredne sezone.
M

Moon92

pre 2 meseca

Srecno dalje, dobar je
C

Cofi998

pre 2 meseca

Steta, dobar je igrac

Georg C

pre 2 meseca

Jbg,vise srece u iducem kolu
d

duusann22

pre 2 meseca

Bice steta ako ode kodi, opasan igrac

Goran Radovanovic

pre 2 meseca

Bilo bi dobro kad bi Kosu ostao,ali ne donosimo mi odluke

Dacaa 23

pre 2 meseca

Odličan igrač, pravi radnik, ćuti i rad

CoaKg1996

pre 2 meseca

Zanimljiv bi bio Forest iz Baskonije, ali kako sam čitao on će potpisati za Fener. Svakako Džons ili Šorts bi bili dobra pojačanja

S. Jovanovic

pre 2 meseca

Ocekivano je sto odlazi

Marko Vasić

pre 2 meseca

kreće polako razlaz posle sinoćnog meča..
K

Keket

pre 2 meseca

Dobar lik i solidan igrac za ovo sto smo sad i sto smo bili prethodnih godina- donji deo tabele. Ako hocemo da napredujemo, treba nam bolji. Prosto

Boban Rakic

pre 2 meseca

Srecno kodi......
S

Sasa 79

pre 2 meseca

Nama je potrebna promena ili pojacanje na poziciji trenera. I CMM je igrao onako kako ga je trener instruisao. CMM je kvalitetan plej ali nije igrac kome kako kazu novinari "treba dati kljuc u ruke". Iako ga cenim kao igraca nije velika steta ako ode pod uslovom da se dovedu dva, ponavljam dva plejmekera.
Д

Деда Жија

pre 2 meseca

Добар, врло добар играч. Две димензије далеко од врхунског. Мајстор "гарбиџ тајма" како га је описао новинар Марке. Сујетан и без довољне интелигенције за плеја. Неприметан у три најбитније утакмице.

Dragoljub Bojovic

pre 2 meseca

Hahah,ode i Kodi kanta
p

podesen

pre 2 meseca

Čitajući komentare zaključujemo da Olimpijakos ovog kupuje ,a on nema pojma.Mora da su Grci blesavi,biće da je to.

Kurcslus

pre 2 meseca

Nekada je Pao dovodio sve sto valja iz Partizan a sad Oly od zvezde.

Kris Tina

pre 2 meseca

Nije los igrac, trebalo bi da ostane, ali svakako srecno na dalje

Ivan Mijatovic

pre 2 meseca

Voleo bih da Kodi ostane,mada mi ne mozemo da pariramo ponudama koje dobija.
h

h. o. r. i. 91

pre 2 meseca

Srecan put valjda ce da nadjemo boljeg

quaresmaaa

pre 2 meseca

Igraci kao da nemaju želju za igrom,ni dobar bley im ne znači nista
Z

ZaRkOoO

pre 2 meseca

Za Kodija se očekivalo da će da ode, dobre brojke pravi. Dobar asistent, popravio šut, puni sve sve kolone..

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Jedini pored Batlera koji vredi u zvezdi
G

Gost1717

pre 2 meseca

Kodi brt, borac, igrace muski do kraja, a posle moze Oly, da naplati do kraja. Inace Jons je bolji, po meni, kosgeter, samo treba naci i zamenu, a Miljen da bude treca opcija. Forest bi legao, Montero umesto Jonsa mozda. Treba pustiti i Monekea, dovesti onog Hauarda iz Makabija, ubica, a tih, miran. Svaki mec 15+ i ima 7-8 skokova. Msm da i nije skup. Ne masi bacanje, sa Ojelejem top kombinacija, on je dobar. Treba naci i centra, uz Izundua, Bolomboj moze kao treci, nije za vise posle povrede. Uz to da ostanu Nwora i Batler. Djurisic ce dobar biti, ne znam sta planira Kalina, mozda manji ugovor jos sezona, pa penzija.

wizard 1987

pre 2 meseca

montero nema sanse...a forest potpisao za fener...
M

MrZrex

pre 2 meseca

Howard ne uhvati 7-8 skokova ni kad igra protiv klinaca kući na košiću. Montero ima ponude sa koledža od 4 miliona dolara godišnje, verovatno i xyz sličnih iz EL, a batica ovde ga konta kao rezervnog pleja Džonsu. Super mi i prolazimo kakvi su nam navijači...

[email protected]

pre 2 meseca

Kodija moraju da zadrze on je motor tima

misa 81

pre 2 meseca

Mene interesuje ima li kakvih sansi da Obrad dobije sut kartu,zna li neko nesto?
p

pa

pre 2 meseca

jel da dodje opet neki trener pa da krenemo sa 0-2???
p

podesen

pre 2 meseca

Nema šanse da ode,nije skup samo 1,2 milke po sezoni.

Marko Balanovic

pre 2 meseca

Svi beze iz male zvezde
С

Сале2323

pre 2 meseca

Пре колико месеци сам се овде расправљао са понекима који су дали коментаре на Хенесове тезе да ће гледати агентима што пре да смање утицај, да се не питају ни за шта... Па сам заступајући тезу да се без њих не може, добио салву критика. Ево читам сад, па не верујем како људи мисле да је Коди директно преговарао са неким другим тимом, а не његов агент! Као да он има времена од тренинга и осталог да се бави тим стварима, за које иначе служе баш агенти!
N

NN3

pre 2 meseca

Jedan od fizički najjačih igrača na poziciji pleja, a to koristi minimalno u napadu, uopšte ne ide na prodore koliko bi trebalo, bacanja na katastrofalnih 60% u sezoni za jednog pleja, prečesto se gasi u derbijima i jakim utakmicama, sa šutem totalno nekonstantan. Dobar igrač, daleko od toga da kažem da je loš, ali je igrač kojem su jedina dva trofeja u karijeri dva kupa Koraća sa Zvezdom. Limitiran, a ovde kod nas su navijači od njega napravili kao da je najbolji plej Evrope i top 5 igrača u ligi. Nije ni blizu. Jedan od boljih razigravača u EL, bez dileme, ali gomilom manama. Videli ste i sinoć i na derbiju, nakon par izgubljenih lopti samo ih gleda i pušta igrače da istrče u otvorenu kontru, ni ne trudi se. Na derbiju kad je Kalates zaplivao za loptom i dodao sa zemlje Bongi koji je pogodio 2+1 i to je rešilo meč, jer se sve dešavalo na -2 i posedu Zvezde gde je mogla da izjednači ili povede, Kodi stoji i gleda bukvalno loptu i Kalatesa i pušta ovog da uradi šta hoće.
C

Cikago

pre 2 meseca

Od reči do reči si opisao. Kodi je samo jedan realno prosečan plej i ništa više. Kad se setim njegovih bacanja pa čak i od prošle sezone i trojki gde promaši ceo koš ili zabije je u obruč plakao bi.. Generalno njega je izvlačila snaga i što se nije povređivao sve ostalo je upitno
n

[email protected]

pre 2 meseca

7 ooo ooo € za Kodija

kiboooo

pre 2 meseca

Srecno Kodi

Sasa Markeljic

pre 2 meseca

Treba da ostane, dobar igrac

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

Gde ce bez ozbiljnog pleya
v

vukj273

pre 2 meseca

Kad treba nema ga nigde

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

svako bira bolju sredinu .
T

Teslic

pre 2 meseca

Mislis na Dzabari Parkera

kivekive

pre 2 meseca

Daj boze samo da ide, posto je oreskup a ne vredi te novce i nije za prvog pleja ekipe koja juri visoki plasman.
D

Dentist

pre 2 meseca

Zvezda je možda i imala roster ali zvezda nije imala igru. Sve se svodilo na individualne akcije pojedinaca . Igrači kao da su bili bez želje za igrom u odbrani a sve kreće od dobre odbrane i igre u tranziciji. Čim toga nije bilo ostalo je bilo teško za gledanje !!!
s

sezona turbulentna

pre 2 meseca

od ocaja do sjaja pa opet pad kada se tome niko nije nadao..neke igrace i trenera smo obasipali ne tako davno hvalospevima i kleli se u njih, a sada bi im najradije videli ledja..i nisu navijaci bas toliko razmazeni i nestrucni da su dovedeni blago receno u nedoumicu oko kvaliteta ekipe jer nije samo rezultat uvek bitan i odnos pobeda i poraza nego i same reakcije i emocije na terenu. Kao da su se od ratnicke ekipe koja ima strategiju na terenu pretvorili u rekreativce kojima kada je najbitnije falila emocija i zelja za uspehom! Navijace boli najvise kada ekipa na terenu izgleda bezvoljno i nezainteresovano i tu vec treba traziti krivca zasto je to tako, jer neko mora biti odgovoran i oznacen jasno i glasno iz uprave kluba nveoma brzo nekim saopstenjem!
G

Gna

pre 2 meseca

Ode osvetnik neobavljena posla...

Bojan Bojan

pre 2 meseca

Sad ce da ozvanice i sta onda boli ga k za Aba ligu
p

podesen

pre 2 meseca

Boli njega odavno.
B

Bojanmimi

pre 2 meseca

Slažem se , Ide Sale . .
d

delegat

pre 2 meseca

sindrom Vildoza se ponavlja po ko zna koji put...
G

Gostina

pre 2 meseca

Trener? Ide li on? Idu li ona 3 uhleba predsednik i ona dvojica parazita? KMM gubi lopti po mecu skoro kao i sto ima ass. I to je statistika. Neka ide,nije on nista posebno!
n

nola no1.

pre 2 meseca

jedan od 5 najboljih plejeva u Evropi
@

@ssss

pre 2 meseca

Košarka se ne igra bez ozbiljnog pleja.
G

Grobarcina Bre Pravi

pre 2 meseca

Zato Dzons ce da ih vadi iz pepela 🤣🤣🤣
S

Ste

pre 2 meseca

Haha, Džons... Dakle jedva dan pošto se olupala ova družina stranaca već se najavljuju nove bombe na poziciji crnca. Bez blama, čak ne smatraju ni da treba da puste da se ovo ohladi, već se vrte nove šanerske kombine i broje procenti za nove preplaćene basketaške prevarante. Očigledno nas sledeće sezone očekuje nestanak i ovo malo domaćih igrača, a onaj Đurišić terena neće ni videti. Ima li bre neko u klubu ikakvu kočnicu? Ovo je trenutak da je povuče pre nego što ono što su stvarale generacije ode u propast.
D

Domaci plej

pre 2 meseca

Kog bi ti domaceg igraca voleo da vidis na mestu prvog pleja Zvezde, a da ne bude skuplji od Kodija?

DarthVader

pre 2 meseca

Kakve gluposti se ovde pišu. Kodi postavio rekord Evrolige po broju asistencija u sezoni, po indeksu korisnosti treći plej iza Nana i Franciska, bio ubedljivo najbolji igrač Zvezde ove sezone, uvek davao maksimum, a sada se pljuje zato što ide u jednu od par najboljih košarkaških organizacija u Evropi. To da će u Olimpijakos zna se već više od mesec dana. a izuzev utakmice sa Realom, bio je najbolji igrač u svakoj utakmici. Sramota me od navijača koji misle da je Kris Džons bolji igrač kad Kodi ima duplo bolju statistiku. Ovo je najveći gubitak Zvezde. Ustvari, najveći gubitak će biti ostajanje Saše Obradovića i posle ispadanja iz ABA lige...
G

Gledalac

pre 2 meseca

Mene je sramota tebe sto uopste uporedjujes kvalitete Dzonsa i Kodija.. Dzons mozda nema 10 asistencija ali ima duplo bolji sut, prodor, kontrolu lopte itd.. Kodi je plejmejker druge vrste da skoci,zagradi vise fizikalac ali kosarkaski iq daleko na strani Dzonsa

Lix

pre 2 meseca

Secam se kad smo govorili samo EL pratimo ostalo nas ne zanima hahaha

Lix

pre 2 meseca

Mi s ovakvim timom kad nista nismo uspeli, cemu vise da se nadamo???
K

Kvalitet igraca

pre 2 meseca

Vi ocigledno mislite da Zvezda ima bolji tim nego sto stvarno ima. Pogledajte malo istini u oci, koji igraci su u Zvezdi neki ekstra kvalitet u odnosu na igrace iz drugih timova? Evo recimo uporedi Zvezdine i Barselonine igrace. Pa ta Barselona nije htela da produzi Kalinica, sta ce im.

Lix

pre 2 meseca

Ma ceo tim promenite pa ispočetka
P

PgCg

pre 2 meseca

Klasičan fizikalac

Mita

pre 2 meseca

Povedi i Nvoru sa sobom

SKIZ

pre 2 meseca

ено лука из лука и кузма рекао пре пар дана, само онај подкаст да слушаљу људи ми би било 20% паметнија нација
P

Pixy

pre 2 meseca

Klubovi, koji su u vrhu i pokušavaju do F4 i osvojiti EL, imaju trenere i većinu igrača po 5-6 sezona zajedno.
V

Vlada9111

pre 2 meseca

Ko ima vise volje od zvezdasa da prati kosarku?
N

Nini3112

pre 2 meseca

Chris Jones jeste odlican igrac ali mora.da ima dobru zamenu,da ne bude kao ove sezone Kodi-Jago,izadje Kodi i raspadne se igra.
Z

Zauvek zvezdaš

pre 2 meseca

Dolazi i Pajola iz Virtusa kao drugi plej, on će mu biti zamena.
S

Saša2233

pre 2 meseca

Srecno, hvala na svemu
t

tiesto

pre 2 meseca

Nece se on snaci u Olimpijakosu
K

Kronos

pre 2 meseca

Treba nam igrač tipa Kalates da razigrava.

perazdera6

pre 2 meseca

Ubica od igraca Dzouns dati mu potpunu slobodu
H

Hunter4417

pre 2 meseca

Amerikanci koji igraju u Zvezdi igraju samo za pare, briga ih za rezultate jer se u NBA vratiti nece nikad. Nasi igraci bi igrali za pare i da se dokazu pa bi se makar maksimalno trudili ako nista drugo. A mozda bi dobili i ponekog reprezentativca.
a

andja v

pre 2 meseca

mozda i najbolje da on ode u trenere ,mozda se u tom pozivu potpuno pronadje

Bojank91

pre 2 meseca

Miler bi imao 9 asistencija u proseku da je imao ko da da koš kad im asistira
b

bozazvanipub

pre 2 meseca

Šteta za kodija, valjda cemo dovesti dobru zamenu
J

Jorge/87

pre 2 meseca

Zato i igra kako igra

misa 81

pre 2 meseca

Znaci stariji,brojke gore nego Kodijeve opet nista sl sezone,jedino ako dovedu i Sortsa
G

Gledalac

pre 2 meseca

Kodi kao drugi plej je ok, za nosioca igre tima koji zeli nesto vise od 10-tog mesta nije sigurno. Kris Dzons ubica, skoro duplo bolji igrac od Kodija
G

Guzva u sesnaestercu

pre 2 meseca

Kada potpise za Oly napicu se kao cep. Dovesti 2 pleja da podele minute i ako se zeli stvarno neki rezultat, mora ozbiljan trener
B

Bogdan77

pre 2 meseca

Bolomboj,Kodi,Jordan,Rivero,Karter,Kalinić(lagano budi legenda i idi u svoj Spartak i budi bog)...svi lagano gas iz Zvezde...
O

Ok

pre 2 meseca

Neka covek ide. Meni je bitnije da zadrzimo Miljenovica i da dobije minute. Moj savet mu je da slobodno vreme iskoristi za price sa Teom. Da pogleda kako majstor vodi tim na terenu.Sto se pojacanja tice to su pre svega domaci igraci. Da smo juce imali Gudurica ovo bi dobili. Ne sme Zvezda da ima pleja koji igra 30min. Karter, neupotrebljiv igrac, Rivero takodje. Ko je kriv sto je glavni vezivni igrac onaj koji tera tim napred Montejunas odstranjen. Pustite Tomica da napravi roster. Sasi hvala, Radonjica ili Ivanovica na klupi. To kako je Obradovic vodio utakmice, hvala.
p

podesen

pre 2 meseca

Pa Tomić i doveo ove dunstere.
H

Hermano7

pre 2 meseca

Taj Miljenovic vam je drvo
S

Sunking

pre 2 meseca

A trener?
S

Swap trade

pre 2 meseca

Sreća pa dolazi konačno umesto tamnoputog jedan igrač koji će u budućnosti dati nešto reprezentaciji Srbije... Ili ipak ne.
B

B.C

pre 2 meseca

Bilo je i boljih plej igrača od njega pa smo preživjeli! Odigrao je toplo-hladno sezonu , kada je najpotrebniji bio , odigrao je ispod očekivanja! Neka mu je sa srećom a novi plej možda se bolje uklopi u sistem! To ćemo vidjeti.....moje je mišljenje da za njega ima zamjene!

vozi Miško

pre 2 meseca

Koji sistem? Sistem se urušio to je problem. Odbrane nema tri meseca, a u napadu protok lopte ne postoji...Samo na individualni kvalitet i 1 na 1 šta se uradi...
D

Daren_g

pre 2 meseca

Lepo je djurovic nabrojao bolje plejeve od kodija. Ima ih bar 15ak...
F

FCRSBG

pre 2 meseca

Pogotovo je pogodio sa Kalatesom 😄
1

125

pre 2 meseca

Da je potrajala emisija jos pola sata, "veliki strucnjak" bi pronasao jos 150 boljih plejeva.
G

Grdne rane

pre 2 meseca

I taj sto dodje bice jedini plej, jer sasa ce drugog plaja vidjeti kao dvojku...
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Saša će da dobije otkaz...

Otac Makarije

pre 2 meseca

Kodi ako ode u olimpiakos ima da osvoji evroligu
S

Strelemoz967

pre 2 meseca

Sano putuj, igumane i ne ojreći se

butler

pre 2 meseca

napred kodi idemo
M

Mm lice

pre 2 meseca

Jednostavno, mi kao klub nismo dorasli velikim klubovima. Nama najbolji igrač u jeku sezone pregovara sa drugim klubovima. I kako da se očekuje rezultat? Ovo je sramota i njegova i kluba!
S

Statler

pre 2 meseca

Normalno da ce pregovarati ako nema nameru da ostane.
C

Cikago

pre 2 meseca

Ako tako gledaš, onda i Kris Džons iz Hapolea i Trent Forest iz Baskonije to isto rade? Znači nije samo kod Zvezde..
D

Djape45||

pre 2 meseca

Druže to su normalne stvari, i ne pregovaraju oni nego njihovi menadžeri, oni samo daju zeleno svetlo. Pa prošle godine se znalo da Hejs Dejvis ide iz Fenera u nba daleko pre kraja sezone, ista priča i za Gudurića za kog se znalo da potpisuje za Milano, pa su upravo njih dvojica bili ubedljivo najbolji igrači u finalu.
z

zaks

pre 2 meseca

Menadžer pregovara, ne on.
O

Ok

pre 2 meseca

Ovo je namerno dato u javnost u ovo vreme. Spasavanje kk parizai preko medija u toku. Ista masina kao ova blokaderska.
m

msavicmiki

pre 2 meseca

samo napred Kodi

srecko Janjic

pre 2 meseca

A šta više komentarisati i pisati ,sinoć su pokazali pravo lice
N

Nisam ja on je

pre 2 meseca

Ako ce mu biti bolje, putuj igumane, koga nema…..

RadojicaDjomla

pre 2 meseca

Putuj igumane……….,.,
D

Drale1998

pre 2 meseca

Zasto bi isao tamo I imao 6 minuta kad je ovde kralj I igra 30+ minuta...
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Zbog para,ne živi se od minuta...
d

draza1990

pre 2 meseca

ako ne bude prealav i ne bude trazio vise nego sto vredi 😂

sikisolid2

pre 2 meseca

A šta više komentarisati i pisati ,sinoć su pokazali pravo lice
D

Dukicar

pre 2 meseca

Moze Dzons da ga zameni
C

CMM

pre 2 meseca

Hvala na svemu, jako zahvalan i dobar igrač, igrao bez zamene i davao sve od sebe. Srećno dalje, zaslužuje jedan lep ugovor.
d

demoga

pre 2 meseca

Ocajan igrac, ako cemo iskreno, prodor ne koristi, sut nema, pregled igre ocajan, drzi loptu po 15 sekundi, asistencije ima al tako sto doda prvom do sebe, retko je to kad neki izmisljeni poeni, juce kad se povredio i kad je batler bio na pleju mnogo bolje se kretala lopta, on covek sagne glavu i to je to, ne znam kome palo na pamet da on bude vodja, zato treba imati herca on to nema, ok je za drugu opciju, nikako prvi igrac, u olimpijakosu ce to i biti, druga opcija, ovde ga vole ljudi koji gledaju statistiku, da smo dali batleru njegovu i nworinu slobodu mnogo bolje bi prosli

[email protected]

pre 2 meseca

Srećno Kodii
6

6.75

pre 2 meseca

Kodi bi bio nenadoknadiv gubitak za Zvezdinu rotaciju. Igra toplo-hladno, ali malo koji igrač u Evropi može sa toliko visokom minutažom da isporuči kao Mekintajer
S

Statler

pre 2 meseca

Ma da, bez njega nema života.