Komentari na vest

Kris Džons obavestio Hapoel da ide u Zvezdu zbog bezbednosti, zamena već pronađena

Valentina Kolar

pre 12 dana

Videćemo kako će sve to ići čovek ima godina

Realan lik

pre 13 dana

Dovode matorog i istrosenog igraca, bolje da su uzeli tog Harpera...

M. K.

pre 14 dana

42,3 odsto za tri ... konacno dobar suter.
F

Fanste933

pre 14 dana

pa dobar je ograc zainteresovao je mnoge
c

chicalozzi

pre 14 dana

bravo za potpis, uklapa se u Navarov stil igre
dobro došao Kris .nadam se da ces biti bolji od mekentajera. srecno
P

Petar1225

pre 14 dana

Odlicna zamena za Kodija, dobar potez

DarthVader

pre 14 dana

I prošle sezone se očekivalo puno, dovedeni su dobri igrači, svi relevantni košarkaški portali su Zvezdi davali velike šanse za visok plasman, ali meni, lično, se nije dopadao rigidan Sferopulosov sistem sa fokusom pikenrola na centre i unutrašnju igru, a imaš igrače koji su brzi i dobri šuteri spolja. Što se u prve dve utakmice Evrolige videlo da ne funkcioniše i bio sam zaista srećan kada je Saša došao, jer on forsira sasvim drugačiji sistem igre forsiranjem bekovske linije, sudeći po tome kako je vodio Monako. I, zaista, posle pobede nad Fenerom, kad je Zvezda zaređala pobede, nema koji Zvezdaš nije poverovao da sa ovakvom igrom možemo baš daleko. A onda dođe reprezentativna pauza kada je Saša izjavio "Sad imam vremena da sprovedem neke svoje zamisli." i nema koji normalan Zvezdaš nije pomislio "Kakve, bre, zamisli, kad sve funkcioniše kako treba ???" I onda otera Grejema, vrati Jaga, dođe Batler, još uvek je to ličilo na nešto, ali onda se vratiše igrači iz povreda i tu njegove "zamisli" počeše da se realizuju - Batler, Nvora, Odželej - tri igrača koje je šetao sa jedne pozicije na drugu u sumanutim petorkama i rotacijama, u kojima igrači nisu znali ni koja im je pozicija, ni koja im je uloga, pa su vremenom postajali samo grupa igrača kao da su se prvi put sreli. I kad se setim kako je Zvezda igrala u toj seriji pobeda i na šta je ličila na kraju ne mogu da se otmem utisku da su SVI DO JEDNOG shvatili ono što je Devonte Grejem izjavio jednom posle loše utakmice - "Voleo bih da znam šta trener želi od mene, da mi kaže šta bi trebao da radim". I ta izjava je pogodila egomanijaka te ga je izbacio iz tima. Verovatno je to i Milić video, pokušao da mu ukaže, ali egoista je i njega oterao, potpuno uništivši moral i volju igračima zbog svoje sumanute narcisoidnosti. Nadam se da Navaro neće poraviti iste greške, a Džons je dovoljno dobar igrač da, ako dođe i Robinson, Zvezda na poziciji jedan bude poprilično jača nego prošle sezone, pogotovo ako i PAjola dođe. I Miljenović nije plej, iako ga je grboljubitelj na silu postavljao tu, dečko je svuda igrao beka.

nenanena2

pre 14 dana

Dobrodošao Kris!!!
p

pirlac89

pre 14 dana

Dođiiiiii čekamo te
Ф

Фикус

pre 14 dana

Мисле да ће њихов Џонс да буде као Карлик, али моша.
M

Manning

pre 14 dana

Bolje da smo mi doveli harpera, mislim na zvezdu

Meda74

pre 14 dana

Dobro pojačanje
e

e

pre 14 dana

A što ne pričate sad kako je Dozet jedini zaslužan za ovaj transfer verovatno. Oteraše čoveka zbog komentara kvazi poznavalaca njegove struke. Strašno
g

gnrslash

pre 14 dana

Da vidimo da li moze da nalravi iskorak u partijama i bude konstantan kao starter i kljucni deo tima

Filip

pre 14 dana

Zar mi ne mozemo nikada da dovedemo stvarno neko zvucno pojacanje,uvek to bude samo "zvucno" i nista vise..
R

Raša P

pre 14 dana

Koga na peimer?
D

Dr Dulitl

pre 14 dana

Odlično pojačanje, još Robinson da dođe i pozicije 1, 3 i 4 u potpunosti popunjene. Ostaje potom da se angažuje bek-šuter i dva centra.
v

voja12

pre 14 dana

iskreno dobar igrac, nadam se da moze da se uigra
A

Aco bosanac

pre 14 dana

I ovde ce jos malo biti nebezbedno,ovi biju redom.
S

Storari23

pre 14 dana

Hahahahahahah, dobra. 🤣
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 14 dana

Aha, znači poenta je da se skloni odande pa makar igrao bilo gde. Evo ga još jedan stranac koji će igrati dok traje EL i dok dobro može da seproda, a čim se to završi, odjednom će zaboraviti da igra košarku. Već viđeno ove sezone.

Miloš (Мишке)

pre 14 dana

Nije bio los u Hapoelu, videcemo za zvezdu kako ce da se uklopi

Slavko Filipovic

pre 14 dana

Nece se ni ovde zadrzati dugo
Kažu da je dobar, nadam se da će se uklopiti.
P

Pojacanja

pre 14 dana

Nikola Vucevic umesto Bolomboja..Badio umesto Kenana...Dzons i Robinson umesto Kodija...to nam treba! 👍

Veljko Maricic

pre 14 dana

Dobar igrac, veliko pojacanje
N

Nikola Vucevic

pre 14 dana

Dzons prvi plej, Robinson iz Pariza drugi a Badio bek iz Valensije kao zamena za Kenana koji mora zbog povreda da ode iz kluba! Vucevic prvi centar, zamena Izundu i jos jedan centar koji ce doci! Najbolja moguca resenja za sledecu sezonu!
f

fkdkfj

pre 14 dana

Koliko je to jos miliona za top 10? Koliko igrsca i trenera ćete placati ukupno? 50? Mozete kako hocete, jer predsedniku odani
@

@kfdkdj

pre 14 dana

Duplo manje nego za top 16

Uskekruske

pre 14 dana

Videcemo sta ce biti

Марјан Симоновић

pre 14 dana

solidno pojacanje, ali godine, ne znam kolkonima jos motivacije
s

srecno

pre 14 dana

Odlicno pojacanje, igra i odbranu sto je mnogo bitno i nije "indijanac". U Hapoelu je bio 2-3 opcija do plej-ofa, a onda je tu pokazao da je udarna igla.
E

Eexit

pre 14 dana

Najbolje pojacanje bi bilo da Kalina sam kaze idem iz Zvezde. Inace bice mrcvarenja i prodatih lopti deset po tekmi. Prvi put kad se vratio 2021 bio ok,a sezonu samo ostao. Sad i stariji i gori a evo treca godina ludila vec. Dve od 10 odigra dobro. Ostalo blagi uzas.
B

Boldrick

pre 14 dana

Sađo bacanje love.nista vise
a

asa

pre 14 dana

kris dzons u zvezdi, a karlik dzouns u partizanu.
r

rea

pre 14 dana

Eto razrešiše nam i tu misteriju srpski mediji - dakle nije došao zbog unosnijeg ugovora i jače plate nego samo zbog bezbednosti, Batler zbog minutaže, Moneke zbog dobrih splavova...

Milan Jankovic

pre 14 dana

Tako ti oni to lepo uviju u celofan i masnicu da prosecni citalac pomisli kako su kuce od cokolade ..a prozori od marmelade.
j

jzg

pre 14 dana

samo da nastavi sa dobrim igrama
G

Gledajuci

pre 14 dana

Deluje mi kockasto nekako. Sut ima,ulaz tako tako,ne neke extra asistencije. Batler, Pajola, Robinson,Dzons kao bekovi nekako za kolektivnu igru tanko. A i odbranu. Nadam se da gresim. Valensija cim pustila Odzeleja i Dzonsa lom napravila. Mi kao utociste dodjemo.
I

Isto tako i

pre 14 dana

Virtus pustio Teodosica i odmah bili skoro celo vreme prvi u Evroligi 😉. Nadam se da se svi toga sećaju
T

Teolinjo

pre 14 dana

@Isto tako Decak ti sto lupetas gluposti ne moze nijedan grobar. Cak 99% grobara misli i zna da ja Teo bog. A italijani tek . Gledaj neka you tube i tea kroz 20 godina kosarke i komentare od rusije,grcke.nba i Italije pogotovu. TEO je legend kosarke . Kosarku napravio zajebancijom.

Dusan Milenkovic

pre 14 dana

sjajno pojacanje za zvezdu
C

Cczzvv

pre 14 dana

Umesto da smo doveli ovog Harpera, mi dovodimo Dzonsa, koji je losiji igrac...
D

Delije Mirijevo

pre 14 dana

Kris Džons je bio prvi plej u Valensiji a Harper mu je bio zamena Džons je ubica
r

rea

pre 14 dana

@Delije Mirijevo, niko tu nikome nije bio zamena - totalno drugi tip igrača, Džons više timski igrač, manje agresivan, bolji defanzivac, jači usled evidentnog viška kilograma (takva mu je građa, nije zapušten), dok je Harper čist košgeter, lagan na nogama, slabiji defanzivac...
J

Joksa1986

pre 14 dana

Jastin Robinson iz Pariza je isto zavrsen, potvrdit ce se za 10-15 dana, to su dva PG za narednu sezonu 👍
J

JoKi/

pre 14 dana

Potvrdjujem, sa tim sto sam ja cuo jos nesto, navodno Pariz je imao sa Justinom klauzulu da moze preci u drugi EL klub samo ako taj EL klub plati 250k eura, medjutim Zvezda je davala samo 150k i da dogovor ne bi pao Justin i agent su odlucili da od prve godine ugovora smanje platu za 100k a Zvezda da te pare usmjeri Parizu i da isplate Pariz. Navodno ugovor ide 2+1(pita se klub). Bice potvrdjeni tek za dve nedelje jer Parizova sezona jos traje 😉
Odličan izbor, voleo sam da dodje u Partizan
P

PecaCzvBgd1

pre 14 dana

Samo Pajolu sto dalje ko boga vas evo molim! Pogledajte statistiku coveku, pa Yago je imao bolje brojke od njega za prosecnih 10min na terenu. Koji je to plejmejker sa 66% sa slobodnih bacanja, dajte uozbiljite se.
J

Joksa1986

pre 14 dana

Pajola je jedan od najboljih odbrambenih igraca u EL na pozicijama 1 i 2, i ono sto sam mrzio uvijek je protiv nas bio odlican u napadu, ali bukvalno uvijek 🤦, to isto sam mrzio i kod Rusa Kurbanova iz CSKA, ne moze vola da ubode jel sa druge strane Zvezda on igrao kao Durent 🤦🤦🤦
D

Deportivo

pre 14 dana

Bez brige,nece doci Pajola.Vec je dosao Jones,dogovoren je i Robinson iz Pariza,tu je i Miljenovic a zlu ne trebalo i Batler.Samo ne shvatam sta ljudi imaju protiv Pajole? Pa covek ima neverovatan osecaj za asistencije,uz Kalatesa verovatno najbolji dodavac ove sezone u pozicionoj igri (za razliku od Mekintajera koji ima dobre asistencije samo kada se igra brzo i sa vise prostora).Ima svoje mane ali da smo imali njega umjesto Jaga ove sezone druga bi se pjevala!
Z

Zole

pre 14 dana

On je dobar. Ali ako dovedu ono drvo od Ernangomeza....
J

Joksa1986

pre 14 dana

Vili Hernangomez je i sad sa 32 godine jedan od najboljih centara ofanzivno u EL ali Barsa mu nije legla nikako, kad bi imali prostora da ga potpisemo kao drugog centra, da odradi 15 minuta a nekad i 20 sad bi ga potpisao, ali problem je sto mi imamo Izundua i treba nam prva opcija, ali kazem Vili je i sada ekstra ofanzivno jednostavno Barsa mu nije legla, niko odbranu ne igra kod njih 😂 Nama bi Vučevic legao kao budali samarcina ali mislim da su sanse da dodje 2%,jeste 35 godina, jeste Zvezdas, ali ima tijelo da odigra bar jos 2 godine NBA, ali onda nam ne treba sa 37-38 jbg 😂

wizard 1987

pre 14 dana

uglavnom bicemo brzi ako nista drugo...nema vise predugih napada carinjene lopte...i uvaljivanje lopte u zadnjim sekundama napada za neizgradjen sut.....bice to bolje nego sto je bilo

crvene beretke

pre 14 dana

videcemo koliko ce doprineti zbog godina

rosa100

pre 14 dana

znaci on mnogo ja msm

nadama

pre 14 dana

Videćemo koliko ce doprineti