Komentari na vest

Krug se zatvara u Atini

XavieRS

pre 5 dana

Ja sebe ne vidim nigde osim u Partizanu. Ili ću ostati ovde, ili više neću raditi“, rekao je Obradović, ocigledno je mislio da nece nigde raditi ali za manje pare..a u partizanu nisu bile male..
Стигао је тамо где треба да заврши...
vratiii se zeljkoo
М

Марјан

pre 5 dana

Сад кад ти буде заличило на нешто,биће свима јасно колико су га..... као таоца тамо у ККП. Одједном ће се знати ко шта ради, одједном ће знати да нацрта акцију,изводиће се аути,добијати и затварати утакмице и тако... А болесници су већ кренули у кампању неостављања на миру, иако се склонио одавде. Таман да Карма појача мало....

ZIVAND

pre 5 dana

Krug je davno zatvoren, Panatinaikos je klub u kome je Željko ikona, i to sa razlogom zbog donetih titula.....

Realan lik

pre 5 dana

Lepe vesti realno, kao Zvezdas mogu da kazem da mi je bas drago sto se vratio svojoj drugoj kuci.
b

bad

pre 5 dana

vodi ga kući realni zvezdašu,mislim treća kuća!

mozzart-gost

pre 6 dana

Željko puno sreće u radu kad već nisi mogao u Partizanu.
I

Ivan8888888888

pre 6 dana

Idemo opet jake dominacije panate

Billy333

pre 6 dana

Pored gore navedenih se pominje da su u ozbiljnoj trci za Hezonju, Jabuselea i Valančijunasa... Pa vi vidite braćo i gospođe o kakvom se mi jadu zabavljamo sa večitima

Zeljko Markovic

pre 6 dana

Jedan jedini Zeljko Obradovic!
b

bad

pre 5 dana

Želimir,druže Želimir mu je ime!

Asani Avni

pre 6 dana

1 je Zeljko Obradovic

Asani Avni

pre 6 dana

1 je Zeljko Obradovic

Zeljko Markovic

pre 6 dana

Zeljko Obradovic najbolji svih vremena, zasluzuje medju najboljim timovima i fransizama u Evropi

aleksandar2120

pre 6 dana

Zeljko Obradovic najbolji svih vremena, zasluzuje medju najboljim timovima i fransizama u Evropi
K

Kića Boljevac

pre 6 dana

Čovek koji se potpisao kao Amerigo from Čačak....Za pametnog čoveka je zaista,nepogrešivo,sve objasnio...svaki njegov zarez,svaku tačku u tekstu,potpisujem, 100%..Nakon ovog,što sam pročitao,sve mi je mnogo jasnije...jer i ja sam bio jedan od onih,IDOLOPOKLONIKA,sa glavom u pesku...Svaka čast majstore,za Ameriga..

Zika Zika

pre 6 dana

ocekivano iskreno

Macak99

pre 6 dana

Ide 10 titula sigurno

ZovuMeKirbi

pre 6 dana

Velika očekivanja, ali uspeh tek treba dokazati.

zeljko markovic

pre 6 dana

Nije još ništa potpisao,svi se utrkuju da pišu svašta,kako god i ako potpiše,verujem da ċe se vratiti u Partizan i završiti posao i otiċi sa stilom u penziju.Ima on jos volje da radi.I šakota radi za 73 .Moċe i on ako se vrati sa 68.
O

O stoja

pre 6 dana

Ostoja nikada ne bi otišao u pao
n

nuki63

pre 6 dana

Šteta što Željko nije ostao u Partizanu ali čeka se deseta

Elvis Fejzic

pre 6 dana

Osvaja Obradović 10 titulu sigurno

Batina1

pre 6 dana

Opet saga o Obradoviću. Kao u lošim tv sapunicama.
P

Predrag Petrovic

pre 6 dana

zeljko uzima titulu evrolige i odlazi u penziju zasluzio je to sta god da je rekao oko partizana

Uskekruske

pre 6 dana

Videcemo sta ce biti
j

jovandimitrovic

pre 6 dana

jedan je zeljko obeadovic

zekadus

pre 6 dana

Dimitris Janakopulos je poznat po tome što pali cigaretu u hali, menja trenere kao čarape i piše zapaljive objave na Instagramu. Konačno da Janakopulos nađe nekoga ko može da pobesni brže i jače od njega. Kad Žoc popizdi i pocrveni, Dimitris pored njega izgleda kao smireni budistički sveštenik.
V

Vuk Pavlovic

pre 6 dana

a sta bi sa obecanjem

Vaskon

pre 6 dana

Bilo bi lepo da potpiše i da vidimo sta se dešava kod Zeljka...
P

Pazi

pre 6 dana

Lik radi za pare i samo za pare. Nema tu ljubavi ni u jednom klubu. Džabe živite u zabludi. Znate već čiji je. Folira se to je dokazano odavno.

FC RED STAR

pre 6 dana

Ahahahhaj,bilo providno...Sve je to LJUBAV
J

Jka

pre 6 dana

Jos jedan u nizu velikih srba koji naplacuje svoju ljubav milionima..Postujem samo onu ekipu Mrdja Ninkovic sto su iz ljubavi dosli u svoj klub a ove secikese sto su veliki srbi za milione noga u dupe!
J

Jolika1985

pre 6 dana

Veliko je pitanje sve to

Milenko Mladjenovic

pre 6 dana

Zar nije rekao penzija ili će da se vrati u Partizan. Znam da je prozivao Mirotića dao si reč a nisi došao, zar nije ovo isto?
D

Dkkdkccmv

pre 6 dana

Ajoj, reko...hahah
z

zex7777

pre 6 dana

sve za ljubav sve za partizan🤣🤣
J

Jolika1985

pre 6 dana

Ljubav cveta kako da ne
V

Vnrd

pre 6 dana

Koliko iskompleksiranih navijaca dive,ma milina hahaahah
A

Aco Car

pre 6 dana

Pobego nakon sto je shvatio da nema nista od obojene revolucije!
T

Torbicis

pre 6 dana

Od obojene revolucije nema nista,ali od promena i te kako ima i videces da ce se Zeljko vratiti,a dotle,Bog mu dao srece i zdravlja,za uspehe ce se sam pobrinuti!!!!
D

Dzemaili00

pre 6 dana

Možeš li da mi nabaviš knjigu preko veze? 😁
P

Pazi

pre 6 dana

On je iz iste priče kao i ti Aco Care. Zna se sve, lažne izjave to neće moći da operu.
Š

Šuljkavičijus

pre 6 dana

Čudi me da Janakopulos menja jednog turčina drugim. Ja sam mislio da se grci i turci ne vole 🤔
D

DubaiFmp

pre 6 dana

Jel ovo onaj najbolji trener u galaksiji sto je pre 2 godine od Cove dobio 🧹 u derbijima za redom 11-1 u toku samo jedne sezone!
T

Torbicis

pre 6 dana

Ne,nego to je taj trener koji je penzionisao covu,za koga je isti cova rekao,da sam imao Zeljka bio bih sampion Evrope!!!
B

Branimir Milev

pre 6 dana

Željko će sve da osvoji

Milos Miletic

pre 6 dana

Il grande Zocinjo
T

Tudjina

pre 6 dana

Kakav je to covek koji izjavi da ce ili raditi u Partizanu ili nece raditi nigde, a zna da ne govori istinu i uopste ga to ne interesuje. A jos su mi interesantniji ljudi koji nadju opravdanje za tako nesto. Naravno da covek treba da radi, ali ne treba da daje takve izjave u cilju da se u tom trenutku dodvori nekome.
E

Eujdjcjc

pre 6 dana

Svi da odu jedan da se tivra...u Atenu..hahahha

nikola.p

pre 6 dana

Naravno da se bavi trenerskim poslom ore svega iz ljubavi, ali zamišljam da je posle Panatinaikosa završio trebersku karijeru i otpočeo neku funkcionersku, kakva bi tek onda trenerska legenda bio...

Osimen99

pre 6 dana

Nadamo se boljim vestima za partizan!

jaca966

pre 6 dana

sta god da odluci srecno legendo
d

djordje1908

pre 6 dana

Osvaja sa Panatiakosom
D

Deseta

pre 6 dana

Moze da osvoji sa kim god, sto bi me kao navijaca Partizana to zanimalo.
g

gagi5

pre 6 dana

ljudi gledajte svoje zivota, pusti te najtrofejnijeg trenera u Evropi na miru...sta reci o zemlji kojoj ne valjaju Obradovic, Djokovic, Vidic, Vanja Grbic, Mandic, Muslin...da ne nabrajam do ujutru
O

Obelezeni

pre 6 dana

Isto tako ne valjaju Tomasevic, Rebraca, Sapic, Grbovic...a sto se Djokovica tice on ovima kojima sada valja pre samo par godina nije valjao, i to debelo nije valjao.
K

Kosjeric x2

pre 6 dana

Sve ove sto si nabrojao naravno da ne valjaju jer podrzavaju izdaju svoje zemlje!
n

na izborima..

pre 6 dana

..kako ste prosli 15-0 🧹
G

Gost 1234

pre 6 dana

Koji Mandic, brate? Ne mislis valjda na bivseg rukometasa Partizana? Nadam se da mislis na Dusana, vaterpolistu?
T

Torbicis

pre 6 dana

Jokic i jos mali milion njih

Jelena Malesic

pre 6 dana

Svaka cast Zeljko
S

Sombor

pre 6 dana

Obican snob i materijalista.
L

Lel

pre 6 dana

Taj snob kako ga ti nazivas ima najvise osvojenih EL,za pocetak pobedite nekog u plej of-u hahahaha
K

Kalabasas

pre 6 dana

Kosarkaski Anceloti,on moze da trenira RMD,Celsi,Bajern ,ne moze sa poluigracima evertona,napolija,celi zivot treniras top klasu ,igras za trofeje Gde da gubis vreme s nekim zagorom,trifom,koprivom, dangubom avramom,izlomljenim dzabarijem,polupancem tajrikom,privatnicima kao wasington,madar....ovako samo titula je cilj .
D

Dijcncjc

pre 6 dana

Taj Avram bio najbolji defanzivac SP ovaj mu poručio ,, spusti se na zemlju, Aleksa"...

Slavko Ćosić

pre 6 dana

srećno i dugovečno , biće i ta deseta . nada je sve .
P

Papu Gomez

pre 6 dana

Нека му је са срећом и у здравље

Vedrana Majstorovic

pre 6 dana

Zeljko legenda, gde god dosao, on je dobrodosao

Isa Peric

pre 6 dana

Osvojili su pet titula Eurolige pod njegovom komandom. Ako nije uspeo Partizana da dovede na postolje ove nove ponovo.
F

Fanste933

pre 6 dana

svaka čast Željko.. svi se radujemo
Verovatno i realno, čovek im je doneo najviše uspeha.
J

Jacika123

pre 6 dana

nista nece tamo uraditi
N

Natalii29

pre 6 dana

radujem se za Zeljka bas ga obozavam
b

bad

pre 6 dana

obožavaš baš ili voliš više nego oca?
A

Amerigo from Čačak

pre 6 dana

Navijam,pratim,volim,živim,tugujem i patim....za KKP i zbog Partizana...preko 40.godina,i moja porodica je inficirana,pa i dobar deo familije.Živim u Americi,ali sam Čačanin...Dakle,jadno je,tužno i smešno istovremeno,kako ljudi karakterišu i objašnjavaju postupke jednog trenera,koji je ubedljivo najtrofejniji ikada,ali i najtragićnija figura u bližoj istoriji našeg kluba. Zašto...? Pa vrlo je prost odgovor,jer čovek koji je dobio sve od kluba i nas navijača,tu količinu NE ZASLUŽENE ljubavi i poštovanja,pre svega poverenja...govori dovoljno o liku i delu TOG TRENERA,a pomalo i svim nesrećnicima koji vode klub,na čelu sa Mijailovićem. Znamo svi,kako su protekle godine iza nas,svih PET SEZONA,godine velikih razočarenja,i to ne samo zbog rezultata,kojih nije bilo ni na vidiku,već je SVE SVOJE PORAZE i to ne samo na terenu,već u životu predstavljao kao POBEDE...Glumeći po Beogradu,velikog play boya,misleći da se te egzibicije,neće videti ,niti čuti...e tu se zaj..o.Neverovatno je da trener tog iskustva,poziva,igrače na sportski život,a on se ne trezni,jureći maloletnice.. O kojoj on posvećenosti i,radu priča..Pa to su igrači,koje je on direktno doveo,za ogromne pare,pre svih ovi Ameri,sve provalili...Izgubio je autoritet,poštovanje...jedino obnevideli i ostrašćeni navijači,klicali su mu na ulasku u dvoranu,kao da je Tito...A,on sa već izopačenim egom i neviđenom količinom sujete,hranio svoje drugo JA... Sama činjenica,koja se krije od javnosti o njegovom dolasku u klub uz blagoslov AV,predsenika drzave,kao garant za pare koje su mu obečane,dovoljno ilustruju,da je njegovo ponašanje na početku,bilo vrlo smrdljivo,mi Čačani te likove krstimo u ŠALINE..Samo ja,pa opet ja,ali isključivo kad njemu odgovara,jer je obečao da će sprečiti prozivanja AV pede..u. zamislite trenera,koji svoj autoritet zalaže,za spas čoveka koji je nas klub,bacio na kolena,i oterao istinsku legendu i čoveka revolucionara Vujoševića...Nije moj Čačanin,dorastao niti po jednom osnovu,da se poredi sa nekim drugim veličinama,koje je KKP iznedrio. I to ne kao trener,već kao ličnost,kao čovek...Mnogo je tanak,ako misli da mi koji bi život da li za Partizan,slabo pamtimo i zaboravljamo,bas onako,kao u našoj pesmi,himni...DOBRO PAMTIM SVE...Toliko za sada...
П

Па...

pre 6 dana

...само да се извиним, грешком сам ти дао плус 😂😂😂
P

Plus pluseva

pre 6 dana

Ja sam ti dao plus bez greske, tako sam zeleo jer delim tvoje misljenje. Zanemarujem pravopisne greske jer kazes da zivis u Americi.
С

Срба из Београда

pre 5 dana

Срам те и стид било.
D

Davni saan

pre 6 dana

Oteran je iz Partizana. Zaslužio je da sa Pao ostvari davni san i desetu titulu
J

Jbuvtct

pre 6 dana

Sbi da odu jedan da se tivra...U Atenu..m
П

Па...

pre 6 dana

...није ово прва гробарска легенда која завршава каријеру у Панатинаикосу. Био је и Саша Павловић 😂😂😂 Да се не заборави, Партизан је био убедљиво последњи клуб Евролиге у тренутку када га је напустио, иако је имао највећи буџет у историји клуба. Екипу је градио око Џабарија коме Партизан још увек даје плату иако игра за Хувентуд. Није освојио куп, иако су били искључени и Радоњић и Ивановић. Изгубио је АБА у празном Пиониру, а Давидовац је чувао Лесора. Није играо КЛС. Најбољи играч Партизана је Дилан Осетковски, једини кога он није хтео. Једну АБА је освојио против Будућности, другу док је Човић био на операцији. Нека неко демантује ако нешто грешим.
8

8999

pre 6 dana

Svaka ti je na mestu. Isprani mozgovi nek lupaju minuse. Mi navijaci Partizana znamo kroz sta sve smo prolazili. Da se nadovezem na proslu sezonu u EL gde imas sve u svojim rukama i na kraju izgubis 7 od 9.
s

simovasiona

pre 6 dana

Potpiši čoveče pa da čitamo nešto drugo na sajtu!!😁

Milan Lukic

pre 6 dana

ajde videcemo! Na koliko je potpisao
H

Hahahaha jsja

pre 6 dana

Ja sebe ne vidim nigde osim u Partizanu. Ili ću ostati ovde, ili više neću raditi“, rekao je Obradović,- Februar 29 2024
m

mikuli

pre 6 dana

Pa nije nigde ni radio skoro godinu dana
@

@mikuli

pre 6 dana

Nije godinu dane nego dve godine. Skoro dve godine nije radio. P.S. U decembru 2025. je jos uvek bio trener Partizana. Dakle, dve godine

milos djordjevic

pre 6 dana

Nije zasluzio odlazak iz partizana na nacin na koji je otiso.O Zeljku ne treba puno trositi reci nhegovi rezultati govore sve
@

@ssss

pre 6 dana

Da li je realno da je Srbija puna teletabisa!Svi ti što pišu gluposti o Željku nemaju veći IQ od sobne temperature.To su isti oni zog kojih sekta vlada 14 godina.
H

Hahsh

pre 6 dana

Čovek ide tamo gde ima para normalnoo
O

Omg

pre 6 dana

Hahahahah Kaze Rumenoglu ne ide nigde , Bolestan je jelte je i ostalo
B

Brkati

pre 6 dana

Smatrao sam Zoca za najveceg trenera i Velikog coveka sve do onako sramnog i jadnog odlaska iz Partizana. Otisao je kad je upropastio Klub uz zvanicno saopstenje da su svi krivi a on ispravan. Sada je dokazao da on nije nikakva ljudska velicina, vec samo obican smrtnik sa svojim karakterom koji je vesto skrivao sve vreme. Bar da je na kraju ostao covek od reci koji postuje bezgranicnu ljubav miliona ljudi pa da mu se oprosti, ovako ostaje samo jedan mali obicni coveculjak.
M

Milantom

pre 6 dana

Pa on valjda neće da sarađuje sa ludim Janakopulosom? ili hoće? A nije, valjda, do para...
s

sale01323

pre 6 dana

Deseta Evroliga deluje bliže nego prethodnih godina
a

aleksss99

pre 6 dana

Panatinaikos dobija autoritet kakav Evropa retko viđa.
j

jelenal19

pre 6 dana

Navijačima Partizana najteže pada konačna potvrda odlaska.
l

laki100

pre 6 dana

Atina ga dočekuje kao legendu, ne kao trenera
v

vanjaaa03

pre 6 dana

Odlazak boli, ali ovakav rasplet nije iznenađenje.
d

dacika75

pre 6 dana

Partizanova priča sa Željkom ostala je nedovršena.

Ivan Tokai

pre 6 dana

Željko i Panatinaikos su bili suđeni jedno drugom.
f

fgf

pre 6 dana

los coek!!! ostoja za njega gospoce

human

pre 6 dana

Kolika li je kvota da Olimpijakos izima titulu?
F

Free Drich

pre 6 dana

Odličan naslov: "Krug se zatvara..." Gde se Željko vrati tu trava ne niče. Željko Obradović se prvo vratio kao selektor reprezentacije: očekivalo se da osvoji EP koje se igralo kod nas. Uprskao stvari, čuvena konferencija za štampu gde je svu krivicu svalio na igrače. Vratio se u Partizan, videli smo kako se završilo. I krug se zatvara sa Panatinaikosom (ako potpiše) i njih će da ukanali i da svu krivicu svali na gazdu kluba.
T

Torbicis

pre 6 dana

Zato mozda i nema trofej sa reprezentacijom i sa klubovima,gde god je radio,nista nije osvojio..svaka ti je na mestu Treba te ..... da vas bude vise ovako pametnih!!!
F

Free Drich

pre 6 dana

Šta nije tačno ,pametnice Žocovo, što sam napisao? Šta je osvojio sa reprezentacijom u drugom mandatu? Koje evropsko takmičenje je osvojio sa Partizanom u drugom mandatu?
D

Da011

pre 6 dana

Uzeo pare poreskim obveznicima Srbije (neko bi rekao samo pola, a pola su dali navijači), ništa nije uradio (0-9 protiv Janisa iz Zvezde), došao Penjarola za tri puta manje novce i odmah rezultati. Pametnom dosta.
N

Naravno

pre 6 dana

Uradio je vise za jednu godinu 2023,nego neki za 80 godina postojanja.
o

obicancovek

pre 6 dana

kakvi rezultati? jel to padas na mantru da je on nesto preporodio sta je on uradio? obrukao se protiv mege i fmpa izgubio finale od dubaija kuci u evroligi gubio 30 40 razlike sta je on to uradio kakav je uspeh 15. mesto u evroligi?
J

Jole 39

pre 6 dana

Čovek od reci rekao da nece nigde da radi i ode u Pao hahahahah
A

Auuu

pre 6 dana

Kakva vest da se komsinicini "tastatura navijaci" aktiviraju! Sad krecu kao botovi, bice preko 200 komentara, osecam!
H

Hahahahah

pre 6 dana

Ja sebe ne vidim nigde osim u Partizanu. Ili ću ostati ovde, ili više neću raditi“, rekao je Obradović,- Februar 29 2024
T

Turcin obecaoo

pre 6 dana

Ja sebe ne vidim nigde osim u Partizanu. Ili ću ostati ovde, ili više neću raditi“, rekao je Obradović,- Februar 29 2024
a

avax88

pre 6 dana

Žoc sve osvojio, pa bre čoveče, odmori više, zaslužio si...a ne da se nerviraš i u Grčkoj ili gde već.
D

Djani85

pre 6 dana

El grande Željko i onaj ludi Grk, auuu kakva kombinacija.. Paklena, evroliga je nadomak ruke
.

....

pre 6 dana

SRAMOTA BRE molili smo te da ostanes u partizanu i cak kad si nam nanizao sve poraze ,niko ti nista nije uradio bez ostoja igraci nista nisu krivi !!
m

mixaaa_

pre 6 dana

Najveci ikad !!!!
J

Jolika1985

pre 6 dana

Nema od njega vise nista vreme cini svoje realno
Б

Бленти

pre 6 dana

Ако потпише са Панатинаикосом освојиће Евролигу као што је са Партизаном освојио Еврокуп. Да није избио рат у Украјини и избацили руске клубове, са Желимиром Партизан не би видео Евролигу.
J

Jolika1985

pre 6 dana

Ma jako bitna stvar oce li trenirati Grke
.

....

pre 6 dana

🇷🇸Penjaroja🇲🇪
.

....

pre 6 dana

Izdajicoo umjesto da vodis partizan ti ces grke da znate necete nista postici cak ni top 10

Masterselidbe

pre 6 dana

Ide po dve titule zaredom u evroligi kad mu proradi inat u bilo koji klub da ode
Z

ZZ Crew

pre 6 dana

Uvek trcao za parama i uvek ce trcati jer mu nikada nece biti dosta. Zeljko vaš,Zex,Zoc,Oc hahahahaha a radio za 250000 eur mesecno i busao se u grudi,tapsao vam,ljubio onu klinku hahahahaha Evoooo vam ga Zoc,Zeljkoooooo
E

Ekfx

pre 6 dana

Zar on nije bivši mator, izlapeo ,prevaziđen i da ga niko neće kad ono ipak hoće a vi lupajte do mile volje cifre on je najbolji zato ga žele i plaćaju najviše.
R

Realni navijač

pre 6 dana

Verovatno će na prvoj konferenciji reći da nije zbog novca,već da bi ispunio san. Toliko o njegovoj ludačkoj ljubavi prema Partizanu.Dalje,toliko o njegovom karakteru,samo Partizan ili penzija,a može neka ponuda od 3 milki. Prve 3godine o Ostoji je pričao kao zaljubljeni adolescent. Pred svaku utakmicu u Areni je pozivao navijače da ne vređaju AV. Prvi je napustio brod koji tone,toliko o ljubavi prema klub,jer kad prvi bežiš kad su problemi,ti ne voliš taj klub,nego,samo sebe. Dovodio je i otpuštao igrače po svom nahođenju. On je prvi rekao da mu ne smeta što klub ima skoro sve strance,jer je bitan rezultat. Prema domaćim igračima se ponašao kao najgora maćeha. Pustio je Nanelija niz vodu,čoveka kakvog više nećemo imati. Doveo je Parkera,nije ga doveo niko drugi. Pa šta više reći,iako o gospodinu sa nekoliko nijansi plave kose ne mislim ništa dobro,realno je da ima nečega i do Želja. Ljubav prema klubu se pokazuje na drugi način a ne željom da budeš veći od tog kluba,zbog svog ega onda kriviš sve,samo sebe ne.Svi su mu krivi,samo nije on.U tom delu je znak jednakosti između njega i Atamana. I,na kraju,neće ništa osvojiti,jer sve one zveri od igrača u PAO-u sigurno mu neće dozvoliti da im u trenucima crvenila pominje užu i širu familiju.
B

Bravo

pre 6 dana

Govorim da kao neko ko voli Partizan onakav kakav jeste, posle ovog sto sam procitao reci cu da ovo sto si napisap je toliko surovo tacno da bolje od ovog ne moze! Bravo!
G

Gost Pec

pre 6 dana

@Realni navijac...zbog Nanelija je sve ovo i pocelo,covek napadnut u hodnicima pred trening...zasto?jel mislis da se nezna?Zasto je Mirotic pogazio rec pred tu sezonu?Da nije zoca bilo mi nikad ne bi ni dobili pozivnicu za evroligu....Vise je Zoc uradio za Partizan nego Ostoja....i njegov sef....al videcete docek zocu kad dodje u arenu....hoce li ostoja bit u arenu u prvom redu?Nece,jer ce mu bit ego povredjen,klice se Zocu a ne njemu....
O

Oduzimam, dodajem

pre 6 dana

Ima donekle istine u napisanom, a to je da je deo odgovornosti i na Željku. Medjutim, verovatno da u skorije vreme nećemo saznati gde je i zašto krenulo naopako. Ja mogu da nagadjam šta je razlog. Kako je klub funkcionisao, da li je budžet obezbedjen na vreme, da li je Željko dobijao igrače koji su prvi izbor ili ne, to su otvorena pitanja. Medjutim, jedna stvar je nesporna, a to je da je Željko bio Ostojin izbor. Ako je tako, Ostoja mora da snosi odgovornost i ode iz kluba.
@

@Gost Pec

pre 6 dana

Hajde, najpre se opismeni, a zatim pisi sta se zna i ne zna. Nepismen si, a smatras sebe kompetentnim da komentarises bilo sta. Sramno.
O

Ok

pre 6 dana

Ma to je to kad je ljubav u pitanju. Kad se setim kad su ono postrojavali igrace zvog prevelike ljubavi sa gdinom. Covek koji je koknuo petnaestak mil eur rezultat nula. Neki su krivili sebe jer ovaj covek nista nije kriv. Iskreno zao mi i Radonje sto ga je prevario da ode iz kluba za koji zivi da bi ga pajtos Janakopulos posle par meseci smenio a cela ujdurma je bila jel ga je ovaj .. kao vola u kupusu gde su se sreli. Zao mi i Zvezdasa jer smo imali stalnu musteriju. Zao mi bukvalno i nas Srba jer nam je uvalio mantru da stranci igraju utakmice a domaci trpe ponizavanja i srozavanja karijera.
n

nn_tsonga

pre 6 dana

Podrska za desetu evrotitulu

Zoran Jeremic

pre 6 dana

Sto ne uzme neki klub sa manjim budzetom
J

Jujujuju777

pre 6 dana

Pa ne ide da najveci vodi krs klubove....covek se dokazao i pokazao. Neces videti npr Ancelotija, Zidana itd da vode Osasunu, Torino, Albasete, QPR itd. Covece lik ima 9 titula sampiona Evrope, ej 9 komada.
0

011

pre 6 dana

Gazi doktore! Punim srcem navijamo za tebe! Zauvek verni!
H

Hahahahhaha

pre 6 dana

Iz ljubavi on ide u Panatu kao sto je dosao u Partizan i rasturio ga skroz
j

jocy9933

pre 6 dana

Videcemo sta ce biti
R

Reda 111

pre 6 dana

Zato što smo mu verovali slepo, voleli smo ga (više od oca), a lagao nas slepo! Ako Željko Obradović zaista potpiše za Panatinaikos, a sve ide ka tome nakon ove vesti, biće to najveće moguće otrežnjenje. Ali gledam ove dežurne idolopoklonike i tačno znam šta sledi u oba scenarija: Prvi scenario – ako potpiše za PAO, nakon one njegove čuvene javne izjave da će „raditi ili u Partizanu ili nigde više“, vi ćete naći milion opravdanja i ponovo okriviti koga drugog nego „Limara“ Ostoju. Drugi scenario – ako ne potpiše, onda ćete pisati: „Bravo Žoco, vidiš kakav je to čovek od reči, rekao je da neće raditi nigde van Partizana i održao je obećanje!“ Postavlja se logično pitanje: da li za tog čoveka mi navijači moramo da imamo spremno opravdanje šta god on uradio ili promašio? Ja ako danas kažem dve pozitivne reči o realnim potezima uprave, automatski sam etiketiran kao „ćaci“ i bot. A kada tog istog Ostoju Mijailovića punih pet godina Željko Obradović zdušno podržava, grli i javno hvali na konferencijama – e, onda to nikakav problem nije bio! U našem rečniku postoji ona stara, zlatna izreka: čovek se drži za reč, a bik za rogove. Očigledno je da kod Želimira data reč i princip nisu jača strana. Pet godina može najnormalnije da sarađuje i podržava Ostoju dok mu se pune džepove i ispunjavaju hirovi, pa kad ga ovaj najuri zbog katastrofalnih rezultata, on preko noći obrne ploču i glumi žrtvu. Isto tako kaže „ili Partizan ili penzija“, pa čim zamirišu grčki milioni, opet obrne ploču. A što je najgore od svega – on nikada, ali nikada ni za šta nije kriv! Za svaki njegov promašaj mi moramo da izmislimo krivca. Kada Dilan Osetkovski odigra loše, odmah ćete reći: „Njemu je Osetkovskog nametnuo Ostoja, sram ga bilo, podmetnuo mu je igrača!“ A Osetkovski nam je bio jedan od najboljih igrača Partizana. Sa druge strane, kada se pogleda Džabari Parker, na čijem je dovođenju lično i isključivo insistirao Željko Obradović i koji je totalno upropastio i finansijski zaključao Partizan – o tome se mudro ćuti! To se svesno prećutkuje i gura pod tepih da se ne ukalja ikona bezgrešnog vođe. Ali ima jedna finansijska stavka koja bukvalno bode oči i ruši sve mitove o toj velikoj, bezuslovnoj ljubavi. Čovek sada pregovara o trogodišnjem ugovoru vrednom 10,5 miliona evra sa jednim od najbogatijih evropskih klubova. To znači da će im uzimati oko 3,5 miliona evra godišnje. U Partizanu, klubu za koji navodno emotivno gine i koji jedva krpi kraj sa krajem, radio je za 2,5 miliona evra po sezoni! Pa vas ja pitam – da li je to ta vaša velika ljubav? Da klub koji najviše voliš i koji grca finansijski bukvalno dereš za milione i odnosiš mu četvrtinu budžeta, a jedan od najbogatijih klubova u Evropi, koji ima neograničene resurse, praktično štediš i uzimaš mu tek malo veću cifru? Ovaj najnoviji potez Želimira Obradovića će duboko razočarati čak i one najveće, najzaslepljenije idolopoklonike koji su bili spremni da rođenog roditelja izdaju zbog njega. Istina polako ali sigurno izlazi na videlo, a prevara i nule na semaforu se više ne mogu sakriti iza starih zasluga iz prošlog veka. Klub je konačno prodisao bez nečije sujete koja je umislila da je veća od Partizana!
H

Hahahhhaa

pre 6 dana

Neko ostao i bez terapije.... prešlomu hronično..
lecenje drug, sto pre.

Ivan L

pre 6 dana

Izgleda da mu je sad do kosarke, prosao ga onaj osecaj od ometlavanja 0:8 od Zvezde.
X

XD

pre 6 dana

Ma još da nisi rekao da si batalio trenerski poziv nego da si se samo zbog Partizana vratio. Obraz đon. Panatinaikos je za tebe. Sa četvrtim najskuplim timom EL nisi mogao ni u deset ali sa najplaćenijim ćeš uspeti da pokažeš trenerski talenat.
.

..

pre 6 dana

Toliko o tome da je čovek za penziju da je izlapeo da ne zna da trenira, hoće ga jedan od najvećih klubova u Evropi. Ali tako je to kada se čitaju naši bolesni mediji koji veze sa vezom nemaju.

Miloš Milovanović

pre 6 dana

Nisu današnji igrači spremni da prate njegovu filozofiju...
J

Jole 39

pre 6 dana

Dovoljno je samo reci da je Legenda ovog sporta i da je svuda cenjen osim u zvezdasrbiji. Ali kako i da ga ne mrze kada Covek u karijeri ima vise trofeja nego celo kosarkasko drustvo fmp 1 i fmp 2.
I

Istine radi...

pre 6 dana

Samo da dopunim.Zaboravio si da kazes da ima vise trofeja i od Igokee 1 i Igokee 2.Mada je te pare mogao da mu da i vas vlasnik Mile da je hteo.Ima on tu lovu sigurno.Za njega je grk malo dete.
D

DDS900

pre 6 dana

U Parizanu ga nisu dovoljno cenili,a ovi hoce.
N

Nenad Petrovic

pre 6 dana

Pa sta da se radi.. Tako je kako je
I

Idi Zeljko

pre 6 dana

Tamo gde te cene zajedno sa Novakom Djokovicem , jer ste Grckoj i grcima vi vredni, a nama ocigledno niste u ovoj izopacenoj okupiranoj drzavi..

Bosque

pre 6 dana

Tako je...otisli ljudi iz ovog mulja.
H

Hahahahahhahah

pre 6 dana

Koliko ja para spiskao Panati i Partizanu to 20 trenera u EL nisu. Tolike godine, tolike pare a samo pet titula, vrlo slabo
8

88

pre 6 dana

A kritikuje ga Mile što je jednom mačku šutnuo. slučajno. 😂
N

Najveci 9x

pre 6 dana

Nije nam valjao Zeljko , valja nam Ostoja Limar,Misko i gazda Aljek. Navijaci ce sada gledati velikog Penjaroju koji ce sledece sezone biti u top 3 ekipe od pozadi i koji nece videti nikad trofeja..
b

bgd1

pre 6 dana

Pa i ovaj vam je bio u top 3 otpozadi, samo za mnogo više para
J

Jole 39

pre 6 dana

Dovoljno je samo reci da je Legenda ovog sporta i da je svuda cenjen osim u krezuboj zvezda srbiji. Ali kako i da ga ne mrze kada Covek u karijeri ima vise trofeja nego celo kosarkasko drustvo fmp 1 i fmp 2.
X

XD

pre 6 dana

Zašto bi ga mi mrzeli (osim što je loš čovek i lažov) kada dok je on bio tu mi smo vas lagano tamburali gde smo vas našli? Pa mi više trebamo za njim da žalimo nego vi.
A

AS1991

pre 6 dana

Malo se bolje raspitaj koliko to "fmp" društvo ima trofeja gde su ponikli začetnici košarke u Srbiji i na ovim prostorima. Koliko je to društvo, čije pravo ime od nakupljenih kompleksa, me možeš da izgovoriš. I koliko je titula osvojilo do 1970 i neke kada je klub za koji navijas osvojio prvu. A postojao je 30 godine godina već.
A

Aleksanderrr

pre 6 dana

Ako ti se ne svidja Krezosrbija sta onda radis i zivis u njoj...
J

Jole 39

pre 6 dana

Dovoljno je samo reci da je Legenda ovog sporta i da je svuda cenjen osim u krezuboj zvezda srbiji. Ali kako i da ga ne mrze kada Covek u karijeri ima vise trofeja nego celo kosarkasko drustvo fmp 1 i fmp 2.
P

Prti

pre 6 dana

Doovljno je reci kakvi ste navijaci da ste pustili Ostoji da ga otera i pri tom da ostane... Nije niko drugi kriv do navijaca koji su dozvolili da posumljeni ostane u klubu.
R

Rok

pre 6 dana

Obradovic nece potpisati jer PAO ima drugog favorita. Ko placa Obradovicu ove tekstove?
B

Beixjejakanbyhdhb

pre 6 dana

Malina😉🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
n

nadrealnon

pre 6 dana

Dobice neogranicen budzet da dovodi sta mu pane na pamet a tice se evropskog kontinenta, tako da moguce i da uzme titulu...
E

Evroliga

pre 6 dana

Ako zaista ode u Panatinaikos to će biti dokaz da su priče kako je on došao u Partizan zbog para potpuno sulude (ako uopšte ima nekoga ko je verovao u te gluposti)
j

jova2000

pre 6 dana

Izgleda da ce Partizan bar jednom napuniti Arenu sledece sezone, kada bude gostovao Obradovic !!!

urosh

pre 6 dana

Пара врти где бургија неће.
D

Društvo

pre 6 dana

Do sad je Esmeralda imala vecu popularnost,ali je ovaj prešišao i izbio na prvo mesto.Kakva popularnost.

Nemanja Milijanovic

pre 6 dana

Samo je dovoljno reći Obradović Željko
t

tisikaomadjija

pre 6 dana

Šta i da osvoji sa Panatinaikosom to se ne računa, imaju najveći budžet verovatno. Dodji osvoji sa Kosjerićem evroligu, onda će možda da priznaju titulu fanovi giganta evropske košarke bez pobede u plej ofu evrolige fmp2 iz Zeleznika.

Sterlings Braunfels

pre 6 dana

U narednoj sezoni ubedljivo najveći budžet imaće Hapoel TA već najavio Janaj 76 miliona evra a u krugu sa sličnim budžetima sa oko 50 miliona Real, Panatinaikos, Olimpijakos.

Uskekruske

pre 6 dana

Videcemo sta ce biti
b

bojanboskovic

pre 6 dana

Turčin menja turcina
G

Gost77

pre 6 dana

Decko ogranicen si kao terasa
N

Nenad B.

pre 6 dana

Tvoja bolest je neizlečiva, žao mi te.

Petar Lukić

pre 6 dana

Sudbina je čudna stvar zato mislim da će osvojiti 10. titulu ako ne ove godine onda sledeće sigurno
n

nemanja.prtibeegee

pre 6 dana

plata skoro ko u partizanu.
F

Figaro

pre 6 dana

Vratice se Zeljko kad tad u Partizan. Najverovatnije posle izbora , kada i Danilovic i Bogdan.

Igor Zdravkovic

pre 6 dana

ostati ovde, ili više neću raditi“, rekao je Obradović,
p

pace

pre 6 dana

on nece osvoiti evropsku titulu sa panatenaikosom u to sam siguran iako ce imati najveci budzet u evroligi
K

Kako rekaoo

pre 6 dana

Ja sebe ne vidim nigde osim u Partizanu. Ili ću ostati ovde, ili više neću raditi“, rekao je Obradović,
P

Perinco

pre 6 dana

Nije covek znao da dolazi u ,,zmijsko gnezdo"!!
@

@Kako rekaoo

pre 6 dana

"Ne moze fmp-u niko da zabrani kako da se zove..", rekao je covic...
S

Srećno Žoc

pre 6 dana

Po ko zna koji put se potvrdilo da treba dobro razmisliti pre nego što se izgovore neke reči, jer nikad čovek ne zna šta nosi sutra. Ipak, ja Željku ne zameram, jer nije on izabrao PAO umesto Partizana, već je izabrao PAO umesto prevremene penzije.
!

!!!

pre 6 dana

Pošto se Evropsko prvenstvo održava van FIFA termina, klubovi nisu u obavezi da puste svoje igrače u reprezentaciju.

Tubic

pre 6 dana

Нека иде тамо где неће бити бушен од стране Председника клуба и играча а и од оног чије име овде не сме да се помене.
5

55

pre 6 dana

Znaci busili su ga igraci koje je sam birao, neki od najskupljih i najboljih igraca, predsednik kluba koji mu je dao 2 i po miliona evra platu i koji ga je ostavio u klubu i doveo ceo novi tim da bi on ostao. A i taj koji ime ne sme da mu se pomene jer vam je omogucio nikad veci budzet. Koliko su vama isprani mozgovi, nije ni cudo sto ste takvi kakvi jeste vec decenijama.

Tubic

pre 6 dana

@55 Поједи сендвич искулирај железничар.Фмп је у железнику.

Tubic

pre 6 dana

@55 Поједи сендвич искулирај железничар.Фмп је у железнику.

Tubic

pre 6 dana

55 Поједи сендвич искулирај железничар.Фмп је у железнику.
U

Uteko

pre 6 dana

Pa ovo je vrhunac zapleta, još i Bongu potpisuje
H

Hahahauqgqgah

pre 6 dana

Uze vam bongu hahahahahag
J

Jasno

pre 6 dana

Dajte odma prvu utakmicu partizan pao da svedoci ritualno ime skandiraju svom mesiji 30 minuta bar Pritom glavu dajem da će navijati protiv partizana za cveklu
8

88

pre 6 dana

A pritom ta tvoja glava dosta vredi. Hahahahaha.

1Sale11

pre 6 dana

Puno srece i neuspeha , Zvezda !!!
1

1223

pre 6 dana

Sve najbolje cveklimire