Komentari na vest
Lebron se vraća kući? Ne pitajte ništa...
Marija Radulaski
pre oko 1 mesec
Nek ide tamo gde misli da ce mu biti bolje
Stojan Bušatović
pre oko 1 mesec
Oproštajna sezona kako i treba da bude
L
Last boss
pre oko 1 mesec
Kako sam pikao sezone sa klivlendom na nba 2003 ili 2005 nmg se setiti koja godina dobra je bila gejm u fullu isto sam uzimao finiks...
Marko Kolasinac
pre oko 1 mesec
Ocekivano i bio bi red.
m
mm17
pre oko 1 mesec
Mozda bi i bolje bilo da bude tako.
D
Dejan23
pre oko 1 mesec
bolje da ne ostaje tamo u LA
C
Ceba23
pre oko 1 mesec
nije losa stvar, moze mnogo dobro da bude
P
Popce
pre oko 1 mesec
Ako ode u Klivlend neće stići dogodine do finala konferencije
T
Tikibeba12!
pre oko 1 mesec
ako cemo iskreno ovo im je odlicna stvar, dobro je da se tako odvije sve
J
Jezerdžija
pre oko 1 mesec
Realno gledano ovo je jako dobra stvar za LAL,povedi i Bronija
N
Nini3112
pre oko 1 mesec
Ne kapiram zasto bi ostao u LA? Vise nece biti glavna violina pored Luke a i svakako vec par sezona se tamo nista ne desava a dosta bi pomogao Klivlendu
P
Plavacc
pre oko 1 mesec
zato sto on nije iz klivlenda,vec akrona,zabole ga za klivlend




_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)



