Komentari na vest
Lejkersi našli centra Luki Dončiću
M
Milos 857
pre 28 dana
Lepo. Videcemo. Ko zna
V
Vlajkojapi
pre 29 dana
Ma Luka Doncic je poseban , tesko naci i priblizno nesto njemu.
Slobek
pre 30 dana
Glavno pitanje kod Vilijamsa je uvek zdravlje. On je vrhunski igrač, ali njegova istorija povreda je razlog zašto ga se timovi (poput Portlanda) lakše odriču. Osloniti ambicije na njega je kocka.
d
daka07
pre 30 dana
Tesko da je on dobra zamena za ejtona, ejton dosta eksplozivniji
R
Riki97
pre 30 dana
Pa neznam koliko je on dobra zamena za Ejtona.
K
Kobe
pre 30 dana
Ejton je bio odlican dok se Dzejms nije vratio. Dokle god imaju Dzejmsa na rosteru, ne mogu nista napraviti.
Stefannnbgd
pre 30 dana
Vilijams ako ne pomogne niko nece,dajte ljudi centar tipa Lesora ili Cedija Osmana bilo bi daleko bolje resenje.
filipdjuk11
pre oko 1 mesec
gospodar vremena takozvani.. steta sto nije imao srece u bostonu i povrede su mu bas jebale karijeru.. defanzivna masina
Aleksandar Dilparic
pre oko 1 mesec
Luki doncicu treva 2 centra
Valent
pre oko 1 mesec
Au sad je gotovooo
Acaredstar1
pre oko 1 mesec
ala se frljaju tim milionima a dzaba im sve kad se zna ko osvaja
sledecu sezonu lejkersi osvajaju
Jovan Jovanovic
pre oko 1 mesec
Ne deluje je mi kao neki igrac za Lejkerse , kuburice oni jos dosta sa centrom
R
Roginjo
pre oko 1 mesec
Usrećiće se i sa njim baš, nema ništa od Lejkersa ni sledeće sezone
g
gnrslash
pre oko 1 mesec
Domet rezervni centar. Pa on nije mogao biti starter u Portlandu. Defanzivno dosta dobar ali problemi sa povredama
S
Stiže ee
pre oko 1 mesec
Stižeeee Lima Moneke
R
Rectify1995
pre oko 1 mesec
Šteta za povrede, imao je neke brutalne partije ove sezone. Uz dobrog pleja, kvalitetan igrač.

Dakara
pre oko 1 mesec
Odličan posao Lejkersa sa Vilijamsom
N
Nini3112
pre oko 1 mesec
Odlican defanzivac ali su ga povrede upropastile,mnogo koristan centar
j
jovandimitrovic
pre oko 1 mesec
la doncic lejkers
Ikebana
pre oko 1 mesec
Dobar je,jedino sto je vise u bolnici nego na terenu
GrgaCvarak
pre oko 1 mesec
Presipanje iz supljeg u prazno. Vilijams je hronicno povrijedjen igrac. Ako ce na njega da se oslanjaju, onda im je bolje da im ostanu Ejton i Hejs kao centri.
J
JshybJHJajahjh
pre oko 1 mesec
Dobar centar, u narodu poznatiji i kao "Gospodar vremena"








