Komentari na vest

Luka Dončić za Mozzart Sport: Rođen sam kao navijač Zvezde; Jokić radi stvari koje niko pre nije

K

Koventri1986

pre 3 dana

Jel video Breskvicu?
Š

Šiljokuran

pre 3 dana

Svim nama zvezdašima treba da je drago da imamo Luku Dončića jednog od najboljih igrača današnjice velikog zvezdaša!Posle svojih obaveza dolazi na mali Kalemegdan.Ne znam šta bi rekli na ovaj tim Zvezde/nije ostvarljivo/da odigra jednu utakmicu:Vasa MICIĆ,Luka DONČIĆ,Nikola DJURIŠIĆ,Nikola JOVIĆ,Nikola VUČEVIĆ! Možda sam nekog zaboravio.
Š

Šiljokuran

pre 3 dana

Zaboravio sam na ovaj tim dodati još ,Stefan JOVIĆ,GUDURIĆ,Filip PETRUŠEV,Bobi MARJANOVIĆ.

stefanaa14

pre 3 dana

Hahahaahah, Jokicc
K

KmeKme

pre 3 dana

Doncic i Vucevic..da li grobarima treba lekic. A da Zelimir je veca legenda u svetu kosarke od Doncica, haha. Razmer 99 prema 1 da pitate sirom planete koga svet zna.

djomla1774

pre 4 dana

doncicu srbendo

ZovuMeKirbi

pre 4 dana

Dončić i Jokić – balkanski košarkaški ponos.
K

Kecman101

pre 4 dana

Sta je jokara osvojio sa Srbijom

Bibras Natho

pre 4 dana

Jokic je najbolji..
N

Natalii29

pre 4 dana

hmm uzbudjeni su bili zbog zvega
D

Djape45||

pre 4 dana

I sad će da dodje neka prosečna Srbenda, zasuče rukave i krene da pljuje Dončića u komentarima što ne dodje u Zvezdu ako je toliko voli. Čovek ima svoj brend, jedan je od najboljih na svetu, piše istoriju u nba, a tu je i Real Madrid gde je odrastao i stekao ime. On da dodje sa 40 godina u Zvezdu da odigra jednu sezonu hvala mu, samo ovo što deli Zvezdu na društvenim mrežama i što je stalno spominje je dosta. Da mu se tata malo više pitao kad je bio mali sada bi bili na vrhu sveta sa njim i Jokarom ali šta je tu je.
K

KoTo

pre 3 dana

Ne vidim da ga iko pljuje. Pa valjda jedan od tri najbolja kosarkasa sveta nece valjda da igra El i Aba. Da li neko od Vas bi uzeo keca stojadina pre ferarija da Vam se nudi da birate. Lovu da ne pominjemo tek.
M

Mirkoxx22

pre 4 dana

Doncic je legenda
M

Markokmet

pre 4 dana

Luka Doncic reprezentativac Slovenije koji igra u NBA ligi jedan od najboljih kosarkasa u Americi treba da krunise svoju karijeru sa nba prsenom ili nvp priznanjem
M

Mile led

pre 4 dana

Ne mozes biti rodjen kao navijac tkz. zvezde jer ona nije ni postojala kad si se ti rodio. Prvi put kad si je video je bilo 2011 kada je i zvanicno u Stjepana Supanca presecen kanap i osnovan klub.
p

paki460

pre 4 dana

Docice Luka kad tad u Zvezdu ne sumnjam u to, makar sa 40 godina dosao ima da pokaze sta zna

Slobodan Milojkovic

pre 4 dana

Nadam se da ce i on jednog dana obuci crveno beli dres....
d

duskica12

pre 4 dana

samo kvalitet prepoznaje kvalitet, eto tako!
d

dtadic12

pre 4 dana

legendaran igrac, uz njega je ceo balkan!
M

Mata12

pre 4 dana

drago mi je sto ovakav igrac vidi kvalitet igraca iz Srbije
v

voja12

pre 4 dana

Irving jeste najjaci 1 na 1 igrac danasnje kosarke
r

racko1234

pre 4 dana

Lepo je kada nesto ovakvo kaze jednog od najboljih kosarkasa danasnjice
b

boka12

pre 4 dana

Moras doci kod nas Lule srbine nas
m

metohija

pre 4 dana

moj zemljak. Selo njegovog oca kod Kline u Metohiji i moje selo Verić malo dalje. Želim mu svu sreću u životu iako je navijač Crvene zvezde
c

cjofa12

pre 4 dana

Jokara je jedini bolji od njega, ali i njega bas bas gotivim!

Sale Milosavljevic

pre 4 dana

Moj omiljeni igrač posle Jokića

Veljaa13

pre 4 dana

To sto otvoreno govori da je odrastao kao navijac Zvezde sigurno ce obradovati mnoge navijace

Natasa27

pre 4 dana

Lepo je cuti ovakve reci od jednog od najboljih kosarkasa danasnjice
K

Klasični

pre 4 dana

Pseudo Srbin. Naravno mora da spominje zvezdu jer svi pseudo Srbi navijaju za zvezdu.
N

NEU

pre 4 dana

Ono što je sigurno da svi pravi jugoslaveni navijaju za partizan.

Nalog Mozzart

pre 4 dana

Doci ce kad tad,cekamo te Luka

nenad japundzic

pre 4 dana

Odlicna prica, samo napred.
P

Prvaci Sveta

pre 4 dana

Dodji Luka Dončić legendo u Crvenu Zvezdu 🔴⚪🇷🇸
b

bojebos

pre 4 dana

Potvrdjeno da Zvezda pregovara sa Doncicem da im pokloni potpisan dres.

Miki Milikic

pre 4 dana

barem kraj karijere u zvezdi

ЗоранАГТ+

pre 4 dana

Дођи у Звезду да узмемо ЕЛ.

Predo8

pre 4 dana

Svaka čast za intervju
T

Tamara238

pre 4 dana

Luka Doncic jak si momak
C

Ceba23

pre 4 dana

Svi smo uz tebe legendoo
A

Anica23

pre 4 dana

Doncicu Doncicu sineeeee
D

Daren_g

pre 4 dana

Luka, vucevic, bogdanovic sve su to velike nba zvezde za koje se nadamo da mogu zaigrati jos jednu sezonu na nasim parketima
P

Paa

pre 4 dana

I sve Zvezdaši.
D

Drug Petar

pre 4 dana

U Zvezdu bi došao zbog simpatija, a ne zbog para.

vladan03082018

pre 4 dana

Legenda bio i ostao, svaka cast to je igrac

Danijel Radu

pre 4 dana

Luka docic najbolji!!!!!

MileSrbin90

pre 4 dana

Prvo si Trebao da budes rodjen kao navijac Reprezentacije Srbije.

Marsovac

pre 4 dana

Kamtu Red Star Bro!

Uskekruske

pre 4 dana

Steta za tebe 🙂🙂

srbijanka milic

pre 4 dana

Veoma talentovan igrac, svaka cast
M

Marko i Maja

pre 4 dana

Au druze breskvica- ubise🤭🤭😅😅
Z

ZorzaVea

pre 4 dana

Doncic je pravi primer kako se voli i postuje svoja zemlja, nacija. A to sto je zvezdaš je samo dokaz kako je Zvezda uvek bila van nacionalni klub, klub koji je nastao u Jugoslaviji i klub koji je uvek to i bio, jugoslovenski. Crvena Zvezda, petokraka je uvek bila simbol komunizma. Smrt fasizmu, sloboda narodu.
b

biniccki

pre 4 dana

Miki Milane, baš mi ne daš mira.
J

Jasna12J

pre 4 dana

Jadan od najboljih Luka

AkiAkicaa99

pre 4 dana

Najboljiiii siiii!!!
к

као домаћи

pre 4 dana

Лука, Поздрави маму.
M

MidoCZ

pre 4 dana

I ti svoju.....

Biki123

pre 4 dana

Jedan od najboljih igrača svih vremena
G

GostTT

pre 4 dana

Svih vremena? Hahahaha 🤣
i

iske.4

pre 4 dana

Luka doncic najbolji
S

Samo jedan covek

pre 4 dana

Ja sam mislio da su sve delije velike srbende i stub srBstva, kako to da ovaj izabra da igra za Sloveniju?? A satro mu puna usta zvezdane...
m

ma kakvi

pre 4 dana

Sto mazete oci sa doncom. Dajte bre naseg Vidica, gde su zadnja dva intervjua? Ne vredi

Genkono Mangan

pre 4 dana

Prave srbende legende??

Milan Lukic

pre 4 dana

dobar igrac bas, steta sto nije Partizanovac 🤣

Aleksandar Stojakovic

pre 4 dana

bitno da navija za zvedu 😂😂
B

Bale89

pre 4 dana

Uncle Drew jedan od kraljeva igre. Naravno i nas Luka

Slavko Ćosić

pre 4 dana

Ovi prostori su dosta dala košarkasa kako kažu preko Bare , ete i Bogdan je tamo zamalo pa deceniju .
P

PP

pre 4 dana

Meštanče navija za CZ!
b

bad

pre 4 dana

ne,za ovo vojno,komunističko čedo sa lavora jugoslovenske,narodne,armije!!

Vanja Bonderovic

pre 4 dana

Luka Doncic goat
B

Boka85

pre 4 dana

Dobar momak svaka mu čast a igrač tek

Marks88

pre 4 dana

loše igraš Dončicu
stvarno ne verovatno da covek navija za veliku Crvenu Zvezdu i da je toliko spominje bez da ga neko pita
M

MileSenjakBG

pre 4 dana

to je kao što legendarni Baja peva 'Rodjen s Greeškom' nešto ti Bog da nešto uzme, ahahah
P

Predikat

pre 4 dana

veliki delija ali u fer pleju je malo zakazao kroz karijeru
R

Rezzapereca

pre 4 dana

Kolika je steta sto ne igra za nas, sa njim, Jokicem i Bogdanom, uzeli bi svaki trofej, ukljucujuci i OI

Aleksandar Virijevic

pre 4 dana

Jedan od najboljih košarkaša na svetu, i dalje je nejasno kako je naš savez uspeo da ga izgubi i da ne igra za Srbiju već Sloveniju, a dečko definitivno gaji osećanja prema nama, a i koreni su mu sa Kosova i Metohije.

Sterlings Braunfels

pre 4 dana

Kad pogledaš malo dublje vidiš u sve sportove što smo izgubili tako igrače da su tate papučari i da mame vode glavnu reč.
d

dale23

pre 4 dana

Sad moze da udje i u tenk podno mitića.

ivanasud

pre 4 dana

Doncic buduci MVP Nba lige
I

Ivan8888888888

pre 4 dana

Mozda ce i doci u zvezdu na kraju karijere da odigra bar jednu sezonu

Mr 007

pre 4 dana

Bravo! 🔴⚪️💪😁
M

Markocicin

pre 4 dana

Doncic ziva legenda jedan od najboljih igracaaaa

Luka Kovijanic

pre 4 dana

svako ima pravo na gresku

1Sale11

pre 4 dana

To j delija momak ,bravo Luka

Aleksandar Obradovic

pre 4 dana

Odlican igrac, uskoro da dodje u Srbiju
i

iz ugla

pre 4 dana

FENOMENALAN igrac ali nazalost mislim da ce jako tesko da osvoji nba prsten. A to sto navija za zvezdu ne znaci da ce ikad igrati za zvezdu. Kad i ako bude igrao za neki klub u evropi igrace za neki koji mu nudi ogroman novac i ko ima sanse da osvoji EL.

urosh

pre 4 dana

Велика штета што не игра за нас, на тој позицији немамо бољег играча. Од одласка Теа у пензију немамо крштеног плеја (изузев Јовића који је такође стар). Чак може и на 2, где је такође бољи од наших бекова.
9

929292

pre 4 dana

Cuj cak moze i na 2, pa on i jeste cista dvojka
G

GostNavijac

pre 4 dana

Sjajan intervju, radujem se diskusiji o utakmici.

kivekive

pre 4 dana

Jednog dana u nasoj Zvezdi!
z

zorz74

pre 4 dana

Fenomenalan igrač, šteta što ne igra za Srbiju, kakav bi to tandem bio sa Jokićem

patr0_

pre 4 dana

Jel dosao da vidi Breskvicu
A

Andjusara

pre 4 dana

Minimum buca!!!!

Драгана Косић Ех Јовић

pre 4 dana

Sve je dobro, svi volimo Luku, ali to što navija za Zvezdu? pa niko nije svaršen :-)

Proficap

pre 4 dana

Luka je jedinstven tip.
Sedi kao da je na saslušanju ispred ova dva novinara

mozzart-gost

pre 4 dana

Dončiću vrati se u Zvezdu.
c

cek cek

pre 4 dana

Nikad nije ni bio u zvezdi a sansa da ce ikada da i igra za zvezdu je 0,0% sanse. Kad se vrati u evropu igrace za neke velikane gde ima sanse da uzme EL a zvezda to NIKAD nece imati.

stefanaa14

pre 4 dana

maaa idii begaaajjj