Komentari na vest

Košarkaška elita u Beogradu se poklonila Žocu! Obradović u zagrljaju sa Alimpijevićem

zeljko markovic

pre oko 16 sati

Veliki čovek,gospodin i najtrofejnijji trener u evropi.To pokazuje i ugovor koji mu je pao dao.A hvataju se ljudi za izjavu,a celu nisu ni čuli.Šta je trebao da čeka da 2028 da ode Penjaroa,a otiċe i ranije.Pisali bi senilan trener,neċe ga niko.A ono pao dao najveċi ugovor u istoriji.Alipmijeviċ je na pravom putu,još ċe sad da vodi Bešiktaš u evroligi,i zaslužio je.
P

Pustinjska lisica

pre oko 16 sati

Podsetio da Alimpije na metlanje sa Bursom.
H

Hermano7

pre oko 17 sati

Partizanovski, Gospodski 👏🏻🖤🤍
m

menkopenko

pre oko 18 sati

I treba. Svi da mu se poklone
S

Stanazivko

pre oko 20 sati

Dr mr kosarke zeljko obr
P

Pogled u ogledalo

pre oko 20 sati

Kakvi ste vi mitomani... Ko se bre kome poklonio, gospode Boze???
G

Gost Pec

pre oko 21 sati

Da vidi Ostoja ovo....ihhhh zna se nece doci na utakmicu protiv Pao u evroligu
Y

Yes

pre oko 20 sati

Al jel Obradović imao rezultate? Ode Ataman koji pre 2 sezone osvojio EL da neće Obradović.
D

Dejan23

pre oko 21 sati

pa morao jos da uci i da radi
T

Tamara238

pre oko 21 sati

pa partizan ili nista drugo.
M

Mujagic

pre oko 22 sata

Kad vidim Alimpija kako se iz postovanja zacrvenio kad se grlio sa Obradovicem dovoljno mi je da kazem da je pravi covek na pravom mestu!! Ajmo Srbija!

mozzart-gost

pre oko 22 sata

Alimpije ima još da uči.
C

Cirkus...

pre oko 22 sata

Ili ce raditi u partizanu ili nece nigde raditi

Pobogu...

pre oko 22 sata

To beše onaj mali što ga ponizio usred Arene?
J

Janaćko

pre oko 22 sata

Ko je Nenad Čačank?

Драгана Косић Ех Јовић

pre oko 23 sata

Željko će uvek biti dočekan u Beogradu sa ovacijama.
j

jzg

pre oko 23 sata

tako i treba za legendu