Komentari na vest

Loš tajming: Šta će biti sa Mičelom ako odbije novi ugovor?

N

Nini3112

pre oko 2 meseca

Hahahha aa to bi odbio novi max ugovor? Igra u ekipi kojoj dobri dani tek dolaze,Allen i Mobley imaju jos mnogo kosarke u nogama,fali im jos neki suter sa klupe i to je to,lako je ovu ekiou nadograditi,zamenio bih samo Wadea i to je to

Stojan Bušatović

pre oko 2 meseca

Dobiće još veći ugovor

filipdjuk11

pre oko 2 meseca

nekad ne treba raditi trejd po svaku cenu vec treba izgraditi tim i ekipu
d

djuka2025

pre oko 2 meseca

mitchell ako tako krene sa trejdovima postace novi kd

Predrag Blagojevic

pre oko 2 meseca

Koliki respon ruku ima ko orao kad rasiri krila

S. Jovanovic

pre oko 2 meseca

Nelogicno je da napusta tim
S

Stefy97

pre oko 2 meseca

Pa zasto bi odbio, nema razloga
p

pikolo24

pre oko 2 meseca

Nema sanse da odbije

Lalala

pre oko 2 meseca

Zasto bi napustao tim koji je konkurentan a on vodeci igrac...

milannba

pre oko 2 meseca

Dzabe kada su rezultati za oba vecita 0.0
R

Rectify1995

pre oko 2 meseca

Igrač kojeg priželjkujem u Denveru, ali nemoguća misija.
a

a sve je moglo biti drugacije

pre oko 2 meseca

Oni su ga cini mi se i draftovali kao 13. pika.

Dacha90

pre oko 2 meseca

ja ništa ne razumem

trilee93

pre oko 2 meseca

Treba Mitchell ostati, teško će Bez njega čak i do play offa

Nikola Veljković

pre oko 2 meseca

Ne verujem da će odbiti da produži ugovor
D

DJ90

pre oko 2 meseca

Nek Denver pošalje pocepanog Mareja u Klivlend za Mičela. !
d

da i

pre oko 1 mesec

nadlezni Klivlenda gledaju kosharku od juce i trejdovat ce Michela za Mareja

Marko Kolasinac

pre oko 2 meseca

Ode Jovic u Klivlend, jeste na papiru Klivlend jaci, bio je i dominantan prosle sezone pa ih je kompletna Indijana preslisala cas posla u plejofu, tako je i Detroit mnogo kompaktniji, plus Harden koji im i mozda ostane ako im se vrati LBJ ovog leta u Akron/Federalna drzava Ohajo.

Goja Ivanovic

pre oko 2 meseca

Nista bice on tu