Komentari na vest

Kodijeva poslednja poruka zvezdašima: Uvek ćemo biti porodica, zauvek vaš vuk

XavieRS

pre 25 dana

ma to oni bugari napisali Tobisha umesto toshiba.. sve najbolje Kodisha :)

Izbistanin

pre 26 dana

Kodi majstore kantaj zvezdu sledeće sezone.

M Nalog

pre 27 dana

legenda,vratice se on kad tad!!!!
J

JBL

pre 27 dana

Kad kreneš iz Beograda za uspomenu i dugo sećanje ponesi METLU!!!

ljubisa rajkovic

pre 27 dana

Neka brate, ne treba. Pokazao jesi posle Makabija kakav si igrač i to je trajalo dok nisi dogovorio Grčku. Onda si se brže bolje vratio u ono kako najbolje znaš. Hvala ni za šta.
M

MVPČAČAK

pre 27 dana

To bi onaj bivši igrač PARTIZANA što je došao u tzvczv da rasčisti neke račune i da uništi PARTIZAN??? Baš je uspeo. Nula finala i nula titula. Sad
N

Nikola27A

pre 27 dana

hvala kodiju i sve najbolje
S

Simeon27

pre 27 dana

Ostace poznat po kupu, dva top 10 i po tome sto je pretio praznom puskom.
S

Spasovski92

pre 27 dana

Nije mu lako , i dao je sve od sebe ove sezone

Valentina Kolar

pre 27 dana

Ako je iz srca onda no comment

M Nalog

pre 27 dana

legenda zvezde,svima u srcimaa
P

Pera III

pre 27 dana

Kao košarkaš, sportista ali i u svim segmentima koje karakterišu mladog čoveka, sjajan lik. Bravo za sve od tebe u ove dve godine od Zvezdaške porodice!
M

Mandic60

pre 27 dana

Igračina. Najvažniji igrač u poslednje dve sezone.

Bojsa2

pre 27 dana

Mozda jedini igrac koga mi je zao sto odlazi iz ove ekipe.Mozda i Batler, deluje kao fin momak pre svega,pa onda igrac. Ovo ostalo...najuriti g* motkom!
D

Dzoni-1970-

pre 27 dana

Kalinic mu pricao o Osmanskom carstvu, zanimljivo...
Б

Бане 2

pre 27 dana

Моћно ! Искрено ! Ауууу !
m

mladi23

pre 27 dana

Dobar igrac,a izgleda jos bolji covek,srecno majsore..
S

Sezonac a

pre 27 dana

Hvala ti Kodi !
b

bracakostic

pre 27 dana

Hvala na svemu, bilo je dovoljno dobro.
p

prosto...

pre 27 dana

Imao je dabl dabl a nije bio poštovan, to sve govori o atmosferi u zvezdi
В

Вучић

pre 27 dana

А кад се окупи чопор Кодијев, бојте се пси 🤣🤣🤣
@

@ssss

pre 27 dana

Čudno da nisu mogli da ga zadrže s obzirom na budžet koji imaju.Juče sam na Slaviji video Batlera sa nekom cicikom kako se ljubi.Možda je to recept kako zadržati košarkaša da ostane u ovoj sredini.Kad već nemaš dovoljno novca,nađeš mu neku cupi.

Jovan Jovanovic

pre 27 dana

Veliki igrac , jos veci covek ! Postovanje za Kodija.
D

Djordje Kostic

pre 27 dana

majstor kosarkse

OVO NIJE TA SEZONA

pre 27 dana

SVE NAJBOLJE BRATE U ŽIVOTU I DALJOJ KARIJERI! NISI SE NIKADA ŠTEDEO I TO JE DOVOLJNO SVAKOM PRAVOM NAVIJAČU CRVENE ZVEZDE
s

spitfire

pre 27 dana

Joj Kalinica pitati za istoriju Osmanskog carstva
g

golijat

pre 27 dana

tako se i sa grobarima oprastao
M

Maestro

pre 27 dana

Prosla sezona losa,ova vrhunska...Odigrao ono najbolje sto moze,e sad sto mi nismo imali jos jednog pleja cistokrvnog,drugacijih karakteristika,to je drugo...
R

Rodman93

pre 27 dana

Znači i "Vuk" smatra da KiM nije dio Srbije, obzirom da ga je Kalinić učio istoriji. E tugo moja.
m

metalika moj dobar

pre 27 dana

ode osvetnik sad moz da odahnemo
P

Premudri

pre 27 dana

Ahahahaha..ali zauvek vas vuk...pa ono " zauvek" će zaboraviti koliko do kraja godine,a ono " vuk" sto mu tepate će nestati i ranije...sve u svemu ode " vuk" podvijena repa

50 miliona razloga

pre 27 dana

"Nedostajace mi nasi razgovori i moja pitanja o Osmanaskom carstvu dok si me ucio vajsoj istoriji..."

kiboooo

pre 27 dana

Srecno Kodi.....
J

Joksa1986

pre 27 dana

Hvala Kodi i srećno 🏀❤️🤍❤️🤍🇷🇸

Dragoljub Bojovic

pre 27 dana

Bas si se lepo osvetio Partizanu,haha

Meda74

pre 27 dana

Osetiće Zvezda i te kako njegov nedostatak sledeće sezone.
Одличан је био Коди
R

Realno istina

pre 27 dana

Hvala Kodi za sve sto si pruzio na parketu i za ove rijeci o nasoj Srbiji. Sve najbolje.

Uskekruske

pre 27 dana

Idi dalje majke ti
N

Nini3112

pre 27 dana

Svaka cast,skroz zasluzeno celu sezonu odigrao,nikad se na nista pozalio nije,koliko god mogao je dao i zasluzio je da se naplati i predje tamo.
a

armija85

pre 27 dana

Ako si ti vuk, motaj kablove, ukidaj kosarku, jer svi ostali su ovce...
I

Ivana100

pre 27 dana

Hvala za sve Crni vuce i srecno dalje
A

Asa

pre 27 dana

Vuce, Vuce bubo lenja... Srecno Vucino!
I

Ivana10

pre 28 dana

Hvala za sve partije Vuče i srecno dalje 💪

Psycho Machine

pre 28 dana

Srecno majstore i sve najlepse u nastavku karijere. Vidi se da mu se svidelo ovde i da je zgotivio Srbiju kao dom,i to je najlepsa poruka koju mozemo dobiti od svakog ko dodje kao gost.
s

samo sto je pre neku godinu

pre 27 dana

vec igrao u srbiji gde jedan gazda policije prikriva zlocin toliko od mene

Mladen Stojkovic

pre 27 dana

Мајсторе, немој да трујеш са политиком на спортским вестима! Иди на н1 и информер па тамо ботуј!
@

@WienRajko

pre 27 dana

realno, za dve godine ima više trofeja nego Natho za 7 godina...
O

Oksi

pre 28 dana

Na kraju nista. Losa akvizicija. Prvo placeno obestecenje, 2 sezone bez Aba lige, bez KLSa, nestao u najvaznijim mecevima iako je cele sezone tupio kako ne oseca pritisak, svaki derbi bio tanak sem onog jednog kad je nesto upalio pred kraj. Ocekujem naravno utakmicu sezone protiv nas.
2

2 na 2

pre 27 dana

Na kraju, nije on kriv što je doveden a nema s kim da igra igru koju najbolje ume da vodi, tranziciju..... Što je u sezoni kad je to najviše imalo šansu doveden trener koji ne zna šta hoće. Niko me neće uveriti da je onih početnih 7 pobeda plod slučajnosti, neznanja igrača.... Tako da Kodi, uživaj u plodovima truda koji si nastavio kod nas. Neka tvoj model truda bude primer svima onima koji žele da uspeju u karijeri.
W

WienRajko

pre 27 dana

Dva kupa, malo li je??? 😂😂😂
n

nadrealnoo

pre 27 dana

Sedam pobeda je plod i efekat Motijunas na terenu!!!Ima tih igraca koji da odigraju 10-15 minuta dovoljno je...Teranjem Motijunasa nasa prica u EL je prestala, izgubio se glavni sraf koji je drzao ekipu na okupu...Tada su to svi precutali, sad je kasno...Proslo nam je ispod radara...

Elvis Fejzic

pre 28 dana

Nadam se da će naći dobru zamenu za Kodija.
M

Mihajlo3

pre 28 dana

prevelika šteta, zamenu za ovakvog igrača je preteško naći
A

Angeliki007

pre 28 dana

Bas mi je zao odlazi iz Zvezde i sto nismo mogli da ga zadrzimo
k

kikica1971

pre 28 dana

Kodi hvala na svemu neka te sreca prati i da se vratis jednom u Zvezdu
p

penjarojina metla

pre 27 dana

hvala ti za sve
J

Joksa1986

pre 27 dana

@penjarojina metla koliko ste srozali KK Partizan kad 2 pobjede na Zvezdom nazivate "metlom", pa sta onda da kaze Sferopulos, 10+ zaredom 🤦😂 Znas li sta u sportskom, pre svega u kosarkaskom žargonu znači "metla" ?!
O

Ode čovek

pre 28 dana

A pričao na promociji... Da se vratio da obavi neki nedovršeni posao, zahvaljivao se baki i zvezdama... Koliko je čekao va trenutak da se vrati na ovo mesto i da se vidi šta će sada učiniti... Da zatvori neki krug. E želje puste.
g

goksi63

pre 28 dana

Kodi majstore hvala ti za sve i za tvoju igru i za ove reci upucene Zvezdi,navijacima Zvezde i srpskom narodu
m

mixica

pre 28 dana

Kodi je osetio zvezdu nijedna zamerka ovoj legendi uvek si dobrodosao brate svaku utakmicu si izgarao
P

Predikat

pre 28 dana

pozdrav vuce i ne vracaj se vise u bg molimo te i delije i grobari 🫡