Komentari na vest
Košarkaška elita u Beogradu se poklonila Žocu! Obradović u zagrljaju sa Alimpijevićem
zeljko markovic
pre oko 16 sati
Veliki čovek,gospodin i najtrofejnijji trener u evropi.To pokazuje i ugovor koji mu je pao dao.A hvataju se ljudi za izjavu,a celu nisu ni čuli.Šta je trebao da čeka da 2028 da ode Penjaroa,a otiċe i ranije.Pisali bi senilan trener,neċe ga niko.A ono pao dao najveċi ugovor u istoriji.Alipmijeviċ je na pravom putu,još ċe sad da vodi Bešiktaš u evroligi,i zaslužio je.
P
Pustinjska lisica
pre oko 16 sati
Podsetio da Alimpije na metlanje sa Bursom.
H
Hermano7
pre oko 17 sati
Partizanovski, Gospodski 👏🏻🖤🤍
m
menkopenko
pre oko 18 sati
I treba. Svi da mu se poklone
S
Stanazivko
pre oko 20 sati
Dr mr kosarke zeljko obr
P
Pogled u ogledalo
pre oko 20 sati
Kakvi ste vi mitomani... Ko se bre kome poklonio, gospode Boze???
G
Gost Pec
pre oko 21 sati
Da vidi Ostoja ovo....ihhhh zna se nece doci na utakmicu protiv Pao u evroligu
Y
Yes
pre oko 20 sati
Al jel Obradović imao rezultate? Ode Ataman koji pre 2 sezone osvojio EL da neće Obradović.
D
Dejan23
pre oko 21 sati
pa morao jos da uci i da radi
T
Tamara238
pre oko 21 sati
pa partizan ili nista drugo.
M
Mujagic
pre oko 22 sata
Kad vidim Alimpija kako se iz postovanja zacrvenio kad se grlio sa Obradovicem dovoljno mi je da kazem da je pravi covek na pravom mestu!! Ajmo Srbija!
mozzart-gost
pre oko 22 sata
Alimpije ima još da uči.
C
Cirkus...
pre oko 22 sata
Ili ce raditi u partizanu ili nece nigde raditi

Pobogu...
pre oko 22 sata
To beše onaj mali što ga ponizio usred Arene?
J
Janaćko
pre oko 22 sata
Ko je Nenad Čačank?
Драгана Косић Ех Јовић
pre oko 23 sata
Željko će uvek biti dočekan u Beogradu sa ovacijama.
j
jzg
pre oko 23 sata
tako i treba za legendu








