Komentari na vest

Laprovitola napušta Barsu, Huventud sanja veliki povratak

B

Bale89

pre oko 1 sat

Covek je odigrao svoje,mozda u nekom manjem klubu zavrsi lepo karijeru

Dakara

pre oko 1 sat

Laprovitola je top pojačanje za bilo koji EL klub na poziciji pleja !!!
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Idealan za 3. pleja jer 6 meseci godišnje provede u ambulanti.
P

Pfc

pre oko 1 sat

Koliki je rizik, pa veliki, sklon povredama, inače je klasa sa Karlikom bi to bilo to što se tiče 1.

jaca966

pre oko 2 sata

vrati se i zavrsi karijeru
K

Kkp2

pre oko 2 sata

Dajte ovog coveka! Po svaku cenu! Njega i Milsa!