Komentari na vest

Majk Džejms tražio kuću u Barseloni, a sada sprema tužbu zbog pogažene reči

markinjos4

pre 11 minuta

kakav je to cirkus od igrača

Miloš (Мишке)

pre 13 minuta

Sta radi ova barselona krajnje neozbiljno. A mogli su da budu top 3 kluba u evropi. Sad su tu gde jesu
J

Jakov23

pre 26 minuta

teska promaja u glavi
P

Pavlovicmp

pre 39 minuta

Da je Žoc osatao sad bi ga gledali u Beogradu

Predo8

pre 42 minute

Džejms u svom elementu
V

Volim fucu

pre oko 1 sat

Nadam se da ce se oba spanska balona preduvati i puci, dosta su glumili elitu. Dva kluba koja su isuvise dala sebi za pravo.

Daniel33

pre oko 1 sat

ništa od kuće izgleda, gradi se još

Slavko61

pre oko 1 sat

Oko ovog čoveka uvek neki cirkus
d

dokile

pre oko 1 sat

Nije to vise ona Barsa gde su igraci jedva cekali da dodju...

Srdjan Bucevac

pre oko 1 sat

Ne brinem ja za njih
M

Markokmet

pre oko 1 sat

Barselona u dosadasnjem delu prelaznog roka bas losa

Salleee

pre oko 2 sata

Treba da ih odere od para. Takav neprofesionalizam to je neverovatno. Valjda prvo treba sa trenerom da se dogovoriš pa da dovodiš igrače. Bas su smesni
R

Rectify1995

pre oko 2 sata

Namazani Džejms, ali nikad neće imati status legende. Može da kači brojke i brojke, ali nije to to.
T

Top Gun

pre oko 2 sata

Džejms je u pravu. Dokumenta su na njegovoj strani

Zvezdas1989

pre oko 2 sata

Promaja u glavi

[email protected]

pre oko 2 sata

Какп ради ова Барса, ко да су клуб из Београда 😂
M

MIXACU12

pre oko 2 sata

I treba da ih tuzi,nije zasluzio da ga ovako odkace....
N

Nemanjasabac

pre oko 3 sata

A i ovaj dzejms posle onoga u monaku ne bi ga ja nikad doveo