Komentari na vest

Lebron se vraća kući? Ne pitajte ništa...

Marija Radulaski

pre oko 1 mesec

Nek ide tamo gde misli da ce mu biti bolje

Stojan Bušatović

pre oko 1 mesec

Oproštajna sezona kako i treba da bude
L

Last boss

pre oko 1 mesec

Kako sam pikao sezone sa klivlendom na nba 2003 ili 2005 nmg se setiti koja godina dobra je bila gejm u fullu isto sam uzimao finiks...

Marko Kolasinac

pre oko 1 mesec

Ocekivano i bio bi red.
m

mm17

pre oko 1 mesec

Mozda bi i bolje bilo da bude tako.
D

Dejan23

pre oko 1 mesec

bolje da ne ostaje tamo u LA
C

Ceba23

pre oko 1 mesec

nije losa stvar, moze mnogo dobro da bude
P

Popce

pre oko 1 mesec

Ako ode u Klivlend neće stići dogodine do finala konferencije
T

Tikibeba12!

pre oko 1 mesec

ako cemo iskreno ovo im je odlicna stvar, dobro je da se tako odvije sve
J

Jezerdžija

pre oko 1 mesec

Realno gledano ovo je jako dobra stvar za LAL,povedi i Bronija
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Ne kapiram zasto bi ostao u LA? Vise nece biti glavna violina pored Luke a i svakako vec par sezona se tamo nista ne desava a dosta bi pomogao Klivlendu
P

Plavacc

pre oko 1 mesec

zato sto on nije iz klivlenda,vec akrona,zabole ga za klivlend