Komentari na vest

Lejkersi našli centra Luki Dončiću

M

Milos 857

pre 28 dana

Lepo. Videcemo. Ko zna
V

Vlajkojapi

pre 29 dana

Ma Luka Doncic je poseban , tesko naci i priblizno nesto njemu.

Slobek

pre 30 dana

Glavno pitanje kod Vilijamsa je uvek zdravlje. On je vrhunski igrač, ali njegova istorija povreda je razlog zašto ga se timovi (poput Portlanda) lakše odriču. Osloniti ambicije na njega je kocka.
d

daka07

pre 30 dana

Tesko da je on dobra zamena za ejtona, ejton dosta eksplozivniji
R

Riki97

pre 30 dana

Pa neznam koliko je on dobra zamena za Ejtona.
K

Kobe

pre 30 dana

Ejton je bio odlican dok se Dzejms nije vratio. Dokle god imaju Dzejmsa na rosteru, ne mogu nista napraviti.

Stefannnbgd

pre 30 dana

Vilijams ako ne pomogne niko nece,dajte ljudi centar tipa Lesora ili Cedija Osmana bilo bi daleko bolje resenje.

filipdjuk11

pre oko 1 mesec

gospodar vremena takozvani.. steta sto nije imao srece u bostonu i povrede su mu bas jebale karijeru.. defanzivna masina

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Luki doncicu treva 2 centra

Valent

pre oko 1 mesec

Au sad je gotovooo

Acaredstar1

pre oko 1 mesec

ala se frljaju tim milionima a dzaba im sve kad se zna ko osvaja

[email protected]

pre oko 1 mesec

sledecu sezonu lejkersi osvajaju

Jovan Jovanovic

pre oko 1 mesec

Ne deluje je mi kao neki igrac za Lejkerse , kuburice oni jos dosta sa centrom
R

Roginjo

pre oko 1 mesec

Usrećiće se i sa njim baš, nema ništa od Lejkersa ni sledeće sezone
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Domet rezervni centar. Pa on nije mogao biti starter u Portlandu. Defanzivno dosta dobar ali problemi sa povredama
S

Stiže ee

pre oko 1 mesec

Stižeeee Lima Moneke
R

Rectify1995

pre oko 1 mesec

Šteta za povrede, imao je neke brutalne partije ove sezone. Uz dobrog pleja, kvalitetan igrač.

Dakara

pre oko 1 mesec

Odličan posao Lejkersa sa Vilijamsom
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Odlican defanzivac ali su ga povrede upropastile,mnogo koristan centar
j

jovandimitrovic

pre oko 1 mesec

la doncic lejkers

Ikebana

pre oko 1 mesec

Dobar je,jedino sto je vise u bolnici nego na terenu

GrgaCvarak

pre oko 1 mesec

Presipanje iz supljeg u prazno. Vilijams je hronicno povrijedjen igrac. Ako ce na njega da se oslanjaju, onda im je bolje da im ostanu Ejton i Hejs kao centri.
J

JshybJHJajahjh

pre oko 1 mesec

Dobar centar, u narodu poznatiji i kao "Gospodar vremena"