Komentari na vest
Loš tajming: Šta će biti sa Mičelom ako odbije novi ugovor?
N
Nini3112
pre oko 2 meseca
Hahahha aa to bi odbio novi max ugovor? Igra u ekipi kojoj dobri dani tek dolaze,Allen i Mobley imaju jos mnogo kosarke u nogama,fali im jos neki suter sa klupe i to je to,lako je ovu ekiou nadograditi,zamenio bih samo Wadea i to je to
Stojan Bušatović
pre oko 2 meseca
Dobiće još veći ugovor
filipdjuk11
pre oko 2 meseca
nekad ne treba raditi trejd po svaku cenu vec treba izgraditi tim i ekipu
d
djuka2025
pre oko 2 meseca
mitchell ako tako krene sa trejdovima postace novi kd
Predrag Blagojevic
pre oko 2 meseca
Koliki respon ruku ima ko orao kad rasiri krila
S. Jovanovic
pre oko 2 meseca
Nelogicno je da napusta tim
S
Stefy97
pre oko 2 meseca
Pa zasto bi odbio, nema razloga
p
pikolo24
pre oko 2 meseca
Nema sanse da odbije
Lalala
pre oko 2 meseca
Zasto bi napustao tim koji je konkurentan a on vodeci igrac...
milannba
pre oko 2 meseca
Dzabe kada su rezultati za oba vecita 0.0
R
Rectify1995
pre oko 2 meseca
Igrač kojeg priželjkujem u Denveru, ali nemoguća misija.
a
a sve je moglo biti drugacije
pre oko 2 meseca
Oni su ga cini mi se i draftovali kao 13. pika.

Dacha90
pre oko 2 meseca
ja ništa ne razumem
trilee93
pre oko 2 meseca
Treba Mitchell ostati, teško će Bez njega čak i do play offa
Nikola Veljković
pre oko 2 meseca
Ne verujem da će odbiti da produži ugovor
D
DJ90
pre oko 2 meseca
Nek Denver pošalje pocepanog Mareja u Klivlend za Mičela. !
d
da i
pre oko 1 mesec
nadlezni Klivlenda gledaju kosharku od juce i trejdovat ce Michela za Mareja
Marko Kolasinac
pre oko 2 meseca
Ode Jovic u Klivlend, jeste na papiru Klivlend jaci, bio je i dominantan prosle sezone pa ih je kompletna Indijana preslisala cas posla u plejofu, tako je i Detroit mnogo kompaktniji, plus Harden koji im i mozda ostane ako im se vrati LBJ ovog leta u Akron/Federalna drzava Ohajo.
Goja Ivanovic
pre oko 2 meseca
Nista bice on tu
.jpg.webp)




.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)